עזרה בבנית מערכת סאונד לקולנוע ביתי. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבנית מערכת סאונד לקולנוע ביתי.

barakaaron

Recommended Posts

שלום. קנינו לא ממזמן חדש בבית, ואיך להגיד את זה. לא הכי מהנה לשמוע ברמקולים של הטלווזיה. ;)

אז החלטתי לקנות מערכת + מגבר (חיב כי אין לי 5.1 אנאלוגי בDVD).

התקציב הוא באזור 2500 ש"ח. המערכת איננה מיועדת לשמיעה בווליום גבוה (כך שרמקולים הנשמעים טוב בווליום בינוני ומתחילים לזייף בווליום גבוה יכולים לבוא בחשבון). כמו כן, גם התקציב אומר זאת, המערכת איננה מיועדת לאודיופילים כך שאפשר להסתפק במשהו בינוני.

בבקשה המליצו לי על מערכת (לפחות2 קדמים ו2 אחורים מומלץ גם סנטר ולא חובה סאב) ומגבר תואם (יש בDVD גם אופטי וגם קואקס).

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר כזה אתה לא יכול לקנות מערכת 5.1 אמיתית. טוב, גם מערכת סטראו אי אפשר לקנות במחיר הזה, כי רק מגבר סטריאו(לא רסיבר במקרה הזה) עולה מעל 2000 שקל.

כבר נימאס לי לחזור על זה כמו מפגר; אבל- לאומת רמקולים, במחיר הזה אתה יכול לקנות מדהימות שיתנו איכות של מערכת שעולה פי כמה יותר, הן לא צריכות תנאים סביבתיים מיוחדים לביצועים אופטימליים, והן לו גורמות לשכנים העצבניים שלך להגיש תלונה עליך במשטרה בגלל כל ציוץ שיוצא מהרמקולים.

חוץ מזה, אתה בטוח שיש לך חדר גדול עם אוקוסטיקה טובה למערכת 5.1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה יותר מתהנה מהרמקולים אומנם למחשב אבל הם יתאימו לדי וי די...

אני חושב שזהו פתרון אידיאלי בשבילך!

לגבי מי שהציע , אני שמעתי מצויינות של סנהייזר ב50-400 יורו בחנויות של פריקים לזה בהמבורג.

שום , בחיים לא ישתוו לרמקולים.

אני יכול להגיד בבירור שאני נהנה יותר מה4.1 המעפן של LUXEON מאשר מהסאונד ששמעתי באוזניות בגרמניה.

אתה לא יכול להשוות את הבאס, אתה לא יכול להשוות את התחושה... זה שונה לגמרי.

אני לא מבין הרבה באודיו אבל העדפות אישיות זה לא ממש קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד בבירור שאני נהנה יותר מה4.1 המעפן של LUXEON מאשר מהסאונד ששמעתי באוזניות בגרמניה.

אני אאלץ לחלוק על העניין הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר כזה אתה לא יכול לקנות מערכת 5.1 אמיתית. טוב, גם מערכת סטראו אי אפשר לקנות במחיר הזה, כי רק מגבר סטריאו(לא רסיבר במקרה הזה) עולה מעל 2000 שקל.

כבר נימאס לי לחזור על זה כמו מפגר; אבל- לאומת רמקולים, במחיר הזה אתה יכול לקנות מדהימות שיתנו איכות של מערכת שעולה פי כמה יותר, הן לא צריכות תנאים סביבתיים מיוחדים לביצועים אופטימליים, והן לו גורמות לשכנים העצבניים שלך להגיש תלונה עליך במשטרה בגלל כל ציוץ שיוצא מהרמקולים.

חוץ מזה, אתה בטוח שיש לך חדר גדול עם אוקוסטיקה טובה למערכת 5.1?

אוזניות לא יוכלו לעולם להחליף מערכת. הן באות להשלים, לא להחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאתה יותר מתהנה מהרמקולים אומנם למחשב אבל הם יתאימו לדי וי די...

אני חושב שזהו פתרון אידיאלי בשבילך!

