מסך גיימינג עד 2000 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך גיימינג עד 2000

itaylevi

Recommended Posts

מבחינת מסכים של 120hz הרוב הגדול הוא מסכי tn שנחשבים ללא איכותיים במיוחד... לeizo יש דגם של pva אם אני לא טועה עם 120hz שלדעתי הוא מעל לתקציב שלך בכ1000 שקלים. לשיקולך http://www.blurbusters.com/faq/120hz-monitors/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב מסכי הLCD בעולם הם 60HZ. רק בשנים האחרונות התחילו להיכנס מסכים עם קצב ריענון יותר גבוה.

אז מה - זה אומר שבעשור האחרון אף אחד לא שיחק משחקי FPS תחרותיים? או שכולם שיחקו על הCRT הישן שלהם? נו, באמת. :)

שיחקו על הcrt הישן :) אני ועוד אחרים.

כיום אני כבר לא משחק משחקים תחרותיים שכאלה.

לגבי מסך למשחקים, יש מסכים שונים שיתנו תצוגה שונה, שתתאים למשחקים שונים.

פאנל tn 6bit, הוא הנפוץ ביותר למסכים של משחקים תחרותיים, בגלל קצב הרענון המהיר. הוא נחשב פחות איכותי, בגלל שהוא מציג מספר מועט של גוונים, בהשוואה לפאנלים אחרים כגון . אבל זה לא נושא שצריך להתייחס עליו, בגלל שאתה לא מתכוון לעצור באמצע המשחק כדי להסתכל אם הדם שעל הקיר הוא בגוון אדום מדויק.

מסכיי גיימינג תחרותי יקרים, בדרך כלל באים עם התקנים שונים שנועדו לתמוך במהירות התגובה. התקנים כגון lightboost וgsync. אם אין לך תקציב למסך עם lightboost (שבדרך כלל מגיע עם 120hz), מסך פשוט עם 120hz הוא גם כן אופציה.

כדי לעמוד על ההבדל בין 60hz ל120hz, אפשר להשתמש בדוגמה שתתן תוצאה דומה (אבל לא מדויקת). תשחק במשחק שלך, שרץ על 60hz, ואז תסתכל על המסך דרך , שרץ על 30hz. זה בדרך כלל מה שאנשים שרגילים ל120hz מרגישים כשהם יורדים ל60hz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מתווכח עם זה שיש הבדלים. :) אני רק טוען שהם לא קריטיים כמו שאנשים לפעמים אומרים. אפילו בקרב הגיימרים התחרותיים אין הסכמה גורפת לגבי זה.

אגב, יש גם מסכי שהם 6ביט. למעשה רוב החדשים שממליצים עליהם פה הם כאלה (זאת אחת הסיבות לירידת המחירים). זו לא הסיבה היחידה שהצבעים שלהם עשויים להיראות יותר טוב משל TN, ולא בגלל זה ממליצים עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...