גלקסי S5 או G3 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי S5 או G3 ?

KF

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות סמארטפון חדש וההתלבטות שלי היא בין S5 ל- G3.

כרגע אני עם S1 והאמת שאני ממש אוהב את הממשק של סמסונג..

מצד אחד אני מפחד לקנות G3 ולהתאכזב מבחינת הממשק כי אף פעם לה היה לי מכשיר של חברה אחרת..

יצא לי כבר לראות את הS4 והוא אחלה מכשיר מבחינתי לכן חשבתי כבר על האופציה של הS5 (למרות שעכשיו יצא אלפא אבל אין לי תקציב).

מה ההבדלים בין הG3 לS5 מעבר לגודל המכשיר והמצלמה ?

אגב אני חושב לקנות את ה16GB כי זה פחות 200 שקלים לערך.. אין לי צורך ב32GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה- S5 הרבה יותר לאגי מה- G3, וההגנה ממים ואבק לא נותנת כלום כאשר האחריות לא כוללת נזקים במקרה כזה (והיא לא כוללת).

לגבי הממשק, הם די דומים לכן לדעתי אתה לא צריך לחשוש בנושא זה.

אם אתה מתכוון לעשות Root, אז אני לא ממליץ לך על ה- S5 כי אז תאבד אחריות ללא יכולת לחזור אחורה. ב- G3 אפשר לעשות Root ולחזור אחורה ללא בעיה.

המצלמה של ה- G3 טובה מאוד, אך המצלמה של ה- S5 יותר טובה.

המסך של ה- G3 יותר גדול עם רזולוציה יותר גדולה (הרזולוציה הגדולה לא ממש נותנת משהו), עם זאת הממדים של שניהם דומים.

הסוללה של ה- G3 לא רעה (אני מצליח להוציא ממנה 24 שעות שמתוכן כ- 6 שעות מסך), אך הסוללה של ה- S5 הרבה יותר טובה ויש את המוד המיוחד שנותן לך כמה ימים של עם מוגבלות (אפשר לעשות שיחות ועוד כמה פעולות בסיסיות) וגווני המסך משתנים לשחור לבן.

אני השתמשתי בשניהם ובסוף השארתי את ה- G3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך!

כנראה שכמעט בוודאות אלך על ה-G3..

הבנתי שיש דגם עם 3GB זיכרון.. איך אני יודע בוודאות שמדובר על הדגם 3GB ?

האם זה הדגם הזה ?

http://www.vmobile.co.il/items/316175-%D7%98%D7%9C%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C%D7%A8%D7%99-LG-G3-16GB-D855-%D7%90%D7%9C-%D7%92-%D7%99

נ.ב

מעדיף את גירסת ה16GB- בשביל לחסוך קצת כסף.

בנוסף עד כמה משחקת כאן האחריות המקורית ? כי V-MOBILE מספקים אחריות לא מקורית.. השאלה אם זה קריטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אין לי ברירה אלא לקנות את ה32GB..

שאלה אחרונה בנושא האחריות :

האם האחריות המקורית של רונלייט משחקת כאן תפקיד ? או שאפשר לרכוש בשקט אחריות של יבואן מקביל ?

כמובן שיבוא מקביל יוזיל לי את עלות המכשיר..

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהיו 2 בעיות עם חלק מהמכשירים מהאצוות הראשונות, בעיה ראשונה היא שהמכשיר היה נכבה באופן רנדומלי, זה תוקן בעדכון גרסה, אך עדיין יש שמדווחים על איתחולים מידי פעם. בעיה שניה הופעת סדקים במסגרת של המכשיר באיזור המיקרופונים (למעלה ולמטה).

בעיות אלו לא מופיעות במכשירים שיוצרו לאחר האצוות הללו (היה לי מכשיר שנכבה, ואחרי עדכון תוכנה היה אתחולים מידי פעם. רונלייט החליפו לי באחריות למכשיר חדש, חף מבעיות).

אני באופן אישי לא הייתי קונה מייבוא פרללי, יש מספיק סיפורים על התחמקות מאחריות מחנויות שמייבאות לבד. עם זאת יש לי ניסיון טוב עם חנות גומובייל, אז תעשה חושבים ותחליט מה כדאי לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- S5 הרבה יותר לאגי מה- G3, וההגנה ממים ואבק לא נותנת כלום כאשר האחריות לא כוללת נזקים במקרה כזה (והיא לא כוללת).

לגבי הממשק, הם די דומים לכן לדעתי אתה לא צריך לחשוש בנושא זה.

