האם אפשר לבטל כרטיס מסך שלא יצרוך חשמל אם מתחברים ב REMOTE DESKTOP ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר לבטל כרטיס מסך שלא יצרוך חשמל אם מתחברים ב REMOTE DESKTOP ?

needacomp

Recommended Posts

צריכת חשמל של GPU קל (מובנה בציפסט או במעבד) היא כמה W בודדים מקס' ב idle, כ 15W-20W במאמץ מקס' (שלא תגיע אליו במחשב שכל הגרפיקה שלו עוברת דרך remote desktop)

ייתכן שתוכל לחסוך עוד W או משהוא אם תוכל לכבות את היציאה על ידיי DPMS, אם זה לא קורה אוטומטית כשאין מסך (אין לי שמץ), אבל זה לא כיבוי של ה GPU

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אם קיים כ מסך מובנה על הלוח. ברוב המקרים הוא חסכוני בדיוק כמו כ מסך מובנים מודרניים

אם לא - יש לוחות שבלי כ מסך מחובר לא יעשו POST. אתה יכול לנסות להחליף ב ל Halt on no errors, לא בטוח שיעבוד. אם לא, יתכן שתוכל למצוא כ מסך פשוט יותר - ב AGP למשל היו קיימים כ מסך בלי צלע על ה GPU - הספק של כ מסך כזה הוא כמה W בודדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שציינתי, יש לו רק מפלצתי, אם היה על הלוח אם, לא הייתי מתלבט.... מחיקת הדריבר בחלונות לא ישפיע על זה ? אני מניח שבעתיד אני יעביר את מרבית הדברים למחשב אחר ואז יהפוך אותו לשרת ביתי או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיקת הדרייבר יכולה גם להעלות את צריכת החשמל - אם בדרייבר יש תמיכה במצב חיסכון כלשהוא ובלי הדרייבר אין, או אם בלי הדרייבר פעולות כלשהן נופלות על המעבד

תמצא כ מסך פשוט יותר להחלפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב ישן... ה GPU זה מפלצת של פעם.
כרטיסי מסך מפלצתיים קיימים היום כמו גם פעם. הם לא הלכו לשום מקום. אתה תמיד יכול לקנות כרטיס מסך זול ופשוט.

QUOTE=needacomp;4960630]כשאתה ב REMOTE, כרטיס המסך בפועל של המחשב הוא כרטיס וירטואלי, ככה שאין ממש צורך ב GPU אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור על אתרי יד שניה ו . אם זה כ מסך AGP, שים לב למיקום הפלסטיק שמחלק את הסלוט : בגרסאות שונות של AGP הוא נמצא במקום שונה, ובכ מסך המתאימים יש חריץ בהתאמה בחלק שמתחבר אליו. יש כ מסך שמתאימים לכל גרסאות ה AGP (יש 2 חריצים) ויש כאלה שמתאימים לגרסה מסויימת בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...