התלבטות בין שני ראוטרים Linksys WRT1900AC ו- ASUS RT-AC68R - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני ראוטרים Linksys WRT1900AC ו- ASUS RT-AC68R

Yahi69

Recommended Posts

היי, כבר תקופה ארוכה שאני חווה ניתוקים לכמה שניות, איבוד אות Wifi, וגלישה איטית.

לגבי גלישה איטית, המחשב בתול, אני לא משתמש בשום תוכנה רק דרייברים וגוגל כרום\דרייב, זה מחשב לאינטרנט ואיחסון קבצים. מבוסס Z97, אז שללתי איטיות בגלל המחשב.

בPS4 אני חווה ניתוקים לכמה שניות וזה מפריע במשחקי רשת. כנ"ל במחשב, בסלולרי אני מאבד אות כל כמה שעות.

כמו כן, הוא מתחמם נורא! בקיצור, חרא ראוטר.

אני לא רוצה לקבל ראוטר מבזק, אני רוצה להשקיע על ראוטר יציב, שיספק לי את המירב לכל החיבורים.

ההתלבטות שלי היא בין Linksys WRT1900AC ל- RT-AC68R כשה- Linksys בעדיפות.

השאלה שלי היא, האם זה ביזבוז כסף, ואולי ההבדל לא משמעותי בשבילי ואני יכול להסתפק ב-ASUS?

האם יש ראוטר אחר שהוא מומלץ?

מהירות אינטרנט: 100MB

תשתית: בזק

האם צריך חיבור אלחוטי? - כן

כמה מחשבים הולכים להיות מחוברים ובאיזה צורת חיבור- 2 חיבורים קויים ועוד 4 חיבורים אלחוטים.

*את ה-Linksys אני משיג ב-1000 ש"ח בערך, את ה- ב-600 ש"ח.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האסוס עדיף.

אבל השאלה אם בכלל יש לך קליינטים תומכים ב-802.11AC

לדעתי אתה קצת אוברקיל, זה נשמע שמה שיש לך כרגע זה ראוטר של , לא משהו מומלץ.

אגב, אם אתה מתכנן להזמין מחו"ל, אי אפשר להכניס ארצה ראוטרים 802.11AC כי הם בתדר ה-5GHZ ולא עברו אישור של משרד התקשורת. גם אם אתה מביא במזוודה ותופסים אותך, יחרימו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מכשיר סלולרי תומך AC, וחשבתי שאם אני כבר קונה, אז שיתמוך קדימה..

אם אפשר בבקשה לדעת, למה האסוס עידף?

בכל מקרה לגבי התקן בישראל, KSP מוכרים ראוטרים (בפרט את הלינקסיס ובמחיר שערורייתי) שתומכים AC, אז אני בספק לגבי היבוא של ראוטרים כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה נתבים בודדים עם קושחות מקוסטמות (ועל כן ביצועים מעט פחותים עקב ההגבלה בתדרים הזמינים) וכמו שכתבת מחירים שערורייתיים.

פשוט שמעתי עליו יותר המלצות ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האסוס יהיה לך בעיה להכניס לארץ, את הלינקסיס לא.

מאחר והאסוס לא עומד בתקן הישראלי וקשה למצוא מישהו בארץ שייתן חוות דעת על היציבות שלו, זה בלתי אפשרי להמליץ.

אם לי היתה את האפשרות, הייתי הולך על האסוס סתם כי אני סקרן לדעת איך הוא ואני לא מת על לינקסיס שלדעתי המחיר של מופרז בשביל התמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שתיהם יש הרבה תלונות ממשתמשים בNEWEGG, והאסוס שמוכרים מחודש, נראה לי שהפסיקו ליצר את הדגם הזה והחליפו בASUS RT-AC68U ויש לו ביקורות יותר חיוביות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האסוס יהיה לך בעיה להכניס לארץ, את הלינקסיס לא.

מאחר והאסוס לא עומד בתקן הישראלי וקשה למצוא מישהו בארץ שייתן חוות דעת על היציבות שלו, זה בלתי אפשרי להמליץ.

אם לי היתה את האפשרות, הייתי הולך על האסוס סתם כי אני סקרן לדעת איך הוא ואני לא מת על לינקסיס שלדעתי המחיר של מופרז בשביל התמורה.

אם ה-LINKSYS ישלח בדואר ויעצר במכס, תהיה בעיה להכניס גם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את האסוס RT-AC68R (קניתי במחיר מצחיק חדש באריזה).

הוא מעולה והכל, ממשק אדיר, קל להבנה.

יש רק בעיה שצצה לאחרונה עם ה-WIFI שהוא עובד, אבל לא עובד.

כלומר אם אני מחובר אליו בטלפון, יכול להיות שאחרי שעתיים הוא עדיין מחובר אבל בפועל לא יעבוד.

אם אנתק את הWIFI במכשיר ואחבר מחדש אז כן יעבוד.

וזה לא בעיה בטלפון שלי. קורה גם עם המדפסת האלחוטית. כאילו בממשק שלה אני רואה שקליטה וחוזק על 0%. מכבה WIFI של הראוטר ומדליק.

בום המדפסת עם קליטה של 87%..ועובדת.

משהו מוזר באמת. ויש לי קושחה אחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...