Neutron: מחשב זעיר ועוצמתי במיוחד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Neutron: מחשב זעיר ועוצמתי במיוחד

taltarablus

Recommended Posts

פרוייקט קיקסטארטר מוצלח של חברה בשם Atom Computer מוכיח לנו שמחשב PC זעיר יכול להיות גם חזק ומתקדם

לכתבה: http://hwzone.co.il/neutron-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-%d7%96%d7%a2%d7%99%d7%a8-%d7%95%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%99%d7%95%d7%97%d7%93/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ובדיוק באתי להגיד שהגיע הזמן שאינטל יחליפו את המארז המכוער... מסתבר שזה עניין של טעם וריח.

ולעצם העניין,

לא צויין על איזה מעבד מדובר, אני מניח שזה i5 XXXXU דו ליבתי כל שהוא ואז אין כאן בשורה של''מחשב עוצמתי''

אם לא הבשורה האמיתית כאן היא פתרון קטנטן לפליטת חום מטורפת מה שקשה לי להאמין שקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין שם משהו שיכול לשקול יותר מכמה מאות גרמים

לוח הכי קטן מעבד, הכי בסיסי (שעשוי מאלומיניום או גג נחושת - לא עופרת) ועוד כמה חיבורים

עריכה: שכחתי הארק דיסק קטן , אבל עדיין לא נשמע כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ובדיוק באתי להגיד שהגיע הזמן שאינטל יחליפו את המארז המכוער... מסתבר שזה עניין של טעם וריח.

אני מעדיף מארז כסוף או שחור על שקוף צבעוני.

עם כל הכבוד לפרסומת הטפשית שלהם שמראה את המארז הכתום עם התיק הכתום, המחשב לא יושב על התיק כשהוא פועל.

רוב הדברים כיום הם שחורים או כסופים.

אם זה מערכות , טלוויזיות, מסכים, וכו...

לכן כסוף או שחור הרבה יותר יפה.

אתה רוצה שהם ישימו על זה ציור של דרקון? סמל גדול של אינטל? משהו אחר מעניין? סבבה.

אני לא מדבר על אומנות וקישוטים, אני מדבר קודם כל בסיס הצבע של הקופסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי, אבל הם הרבה פחות פרקטים לדעתי.

מארז עומד הרבה פחות יציב, במיוחד בגודל הזה.

עדיף משהו שיושב מאוזן, מן הסתם על רכיב אחר כדי לא לבזבז מקום.

היתרון היחידי שיש למארז עומד הוא אולי בשטח האיוורר הרחב שנוצר מכך.

אין לי מושג אם במחשבים הזעירים האלו זה בכלל עניין מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הNUC זה מחשב BAREBONE. זתומרת שצריך להוסיף זכרון, SSD וOS (אם רוצים WIFI אז גם זה בנפרד)

זה עדיין יוצא יותר זול מ1250 דולר (דגם I5). יוצא בסביבות ה600-650 דולר עם כונן של 256GB, 8GB 8.1.

עם 500GB ו16GB ראם זה עולה לסביבות ה800 דולר.

עדיין יותר זול מהניוטון אבל מצריך התעסקות (לי אין בעיה עם זה אבל זה מגביל את קהל היעד לאנשים שמוכנים להתעסקות קטנה לפני שהמוצר מוכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...