אם אתה מתכוון לעשות Root, אז אני לא ממליץ לך על ה- S5 כי אז תאבד אחריות ללא יכולת לחזור אחורה. ב- G3 אפשר לעשות Root ולחזור אחורה ללא בעיה.

המצלמה של ה- G3 טובה מאוד, אך המצלמה של ה- S5 יותר טובה.

המסך של ה- G3 יותר גדול עם רזולוציה יותר גדולה (הרזולוציה הגדולה לא ממש נותנת משהו), עם זאת הממדים של שניהם דומים.

הסוללה של ה- G3 לא רעה (אני מצליח להוציא ממנה 24 שעות שמתוכן כ- 6 שעות מסך), אך הסוללה של ה- S5 הרבה יותר טובה ויש את המוד המיוחד שנותן לך כמה ימים של עם מוגבלות (אפשר לעשות שיחות ועוד כמה פעולות בסיסיות) וגווני המסך משתנים לשחור לבן.

אני השתמשתי בשניהם ובסוף השארתי את ה- G3.

גם אני בדילמה דומה.

למה בסוף בחרת ב G3?

עושה רושם שהייתרון היחיד שאתה רושם הוא ה ROOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמא שלי יש את הS5, היא עברה אליו מ- S4. אני אישית לא רואה הבדל בכלל.. חוץ מהפיצ'ר הנחמד של חסין מים וכמה תוכנות נוספות, אין כמעט הבדל. לא הבנתי למה היא שידרגה.

לעומת זאת ה G3 נראה משהו שמציע דברים קצת יותר חדישים והוא יפה, תנסה לקרוא ביקורות על הממשק שלו, או שפשוט תקרא ביקורות רק על הבעיות שלו ושל ה S5, ותראה למי יש פחות בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדילמה דומה.

למה בסוף בחרת ב G3?

עושה רושם שהייתרון היחיד שאתה רושם הוא ה ROOT.

אחרי שנים עם בעיקר, נמאס לי כבר מהלאגים שלהם +ה- Knox ונעילה אזורית וחוסר לקיחת אחריות של היבואן עם כל מיני תקלות ייצור שבחו"ל כן לוקחים אחריות.

בנוסף המסך הגדול במכשיר בגודל כמעט רגיל (בהשוואה למכשירי הדגל המקבילים) גרם לי לבחור ב- G3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להסביר לי מה זה FOTA ? שמתי לב שזה מגיע עם עם אחריות של רונלייט.. מה אני מפספס כאן ?

אגב כאן האחריות מקורית ? (24 חודשים)

http://www.gomobile.co.il/-lg-g3-d855-32gb-lte-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA

אם כן,המחיר הוא סביר לאחריות מקוריות בשאר למתחרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיט מעט את הדיון, אבל לא דובר בזמנו שלא שווה לשדרג מ-G2 ל-G3?

הבדל המחירים עצום והבנתי של-G2 אורך חיי עדיף.

ובעניין G3 מול S5 - לא מכיר את הפיצ'ר אבל היכולת להכניס את המכשיר למוד "הישרדות" שמחזיק כמה ימים הוא אדיר ויכול בקלות להכריע את הכף לטובת S5, לא?

לאגים אפשר לפתור עם רום נקי, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסיט מעט את הדיון, אבל לא דובר בזמנו שלא שווה לשדרג מ-G2 ל-G3?

הבדל המחירים עצום והבנתי של-G2 אורך חיי עדיף.

ובעניין G3 מול S5 - לא מכיר את הפיצ'ר אבל היכולת להכניס את המכשיר למוד "הישרדות" שמחזיק כמה ימים הוא אדיר ויכול בקלות להכריע את הכף לטובת S5, לא?

לאגים אפשר לפתור עם רום נקי, לא?

וכשאתה קונה מכשיר חדש יש לך כוח להתעסק עם רום חדש? עדיף כבר לקנות מכשיר שישר כשהוא יוצא מהקופסא אתה יכול להיות בראש שקט, ולא להתחיל להתעסק עם עדכונים ושינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובחזרה לשאלותיי..

תוכלו להסביר לי בבקשה מה זה FOTA ? שמתי לב שזה מגיע רק עם עם אחריות של רונלייט.. מה אני מפספס כאן ?

אגב כאן באתר האחריות מקורית ? (24 חודשים)

http://www.gomobile.co.il/-lg-g3-d85...99%D7%95%D7%AA

אגב שמעתם על DR PHONE ? כאן המכשיר מוצע למכירה ב-2000 ש"ח בלבד!

http://doctorphone.co.il/product_info.php?products_id=304

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...