האם כדאי לשלם עוד 6 דולר בשביל 840 pro במקום evo - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לשלם עוד 6 דולר בשביל 840 pro במקום evo

THE-BIG

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא לא מוזר - קורה לא מעט באמאזון....מוכרים/חנויות עושים הנחות לזמן קצוב או לפי מלאי מסוים.

בכל מקרה, המחיר הראשוני שעליו שאלת היה מעולה, בחישוב גס היה יוצא לך עם המשלוח והמיסים לארץ באזור ה670 ש"ח כשבארץ היית צריך לשלם לפחות 300 ש"ח יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום הצעתי רק 100 דולר

על אותו אחד באייבי

http://www.ebay.com/itm/251688299095?_trksid=p2059210.m2748.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT#ht_440wt_1238

וזכיתי

נשמע לי חשוד אבל סומך על אייבי שיחזירו לי את הכסף במקרה שמשהו ישתבש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהמוכר חדש ויש לו רק 9 פידבקים אני לא רואה משהו חשוד שם.

רשום שזה חדש חדש וגם יש את הביטוח של איביי. ברוב המוחלט של המקרים הם בסדר גמור בקטעים האלה עם הקונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט.הPRO יותר טוב מכל בחינה.אין לו את הבאג של הEVO שהנתונים בלתי קריאים כעבור הרבה זמן.יש לו עמיד יותר, MLC לעומת TLC.

איו ספק שהPRO עדיף מהEVO בכל דבר, וכשההפרש קטן - שווה ללכת על הPRO בלי לחשוב. רק בוא לא נפריז בתיאורים. על איזה באג אתה מדבר? על זה שגורם לירידה בביצועי הקריאה של בלוקים ישנים? זה לא בדיוק "בלתי קריאים". לפחות לא מנקודת המבט של המשתמש. בפועל מה שקורה שהכונן מתקשה לקרוא בגלל תזוזת מתחים, ומנסה שוב ושוב עד שהוא מצליח להינעל על המתח הנכון. בגלל זה זה לוקח הרבה זמן. אבל עוד לא שמעתי על מצב שבו הנתונים אבדו לחלוטין (אם כן - זה היה באג הרבה הרבה הרבה יותר חמור). חוץ מזה, הבאג הזה תוקן לפי העדכונים האחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה שהמוכר חדש ויש לו רק 9 פידבקים אני לא רואה משהו חשוד שם.

רשום שזה חדש חדש וגם יש את הביטוח של איביי. ברוב המוחלט של המקרים הם בסדר גמור בקטעים האלה עם הקונים.

שמתי לב שזאת גרסת אחרת ממה שמוכרים

יש לה סיומת m במקום BW

שאיכשהו קשורה לHP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרתי וחפרתי

אבל לא מצאתי בשום מקום מישהו שמזכיר את הדגם הספציפי הזה

אני מקווה שזה רק המעטפת והמארז

לי זה נראה שהדגם מיועד לשוק המוסדי שרתים וכו

אני יותר ניסיתי לחפש אם אפשר להתשמש בכונן OEM במערכת שהיא לא OEM מבלי שיעשה בעיות כלשהן, לא ממש מצאתי התיחסות לנושא הזה. אז יכול להיות שזה לא משהו רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפרתי וחפרתי

אבל לא מצאתי בשום מקום מישהו שמזכיר את הדגם הספציפי הזה

אני מקווה שזה רק המעטפת והמארז

לי זה נראה שהדגם מיועד לשוק המוסדי שרתים וכו

בדיוק רציתי לשאול שיש לי אחד והוא נראה קצת אחרת.

אולי זה גם מסביר את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...