Corsair 330R או Fractal R4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair 330R או Fractal R4

Mandheling

Recommended Posts

חבר שלי מעוניין לקנות מארז ATX שקט. הוא מתלבט בין שני המארזים שבכותרת. הקורסייר זול יותר ב-90 שקלים השאלה אם יש לו חסרונות כלשהם בהשוואה ל-R4 שמצדיקים לשלם יותר.

לי אגב יש את ה-R4 ואני מאוד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הDS2 מקבל כרטיסי מסך באורך של עד 345מ"מ או 375מ"מ אחרי הסרה של העגינה למאוררים מה שכן אני רואה את זה כייתרון כי אפילו הGTX 970 ממה שראיתי בדרך כלל באורך 312מ"מ אז בR4 צריך לוותר על מקום ל 5 קשיחים ואם רוצים להוסיף נתקעים זמנית עד שמחליפים כרטיס מסך לאחד חזק יותר(סביר להניח) וקצר יותר וכל זה בשביל עוד כמה מ"מ כי לא נראה לי יש צורך כ"כ גדול בשביל אורך של עד 430מ"מ ועם כלוב הקשיחים עד 295מ"מ.

לגבי הDS1 הוא כבר עדיף על הDS2 והR4 אבל גם יקר יותר.

רק כתבתי על האורך של הGTX 970 ופתאום יצאה הכתבה הבאה פה באתר P:

Gigabyte מציגה: מותק, ה-GTX 970 התכווץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו יתרונות יש למארזים של Nanoxia בהשוואה לאלה שבכותרת? ומה דעתכם באופן כללי על ה- 330R? הוא זול יותר ועל פניו לא נראה שיש לו בעיה כלשהי, כך שצריכים להיות יתרונות של ממש ל-R4 או למארזים אחרים כדי להצדיק העדפה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שידוע לי המארזים של Nanoxia מציגים רמת שקט גבוהה יותר, וגם בNanoxia ובFractal יש שליטה על המאוררים ויותר מקום לקשיחים, לגבי הSDD/HDD Mount נראה לי שבCorsair הם מפלסטיק ולא ממתכת וגם אין גומי למניעת ויברציות וגם אין לספק הכוח משהו שימנע ויברציות(תקנו אותי אם אני טועה) בכל מקרה לדעתי עדיף הFractal או Nanoxia .

אגב מאיפה הוא קונה בעצם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב הNanoxia DS1/2 והFractal R4 גם שוקלים יותר מהCorsair 330R .

ונראה לי שIvory הכי זולים בעניין הR4 רק אין להם מארזי Nanoxia אבל יש לPlonter(יהודה הלוי 39 - תל אביב)

http://plonter.co.il/stores/main.tmpl?store=NANOXIA&cart=141428533980444308〈=heb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...