המלצה למסך מחשב משני המתחבר למחשב נייד - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מחשב משני המתחבר למחשב נייד

Boris_yo

Recommended Posts

עבדתי עם מסך משני והבנתי עד כמה הוא משפר תפוקה שלי והחלטתי שאני צריך מסך למחשב בבית.

במהלך תקופה שעבדתי עם מסך הנ''ל במידה של 18 אינץ' (לא HD) יצא לי גם לעבוד עם מסך יותר חדשני אבל 22 אינץ' ו-HD.

לא אהבתי שהכל מאוד קטן על המסך, שאני צריך למתוח עיניים ובסוף יום עבודה להיות עם ראיה כפולה ועיניים עייפות ואדומות.

אני מחפש מסך נוח לעיניים כמו שאחד שאיתו הייתי בהתחלה ולא צריך HD הזה האמת כי זה לעבודה לרוב.

האם אוכל לקבל אחד כזה במסכים חדשניים שמתחילים מ-20 אינצ'ים?

אני מציין כי רזולוצייה של מסך 18 אנץ' הייתה 1024X768 כאשר של מסך 22 אינץ' הייתה 1600X1200 (קטנה מדי בשבילי)

במחשבי אין לי DVI-OUT ויש VGA-OUT ו-HDMA.

אשמח בעצות שלכם! (במיוחד מרופאים אם יש כאלה בפורום...)

תקציב למסך: 500 - 600 ש''ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל ממליצים כאן על p2414h. למסך יש כניסת dvi, ואני אציע לך להשתמש בכבל ממיר של לdvi (לא תהיה ירידה באיכות כל שהי)

מעבר לגודל הנוח, והפאנל האיכותי, למסך גם אין ריצוד של התאורה. ולכן זה יחשב "בריא יותר".

ואגב, תמיד אפשר להשתמש ברזולוציה נמוכה יותר מfhd או hd. והכתב ייפרס על מסך גדול יותר

מעבר לזה, אני מציע לך להעמיד את המסך בזווית ישרה מול הראש/עניים שלך, להשתמש במסך בחדר מואר, ולקחת הפסקה כל שעתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר אין קשר למה שהוא ביקש.

לא עונה לא על התקציב , לא על הגודל ולא על הרזלוציה,

לפותח הדיון בהנחה שהבנתי נכון אתה מחפש מסך בגודל של בערך 20' ברזלוציה של hd רגיל ובמחיר הנ"ל

אם כן זה המסך שלך Dell E2014H ' צירפתי קישור הנה

במחיר של 515.

כפי שכתבתי כבר בהודעה הקודמת,לדעתי שווה לך ללכת על משהו קצת יותר טוב ועם רזלוציה גבוהה, (שאותה בלחצן ימני בשולחן העבודה מגדירים לנמוכה בחזרה) כמו זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר אין קשר למה שהוא ביקש.

לא עונה לא על התקציב , לא על הגודל ולא על הרזלוציה,

לפותח הדיון בהנחה שהבנתי נכון אתה מחפש מסך בגודל של בערך 20' ברזלוציה של hd רגיל ובמחיר הנ"ל

אם כן זה המסך שלך Dell E2014H ' צירפתי קישור הנה

במחיר של 515.

כפי שכתבתי כבר בהודעה הקודמת,לדעתי שווה לך ללכת על משהו קצת יותר טוב ועם רזלוציה גבוהה, (שאותה בלחצן ימני בשולחן העבודה מגדירים לנמוכה בחזרה) כמו זה

הוא הוסיף את התקציב אחרי התגובה שלי. אם התקציב היה עד 1000, עדיין הייתי נשאר עם ההמלצה.. מאותה סיבה שאתה ציינת בהצעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...