לגבי מי שהציע , אני שמעתי מצויינות של סנהייזר ב50-400 יורו בחנויות של פריקים לזה בהמבורג.

שום , בחיים לא ישתוו לרמקולים.

אני לא מבין הרבה באודיו אבל העדפות אישיות זה לא ממש קשור.

אם איזה מקור ומגבר שמעתה את הסנהיזר?

וממתי סניהזר הם החברה היחידה שמייצרת אוזניות?

אתה שמעתה של Grado, Beyerdynamic, AKG(>300$), Sony(>360$), Audio Technica, Stax, Shure, Ethymotic,Ultrasone שאתה מרשה לעצמך להכליל את כל האוזניות?

אוזניות לא יוכלו לעולם להחליף מערכת. הן באות להשלים, לא להחליף...

נכון. אבל לאנשים אם תקציב נמוך(יחסית), עם הרבה שכנים(עצבניים) וחדר קטן\עם אוקוסטיקה גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז לא שמעתי את כל האוזניות שקיימות.

אבל נסכים ששמעתי איכותיות?

ובקשר למי שאמר "אני אאלץ לחלוק עם זה"...

את חולק עם העדפה שלי?

אתה מעדיף את האוזניות, אני מעדיף מוזיקה...

בקשר למגבר אין לי מושג...

אבל החנויות שהייתי הם בין הגדולות בגרמניה מבחינת גודל והייתי חנות שכל גרמני בטוח יגיד שזה בין החנויות הכי טובות בגרמניה...

ראיתי שם דברים שאני בטוח שגם אנשים מפה יהיו בהלם...

בכל מקרה זה עניין של העדפה

אני בחיים לא אעדיף על ...

ודווקא בקשר לרמקולים שלי... תתפלאו עד כמה הם סבירים בווליומים לא גבוהים במיוחד...

סאב מכובד יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי , אני מודע שאוזניות טובות יכולות להגיע לסאונד מעולה אך לקולנוע ביתי דבר זה אינו רלוונטי בגלל כמה סיבות:

1. רק אחד יכול לשמוע בהם, ובד"כ רואים כמה אנשים ביחד את הסרט.

2. אין סרונד אמיתי באוזניות.

עכשיו נחזור לרמקולים.

כנראה שאקנה את הZ680. אבל אני עדין בדילמה.

תנסו לשכנע אותי מדוע Peerless MAGIC6 + מגבר Yamaha RXV430. שעל שתיהם בZAP יש ביקורת שאומרות שהם דיי בסדר, יהיו פחות טובים מהZ680?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בקשר לרמקולים הספציפיים האלו , אבל אני יודע דבר אחד , הדגמים הזולים של פירלס הם ממש זבל טוטאלי!

אל תקנה את זה עד שמישהו שמבין טיפה(הרבה) יותר ממני יבוא לכאן ויגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אפשרות להגיע לדיוטי פרי או לשלוח מישהו לשם?

אם כן הייתי ממליץ לך בחום לקנות את ה ELTAX JUPITER

(בשוםםםםם אופן לא את ה ELTAX MILLENUIM שאמורים להיות יותר יקרים יותר חזקים אבל נשמעים פשוט מגעילללל)

אם עדיין יש להם אותם.

אני קניתי אותם לפני פחות משנה ב 150$, הרמקולים נשמעים מצויןןןןן וגם מגיעים לווליומים אדירים למרות שאתה לא צריך את זה.

(ושוב, שמעתי הרבה שמועות על ELTAX, מי שמזלזל בזה שהרמקולים האלה מצוינים מכל הבחינות מוזמן לבוא אלי ולהיווכח שזה לא ככה)

בקשר לרסיבר אני חובב ימהה מושבע אז אולי אני טיפה משוחד(לי יש RXV800, אבל הוא לבד עולה כמו פעמיים התקציב שלך אז נעזוב אותו)

אבל אני הייתי הולך על ה RXV530 או אם אתה יכול להוסיף קצת אז אפילו את ה 540

RXV530

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=6022

RXV540

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=12100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...