העתקה מwindows share לfreenas - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העתקה מwindows share לfreenas

white star

Recommended Posts

שרת א: שרת קבצים של 2008 R2 במערך קבצים NTFS

שרת ב: Freenas בגרסה אחרונה

יש לנו בעיה שתוכנית מסויימת יוצרת קבצים כפולים ע"י שימוש בתווים שקופים.

אנחנו רוצים לבצע פיילוט מסויים של העתקת חלק מהקבצים לfreenas על מנת שנראה אם ניתן לבטל את הכפילויות.

הבעיה שאני לא יכול להעתיק את הקבצים מהwindows, האם יש דרך נוחה דרך הfreenas שהוא ינסה להעתיק את הקבצים אליו מהשרת windows?

תודה מראש!

נ.ב - אני די "ירוק" בלינוקס, אז אשמח להסבר for dummie

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה "בתווים שקופים"? איך העתקה של קבצים אמורה לעזור פה?

2. אם יש לך Samba share אז זה בדיוק כמו בSMB בעולם של מייקרוסופט.

3. FreeNAS בנוי על עקרון של ממשק webי ללא צורך של שניסה ל shell. אתה יכול לבצע פעולות של Samba mount ואז פעולות העתקה, אבל זה לא חלק מה"עיצוב" של המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תווים שקופים הכוונה רווחים אחרי השם. נניח יש filename.txt ויש filename .txt. יש לנו הרבה כפולות כאלה שלא אמורות להיות.

אני לא יכול במערך NTFS לבטל את הכפילות, הוא לא נותן לי לגעת בקובץ עם התווים השקופים.

אם אני מוחק את התווים השקופים הוא לא עולה על הקובץ הראשון אלא יוצא קובץ חדש עם יותר תווים שקופים.

2. אני לא יכול להעתיק קבצים עם התווים השקופים לshare שעשיתי בfreenas. קבצים רגילים הוא נותן לי, לא הצלחתי קבצים עם תווים שקופים בגלל זה אני רוצה לבצע את ההעתקה דרך הfreenas

3. על זה חשבתי, קראתי על פקודת CP רק לא הבנתי מה הפרמטרים הדרושים.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה מתחלקת לשניים: מה שיקרה בעתיד וטיפול בקיים.

מה שקרה הלאה אנחנו מחליפים תוכנה חדשה שלא יוצרת תווים שקופים.

חשבתי לטפל במצב הקיים באמצעות FREENAS אלא אם יש לכם הצעה אחרת אני פתוח לשמוע

(היא צריכה להיות חינמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו בעבודה תוכנה ששומרת קבצים מסויימים.

הבעיה שהיא מוסיפה להם רווחים ולתיקיות רווחים ולכן נוצרות כפילויות, בעיות בגישה ואי אפשר לראות חלק מהתיקיות בכלל, אלא דרך free commmander וגם לא את כולן.

אנחנו עוברים לתוכנה חדשה שלא תייצר את הבעיות האלה, אבל צריכים את הקבצים הקיימים.

אם אני מבטל את הרווחים בעריכת שם קובץ, הוא לא עולה על הקודם אלא יוצר קובץ חדש. הוא גם לא נותן לי למחוק אותו.

אני רוצה לבדוק אם אני אצליח להעתיק את הקבצים למערך הfreenas, האם שם אני אוכל לאחד קבצים ולסגור את הבלאגן הזה.

הבעיה שאני לא מצליח להעתיק לשיתוף שלו דרך .

מקווה שעכשיו יותר מובן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך תו של רווח יוצר כפילויות או בעיות גישה...

אם אני מבטל את הרווחים בעריכת שם קובץ, הוא לא עולה על הקודם אלא יוצר קובץ חדש. הוא גם לא נותן לי למחוק אותו.

מי זה "הוא"?

FreeNAS בסה"כ יתן לך Samba share על גבי ZFS volume אצלו. זה לא ישנה כלום לגבי הבעיה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...