GamepadTV - מחפש גולשים עם Dualshock4 על מנת לבדוק את התוכנה עם השלט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GamepadTV - מחפש גולשים עם Dualshock4 על מנת לבדוק את התוכנה עם השלט

Zeev86

Recommended Posts

עדכון לתאריך 17.2.16

היי. הוספתי תמיכה בשלטים אחרים, בינתיים ניסיתי לעבוד עם Dualshock4 ועובד מעולה, אפילו במכונה וירטואלית ללא שום דרייבר לשלט. 

אני מחפש אנשים טובים שיוכלו לעזור לי לבדוק את הגרסה החדשה:

1. אנשים שיש להם שלט Dualshock4 ומוכנים לקחת את הגרסה החדשה לנסיון ולדווח לי איך עובד.

2. למי שיש כל שלט אחר שיוכל לעזור לי לבנות "פרופילים" לשלטים נוספים. 

3. עם הקוד הישן היתה בעיה ששליחת המקשים לא עבדה ברוב המשחקים, אני חושב שגם את זה פתרתי. אז אם מישהו מעוניין לבדוק איך התוכנה עובדת במשחקים שלו זה גם יעזור לי.

מי שמוכן לעזור, מייל ליצירת קשר: Zeevs86@gmail.com

פרטים על הגרסה 0.5 בעמוד רביעי הודעה #32

אהלן. בחודשים האחרונים פיתחתי תוכנה בשם GamepadTV.

מה התוכנה עושה? היא עוזרת לכם להפוך את המחשב לקונסולה האולטימטיבית.

התוכנה מאפשרת לכם קודם כל לשלוט עם שלט הXbox בעכבר. נשמע מוכר? אז זהו שזה לא הכל.

בעזרת Drag & Drop תוכלו לעצב לכם תפריט עם כל המשחקים והתוכנות כמו XBMC, ומשחקים שתומכים בשלט ה-.

בנוסף, יש גם אפשרות להוסיף לתפריט אתרים כמו youtube ו- ולצפות מהכורסה/מיטה בסרטים האהובים עליכם בעזרת GamepadTV.

הנה מספר סרטונים שמדגימים את התוכנה בפעולה, ושבעזרתם תוכלו ללמוד בקלות איך לעצב לעצמכם תפריט וגם איך להשתמש בתוכנה בקלות.

מומלץ לצפות באיכות גבוהה על מנת לראות על איזה לחצנים אני לוחץ במסך למעטה מימין (בחלון button indicator)

לעוד סרטונים תכנסו לאתר של התוכנה.

הורדת התוכנה: http://www.gptv.co.il/download.php?view.4

הבהרה: אם הקישור שפרסמתי מפריע להנהלה (במידה ומפר את הכללים של פרסום אתרים) בבקשה להגיד לי ואני אעלה את ההתקנה לאתר כמו rapidshare.com

הוראות התקנה:

1. תפרסו את הקבצים.

2. הריצו את קובץ ההתקנה setup.exe

3. הריצו את xnafx40_redist.msi

4. במידה ומערכת ההפעלה שלכם לא מעודכנת, ואין במחשבכם .NET גרסה ארבע ומעלה, התקינו dotNetFx40_Full_setup.exe

אשמח לתגובות: מה אתם חושבים על התוכנה, והאם נתקלתם באיזשהם באגים (:

עריכה:

באגים ידועים:

1. במסך Edit menu אם לוחצים על בשדה ריק בחלון הרשומות (במקום לסמן רשומה), התוכנה תציג הודעת שגיאה (יש ללחוץ continue כדי שהתוכנה לא תסגר). אעדכן את התוכנה בקרוב עם תיקון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחלה של דבר, אך אני לא מצליח לגרור בכלל.

עם השלט? זה עדיין לא אפשרי.

המטרה שלי היתה קודם כל לעבוד על התפריט עצמו.

השליטה בעכבר עם השלט בינתיים מאפשרת לך לעשות פעולות בסיסיות כמו להזיז את העכבר וללחוץ על מקשי מקלדת.

בעדכונים הבאים אני אנסה לפתור את הגרירה של השלט.

אשמח לדעת באיזו הפעלת את התוכנה ואיזה שלט (חוטי או אלחוטי). תודה (:

אגב יש באג שאם לוחצים פעמיים על שדה ריק בmenu edit אז התוכנה נותנת הודעת שגיאה. היום אני אוציא גרסה שאמורה לתקן את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסה חדשה! :xyxthumbs:

Whats new:
Added an option to add web URL into "Edit menu" form.
Added an option to press B (controller) to close "Main menu".
Added an option to debug screen resolution and mouse position in settings form.
Improved menu. You can now control it with your mouse.
Fixed bug caused program to crash if user double clicked an empty field in "Edit menu".
Fixed bug that changed Menu program picture outside of the form.

