Lenovo E530: mSata SSD issue - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lenovo E530: mSata SSD issue

ykg

Recommended Posts

היי,

יש לי את הנייד מהדגם הנ"ל.

יש בו מאוחר מקום להכנסת דיסק SSD קטן שמיועד ל-Express Cache.

הציעו לי פה (וראיתי שזה נפוץ ברשת) לשים שם SSD קצת יותר גדול ולהתקין עליו מערכת הפעלה, כלומר שישמש ככונן קשיח לכל דבר. להרגיש עם SSD אבל להיות בלי.

עשיתי.

עבד נהדר שנתיים.

http://www.tomshardware.com/reviews/msata-ssd-review,3286-4.html - זה הכונן.

יום בהיר אחד אני חוטף BSOD. עושה REBOOT והמחשב נתקע עוד לפני הBIOS!! כן כן פשוט מסך אפור ואי אפש לעשות כלום.

הבאתי את המחשב לתמיכה של LENOVO הם אמרו (וצדקו) שההבעיה נובעת מהטריק שעשיתי ולא אמורים לשים מערכת הפעלה על הכונן הזה (למרות שבכל מקום אומרים שזה בסדר).

הם ביצעו לי עדכון והמחשב חזר לעבוד (כשהמערכת הפעלה על ה-mSata), אבל הם לא התחייבו.

עבד כמה חודשים ואתמול שוב. BSOD. ומחשב לא מגיע אפילו ל-.

הוצאתי את הדיסק הקטנצ'יק, הכל חזר לעבוד. התקנתי מערכת הפעלה על הדיסק המכני, עשיתי עדכון . ניסיתי להכניס את הדיסק mSata ושוב מסך אפור, לא מגיעים ל-.

ויתרתי כבר על האופציה שהוא יהיה כונן ה-OS שלי, רק רוצה להשתמש בו בתור Express cache אבל כל פעם שאני מכניס אותו לשם, המחשב קורס לפני הBIOS.

חשבתי על האופציה שאולי הוא פשוט נשחק ועבר את כמות הקריאות הכתיבות המותרת, כי הוא היה כונן OS במשך שנתיים אבל לא נראה לי סביר.

אני לא מכיר משהו עםד יציאה כזאת שאפשר היה לבדוק את הדיסק עצמו. יש למשהו רעיון הצעות? יכול להית כי יש בו "רק" 6-7 ג'יגה זה קורה?

אני רוצה להביא אם זה הכונן הספציפי שלי או היציאה במחשב דפוקה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מתנצל על הטעות.

צריך להעביר לפורום תמיכה טכנית.

כרגע הוא מנסה להעלות קודם מהHDD המכני שיש עליו מערכת הפעלה. כל עוד אני לא שם את הmSata אז הוא לא מכיר אותו. ברגע שאני שם אין לי אפילו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...