מחשב נייד לגיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לגיימינג

MBoomer

Recommended Posts

שלום, אני מחפש לקנות מחשב נייד בעיקר לגיימינג. אני כרגע משרת בצבא ולכן מחשב נייח לא רלוונטי בשבילי.

* מטרות המחשב? משחקים קלים וכבדים, תכנות, סרטים

* גודל המסך? 17.3 או 15.6. מעדיף מט, IPS

* רזולוציית המסך? FHD ומעלה

* תקציב: 5500 באילת, אפשר לחרוג אם המחשב יהיה הרבה יותר טוב. הסתכלתי גם על אופציה לייבא מחשב מארצות הברית שיוצא בסביבות ה6300 אחרי הכל, אבל לפי מה שהבנתי אין תמיכה טובה מהיבואן של MSI (תקנו אותי אם אני טועה)

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין

* משקל רצוי? כמה שפחות יותר טוב, מעדיף שלא יעבור את ה3.5kg מאחר ואני סוחב אותו איתי כל שבוע

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? כמה שעות יספיקו, אפשר להתפשר פה כי אני בדרך כלל אהיה עם המחשב בקרבת חשמל

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? אין

* Bluetooth?

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? SSHD או SSD. מוכן גם להשקיע בכונן חיצוני אם יש צורך

* כונן אופטי? לא חובה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? מעדיף לקנות מKSP או Ivory. באילת.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם: אני רוצה שהמחשב אהיה נוח לנשיאה, אני הולך לנסוע בערך פעמים בשבוע

נכון לעכשיו אני חושב על לקנות מחשב של לנובו y50 או y70

http://ksp.co.il/?list_compare=.24643..24677..24796.

אם תוכלו לעזור לי למצוא מחשב יותר טוב או לעזור לי לבחור בין הדגמים האלו אני אשמח מאוד.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייבואן של MSI בארץ זה אייבורי. אתה יכול למצוא על השירות שלהם שלל ביקורות באינטרנט - וזה בהנחה שהם יכבדו אחריות בינ"ל.

באילת אתה יכול לרכוש את המחשב הזה:

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=0&uin=23098&txt_search=G56&buy=&minprice=0&maxprice=0

מומלץ לברר זמינות מלאי מראש!

שים לב שהמחשב שוקל קרוב ל-3 קילו ולכן הוא יהיה מאוד לא נוח לנשיאה.

זה יהיה נכון לכל מחשב גיימינג 15", אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייבואן של MSI בארץ זה אייבורי. אתה יכול למצוא על השירות שלהם שלל ביקורות באינטרנט - וזה בהנחה שהם יכבדו אחריות בינ"ל.

באילת אתה יכול לרכוש את המחשב הזה:

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=0&uin=23098&txt_search=G56&buy=&minprice=0&maxprice=0

מומלץ לברר זמינות מלאי מראש!

שים לב שהמחשב שוקל קרוב ל-3 קילו ולכן הוא יהיה מאוד לא נוח לנשיאה.

זה יהיה נכון לכל מחשב גיימינג 15", אגב.

מה היתרונות של המחשב הזה לעומת הLenovo חוץ מהמחיר? לפי מה שאני רואה הכרטיס מסך פחות טוב ויש לו פחות RAM.

בקשר לאחריות של בארץ אני רואה די הרבה תגובות סותרות. מישהו שהיה לו ניסיון עבר איתם יכול לעזור בנוגע לזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככלל הביקורות על ה-Y50-70 לא טובות.

המסך של האסוס יותר טוב, ע"פ ביקורות.

בהפרש המחירים ביניהם (1000 שקל) תוכל לרכוש ועוד 8 ג'יגה ראם ככה שתקבל ביצועים הרב היותר טובים.

כרטיס מסך - נכון שהוא מדור קודם, אבל זה התפשרות. אתה תקבל מחשב, שלדעתי, הוא הרבה יותר טוב כמכלול של רכיבים.