הורדה:

http://www.gptv.co.il/download.php?view.4

בדיקת אנטיוירוס: http://virusscan.jotti.org/en/scanresult/3f8a07888f084b2ec39ac02c478b1a4712be1026

שליטה בעכבר בזמן ריצת התוכנה:

xbox-gamepad-help.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יש מקלדת ועכבר אלחוטיים , ואני גם שולט על המחשב בעזרת הטלפון (תוכנה בשם Unified Remote למי שמעונין , תוכנה חינמית - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Relmtech.Remote) , אז אני לא רואה צורך להשתמש בשלט , אבל בכל זאת אני אנסה את התוכנה , למרות שאני לא חושב שיש לי צורך בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Henry55, מטרת התוכנה היא לא רק לתת לך לשלוט בעכבר ומקלדת (למרות שזה מרכז לך את כל הפעולות למכשיר אחד - שלט הXBOX).

המטרה העיקרית של התוכנה היא לארגן לך את כל התוכנות והאתרים שאתה גולש בהם, ולהביא אותם לתפריט פשוט, שבעזרת השלט, תוכל לנווט בין התוכנות בקלות, להריץ משחקים, ולגלוש בyoutube, ובאתרים כמו , hulu בנוחות מהכורסה/מיטה.

בהזדמנות אני ארצה לשאול אותכם הגולשים, מי שניסה את התוכנה, מה לדעתכם צריך לשפר ואיזה אפשרויות ניתן להוסיף לתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו אולי מושג איפה אפשר לפרסם את התוכנה?

ניסיתי בכמה אתרים שעוסקים בנושא, וכמעט ואף אחד לא מוריד את התוכנה, וזה ממש מוריד את המוטיבציה להמשיך לפתח אותה.

יש לי כמה רעיונות בראש, כמו הוספת כמו בsteam big picture שיהיה ניתן לנווט ולרשום באנגלית ועברית עם מקשי שלט הXBOX, אבל כמו שאמרתי, אם אף אחד לא מוריד, אז למה זה טוב? (גרסה ראשונה הורידו איזה 30 הורדות והעדכון הגיע רק ל10 :-[ )

למי שאכפת מהפרויקט שלי, וראיתי שיש כאן ובפורומים נוספים תגובות טובות על התוכנה, יכול להציע לי איך ואיפה לפרסם? תודה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מתבצע הקישור בין השלט למחשב? בלוטות'?

התוכנה שלך עושה את ה parsing לקלט שמגיע מהשלט או שיש דרייבר מוכן?

כל שלט בא עם reciever (תוודא שרשום על החבילה supported).

(יש גם reciever מזויף שאפשר לקנות וזה עובד)

התוכנה משתמשת בדרייברים של XNA, לכן הזכרתי במדריך (גם בטקסט חלון הפתיחה של ההתקנה) שיש להתקין את הדרייבר הנ"ל.

בסך הכל צריך שיהיה מותקן במחשב:

1. הדרייבר של השלט, אם יש reciever מזויף, אם השלט נקנה עם reciever מקורי אז מערכת ההפעלה מזהה אוטומטית.

2. xna framework

3. וכמובן dot net framework רביעי (תומך בXP), אם יש או שבע אז dotnet ארבע וחצי. בכל מקרה אם מערכת ההפעלה מעודכנת אז אמור להיות לכם כבר מותקן.

גיל, אני אחפש. תודה.

אם מישהו יהיה מוכן לעזור לי בפרסום אני מאוד אשמח לכל עזרה (:

עריכה: אגב נמצאה "תקלה" בתוכנה שנגרמת מכך שמערכת ההפעלה (בינתיים win8) בשפה עברית מלא (עם תפריטים בעברית) גורמת לשליטה בעכבר לא לעבוד. (הקלט של הרזולוציה ומיקום העכבר שונה מגרסה באנגלית). הפיתרון יהיה כמובן לתת איזשהי נוסחא כדי "לתקן" את הקואורדינטות אבל זה בעדיפות הכי נמוכה שלי בינתיים בתיקון התקלות. אם זה יפריע להרבה אנשים כאן אני אנסה לתקן (אבל כאמור אין "הרבה" אנשים שבינתיים ניסו את התוכנה). :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...