Apple SIM: המהפכה הבאה בסלולר? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Apple SIM: המהפכה הבאה בסלולר?

taltarablus

Recommended Posts

המוצר שאפל לא הציגה רשמית באירוע ההשקה לאייפד אייר 2 ואייפד מיני 3 בשבוע שעבר הוא אולי המהפכני ביותר שלה - סים סלולרי מתוצרתה שיאפשר לכם לעבור בין ספקיות סלולר בקלות

לכתבה: http://hwzone.co.il/apple-sim-%d7%94%d7%9e%d7%94%d7%a4%d7%9b%d7%94-%d7%94%d7%91%d7%90%d7%94-%d7%91%d7%a1%d7%9c%d7%95%d7%9c%d7%a8/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהפכה היחידה שאני רואה פה היא מעבר מסים חומרתי לתוכנתי ברמה מסויימת, שזהו עוד שלב במעבר לשלב בו נעשה סריקת והצטרפות.

בעבר מילא כרטיס סים תפקידים שכיום בעבורם אין צורך בכרטיס פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בארץ זה "מהפכני".

בחו"ל אומנם לא מחלקים סים בחינם (עלק) אבל העלות שלו היא כמה דולרים בודדים אז לאף אחד לא באמת אכפת להחליף סים.

אני לא רואה פה משהו באמת מיוחד.

וזה לא שבנאדם מחליף חברה פעמיים בשבוע.

בטח הסים הזה יעלה 50 דולר כי זה iSim

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שכל דבר שApple עושים פתאום נחשב "מהפכני".

בארץ הדבר הזה לא יעבוד מכוון שהחברות עושות כסף מהסימים בעצם.

מצחיק שכל דבר שבאמת לא נעשה לפני כן בצורה שכזו לא נחשב מהפכני. עוד כמה שנים יתכן וזה יהיה רללונטי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

בטח הסים הזה יעלה 50 דולר כי זה iSim

הסים עולה בחנות של 5$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאפל הם גורם מוביל, בטח בארה"ב, וככה הם משיגות חשיפה יותר גדולה. (והם צריכות להתעסק מול חברה אחת, ולא מול הרבה).

אני מזכיר שכרגע כנראה זה רללונטי לאייפד, לא לאייפון, ככה שזה לא נוגס בעיקר העסקים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אומר חשיפה גדולה? לא הכי מעוניינת שחברות קטנות של כמה עשרות-מאות אלפי לקוחות יצטרפו (כמובן שזה עוזר אבל זה לא העיקר) אלא רוצים את החברות הגדולות קודם כדי שזה יתפוס תאוצה.

לדוגמה, כרגע בUK יש רק חברה אחת (EE) שהצטרפה אז זה די סתמי הדבר הזה בUK כרגע, כי אין מה לעשות עם זה (אלא אם כן יש עוד יתרונות חוץ ממעבר בין חברות בצורה יותר מהירה/נקייה/נוחה בלה בלה בלה).

בארצות הברית אמנם 3 חברות גדולות הצטרפו (T-Mobile, AT&T and Sprint) אבל זה אומר שלקוחות של שאר החברות (ויש המון חברות בינוניות-קטנות בארצות הברית) לא יכולות לבצע מעברים בין חברות עם הסים של אפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...