לגבי מחשבי 17" - לטעמי זה big no no. מדובר על 3.4 קילו + מטען שבטח שוקל עוד כמה מאות גרמים - ומדובר במפלצת שדורשת תיק גדול ייעודי (שגם שוקל לא מעט). ממש לא ממליץ להסחב עם דבר כזה, בטח לא פעמיים בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה עושה טעות, אבל בחירה שלך.

שים לב גם שכרטיס המסך לא באמת יעבוד ברזולוציית שהמסך של הלנובו יכול לתת במשחקים חדשים כבדים, ומסך ה- מוגבל ל-48HZ (או במילים אחרות, לא תוכל לראות יותר מ-48FPS).

מסך הFHD ה"רגיל" לא מוגבל ל-48 הרץ אבל הביקורות אומרות שהוא פחות או יותר מחורבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שההודעה שלי לא נשלחה אתמול בסוף.

אחרי מה שאמרתה בדקתי עוד ואני נוטה להתרחק מהY50 של לנובו, בעיקר בגלל ההגבלה של ה48HZ.

יש לך במקרה ניסיון או יידע ביבוא מחשבים ניידים לארץ? מצאתי מחשב מעולה של עם ביקורות ממש טובות, אבל כרגע אין אותו בארץ. אני רוצה ללכת לאייבורי מחר ולבדוק אם יש אפשרות לייבוא את זה דרכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון בייבוא מחשבים אין לי ממש, אבל זה לא אמור להיות מורכב ושונה מכל מוצר אחר.

אתה תזמין את המחשב, עלות המשלוח תהיה כמה עשרות דולרים, ורצוי מאוד לבטח את המשלוח של מוצר כל כך יקר ערך מה שיוסיף עוד סכום מכובד. לזה תוסיף מיסים בארץ, על הסכום המלא שעלה המוצר (כולל המשלוח). למיטב זכרוני על מחשבים המס היחיד בארץ הוא מע"מ ולכן תוסיף לעלות הכוללת 18%. על זה, תוסיף דמי "אנחנו חברת משלוח שלוקחים סכום הזוי על זה שהעברנו לך את המוצר במכס", סכום גם לא זניח.

ממליץ לך על אחת משתי האופציות:

1. שימוש משירותים כמו mustop, buy2usa וכו' - השירותים האלה נותנים לך כתובת בארה"ב ומטפלים עבורך בכל נושא המשלוח לארץ. צור איתם קשר, הם יתנו לך הערכה ראשונית לעלות המוצר - ולאחר שיקבלו אותו ייתנו לך מחיר סופי. לשירות buy2usa יש אפשרות לעשות עבורך הזמנה ישירה מאמזון ומציגים לך באתר מחיר סופי וחוסכים לך את חוסר הודאות בין ההערכה למחיר הסופי (קוראים לשירות "קונים עבורך בAMAZON" או משהו כזה).

2. הזמנה ישירה מאמזון לארץ - לא את כל המוצרים ניתן לשלוח לארץ מאמזון, אבל כאשר ניתן, נותנים לך מחיר גג למשלוח עד הבית. היופי בשירות הזה הוא שאתה מקבל מחיר גג סופי לבית (שכולל הערכה של המיסים, עלויות משלוח וכו'). אם בפועל זה עלה פחות - תקבל זיכוי על ההפרש, אם זה עלה יותר - סופגים את ההפרש. מניסיוני זה עובד נהדר (אבא שלי הזמין 2 מוצרים ככה - פעם אחת המחיר היה המחיר המדויק, פעם אחת הוא אפילו קיבל זיכוי של 2 פאונד). שים לב שבמקרה הזה, משיקולי עלות משלוח, כדאי להזמין מאמזון אנגליה או צרפת (או כל מדינה אירופאית אחרת - אפשר ורצוי לשחק על הפרשי שערי מטבע בין המטבעות השונים במדינות השונות ולחסוך כמה עשרות-מאות שקלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...