חיבור שלט אקסבוקס למחשב - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שלט אקסבוקס למחשב

הויקינג

Recommended Posts

אני יודע שאפשר לחבר שלט אקסבוקס למחשב ואני גם יודע איך אבל אם אני מחבר אותו למחשב, אני יכול להגדיר בחופשיות מה כל מקש עושה במקביל למקלדת כך שאוכל לשחק איתו כל משחק (אפילו משחק למשל) או שאוכל לשחק רק משחקים שתומכים בשלט אקסבוקס?

אם התשובה היא השניה, איזה בקר משחק דומה אוכל לקנות בשביל שאוכל לעשות מה שכתבתי למעלה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

מצטער, חשבתי שהדיון הזה לא פורסם כי כשלחצי על פרסם העמוד פשוט נתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות להגדיר כל מקש בנפרד ללא תוכנת עזר, אבל כמעט כל המשחקים תומכים היום בשלט הזה. אם תכנס לעמוד משחק בסטים לדוגמה תוכל לראות אם הוא תומך:

steam_controller.png

למשחקים לא תומכים, או שליטה במחשב יש את Xpadder. דרכה אתה יכול להגדיר כל מקש מה הוא יעשה, איזה כפתור במקלדת הוא ילחץ וכו'

+ תחפש בפורום כללי, יש פה בחור שבנה תוכנה לשליטה על מערכת ההפעלה עם קונטרולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לדיון

GamepadTV - גרסה 0.5 שוחררה עם שליטה מלאה בDekstop שלכם עם השלט!

קישור לאתר התוכנה

GamepadTV

הבעיה שאי אפשר להוריד את גרסה 0.5

The download files for GPTV is temporarily unavailable

admin on Monday 25 August 2014 - 01:13:00

Our hosting provider has deleted all the latest project files: 0.5 and even the previous version 0.41

Why? I asked them the same question, but they have replied: "CompanyName will never remove any of your website files"

Yeah, sure!

I have backup files but to be sure it is 100% clean, I prefer to reformat my computer and compile a clean executable files, it will take time (day or two).

אז אולי אפשר פשוט לבקש מהמשתמש JupitersCock .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש סיבה להעדיף אותה על xpadder שבחינם?

אני רואה שיש להם פרופילים מוגדרים מראש להרבה משחקים, זה דווקא נחמד. אבל מעבר לעיצוב של התוכנה זה נראה שדי נורא להשתמש בה לעומת הפשטות של xpadder

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לקנות שלט מקורי, כמעט כל משחק תומך. קניתי ולא הצלחתי להתרגל מהמקלדת ועכבר.. אני מעדיף אותם. רק במשחקי מכות שליטה של בקר על שולחן עבודה נשמע לי מזעזע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיבה להעדיף אותה על xpadder שבחינם?

Xpadder עולה כבר כמה שנים $10. התוכנה הזו אמנם עולה $20, אבל בסייל של בלאק פריידאי היא עולה $5.

על היתרונות והחסרונות אפשר לקרוא כאן:

http://www.xpadder-vs-pgp-vs-j2k.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה צודק. אני זוכר שהורדתי אותה מהאתר שלהם לפני כמה חודשים בחינם.. מה שעוד יותר מעצבן שהם לא רושמים כלום על המחיר באתר שלהם עד שאתה לוחץ download וכמה נקסטים אחרי זה שזה מעביר אותך לתשלום בפייפאל. הייתי בטוח שזה עדיין בחינם.

רק על זה אני אומר שלא מגיע להם כלום... אם זה בתשלום אז תציינו במפורש :/

קניתי את פינקל כל עוד היא ב5$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...