גולן טלקום מנתקת את השיחה בשיטתיות אחרי 60 דקות - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גולן טלקום מנתקת את השיחה בשיטתיות אחרי 60 דקות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קורה לי לא מעט פעמים. אני פשוט עושה עם חבר קורס בקורסרה וככה אנחנו מתקשרים בערב. מנתק שיחות אחרי 60 דקות על השניה. לי אישית לא מפריע. בכל מקרה, אם זה כן היה מפריע לי לא יודע מה הייתי עושה, כי אני חושב שזה יותר חצוף מה שעשו חברות הסלולר הוותיקות כשיכלו, הם לקחו לי כסף מהכיס ואני גם זוכר את כל המקרים שפירסמו על קשישים בני תשעים ומעלה שבקושי יודעים לקבל שיחה שלקחו להם יותר משישים שקל בחודש על ועוד שטויות כאלו. אני מבין שזה לא מצב מושלם אבל אני ממליץ לכל מי שרוצה להיזכר בעובדות, להסתכל בחיובי אשראי לפני חמש שנים ולהשוות לעכשיו. אני אישית בשביל חיסכון של יותר מ 250 ₪ בחודש ובדרך כלל יותר מ 300 ₪ מוכן לספוג את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הטוענים ששעה זה מספיק לשיחה-

תארו לעצמכם שהמתנתם שעה על הקו לנציג של והשיחה מתנתקת לפני שעונים או לפני שהשיחה הסתיימה..

שכנעת אותי.

למרות שאצל אפשר ללחוץ כוכבית או משהו והם חוזרים אליך.

אין צורך לחכות על הקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה לי לא מעט פעמים. אני פשוט עושה עם חבר קורס בקורסרה וככה אנחנו מתקשרים בערב. מנתק שיחות אחרי 60 דקות על השניה. לי אישית לא מפריע. בכל מקרה, אם זה כן היה מפריע לי לא יודע מה הייתי עושה, כי אני חושב שזה יותר חצוף מה שעשו חברות הסלולר הוותיקות כשיכלו, הם לקחו לי כסף מהכיס ואני גם זוכר את כל המקרים שפירסמו על קשישים בני תשעים ומעלה שבקושי יודעים לקבל שיחה שלקחו להם יותר משישים שקל בחודש על ועוד שטויות כאלו. אני מבין שזה לא מצב מושלם אבל אני ממליץ לכל מי שרוצה להיזכר בעובדות, להסתכל בחיובי אשראי לפני חמש שנים ולהשוות לעכשיו. אני אישית בשביל חיסכון של יותר מ 250 ₪ בחודש ובדרך כלל יותר מ 300 ₪ מוכן לספוג את זה.

פרט שולי - אתה יכול גם לחסוך את הסכומים שציינת וגם ליהנות משיחה בלי ניתוקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאין כאן אנשים שלא ביטלו את כל השירותי תוכן / מספרים בתשלום נוסף, והפתח לחיובים הנוספים.

לא יודע איך זה אצל ספקים אחרים, אצל גולן אפשר בקלות ובנוחות להגדיר הכל באתר האינטרנט שלהם.

זה אחד הדברים שאני אוהב אצלם.

אצל פלאפון הנבלות הייתי צריך להגיע לסניף בעבר הרחוק ולחכות לנציג כדי לבטל סעיפים מסויימים, ומדי פעם הנבלות הפעילו את זה כי משרד התקשורת איפשר להם לעשות זאת בכל פעם שיש שינוי קטן בכללים מולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היו בעיות עם הנדידה, המכשיר(ים) התעקשו להתביית על הרשת של גולן ולא על הנדידה, גם כאשר כמעט לא היתה קליטה ברשת העצמאית של גולן.

לא שינה אם בחרתי רשת ידנית או לא. בשלב כלשהו הפסקתי להילחם ועברתי ל012, במחיר דומה (ו אפילו נמוך יותר) קיבלתי רשת מתקדמת יותר (LTE וhd voice) עם מהיר יותר ופריסה רחבה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הנדידה שקופה לחלוטין, אי אפשר אפילו לבחור ידנית ברשת של (רשת הנדידה). נכון להיום זה לא מפריע לי, אבל בעבר כן הייתי צריך לבחור ברשת כדי לקבל קליטה חזקה ורצופה בכל האזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...