הבאג בסדרת evo של סמסונג - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבאג בסדרת evo של סמסונג

cha_had

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אז בקיצור, מישהו פה יכול בבקשה לומר לי איזה 256gb ssd הכי כדאי לקנות? הכי קורץ בשבילי זה 550 שמספק מהירויות יחסית גבוהות במחיר סביר 790ש"ח ב- ksp.

אשמח מאוד לשמוע את דעתכם.

כמה יש לך במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אפשר להקטין את הCACHE.

אם הוא לא עובד עם וינדוס כדאי שיציין זאת.

גם הגיע הזמן שיסדרו את הזיהוי ודפדפן.

בכל מקרה אני מנסה להוביל לשיח ודברים שבסופם אני אומר: קנה MX100, אם זה לא מספיק מהיר לך(וכמעט בטוח שלא תראה סיבה להצדיק הוצאה נוספת) תמיד תוכל לקנות PRIMOCACHE בעתיד ולשפר מהירות מעבר לM550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PRIMOCACHE תוכנה נחמדה שיושבת בין הכוננים לבין מערכת ההפעלה כדריוור.

כשאתה ניגש לכונן שעליו היא מופעלת, אתה בעצם ניגש אליה, והיא ניגשת לכונן.

היא עושה שימוש בזיכרון כדי להאיץ את הפעולות מול הכונן.

אם כבר להוסיף כסף בשביל ביצועי כונן, עדיף לדעתי אותה(שעולה מאה שקל בערך) מאשר 200 שקל תוספת לM550.

בגלל שMX100 שלעצמו יטיס לך את המערכת הפעלה, אפשר לקנות אותו כבסיס ולחסוך 200 שקל.

ואם תרצה את האקסטרה ביצועים שאתה שוקל להוסיף בשבילם 200 שקל לM550, תוכל לרכוש את התוכנה PRIMOCACHE ולקבל שיפור גדול יותר בעלות נמוכה יותר.

קאפיש?

כל זה כמובן בהנחה שאתה עובד עם וינדוס.

ושה10GB שיש לך לא נמצאים בשימוש מלא ועמוס עם איזו תוכנה מקצועית כבדה.

או לחילופין שאתה יכול לתת 1-2-3GB לתוכנה לצורך האצת הכונן(במידה ותבחר לקנות אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התוכנה זה נשמע לי חשוד וגם די מטומטם לשלם 100 ש"ח על תוכנה שגם ככה תהרוס לך ת'כונן לכאורה, ועוד תנצל משאבים אחרים מהמחשב, בשביל לחסון עוד 100 ש"ח ולחיות בלי דאגות.

לגבי , אין לי כוונה לחכות חודשיים עד שהוא יגיע, בנוסף לכך שהמכס יקפיץ אולי ת'מחיר - יושבים שם גנבים בני גנבים! ועוד לא דיברתי על אחריות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מה שהוא אמר.

במשלוח הזול מגיע תוך 10 ימים בממוצע. המכס יכול לעשות מה שהוא רוצה, המחיר שמשלמים לאמאזון סופי לחלוטין.

ולגבי אחריות, מלבד אולי חנות או שתיים מעדיף את הגב של , אפילו אם המחיר היה זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...