מה התוכנות שאיתן אפשר להוציא קבצים מדיסק לא תקין? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התוכנות שאיתן אפשר להוציא קבצים מדיסק לא תקין?

Zeev86

Recommended Posts

אהלן. יש לי דיסק קשיח שמחובר באמצעות . כשהמחשב מתחיל לקרוא אותו, הוא מציע לי לעשות לו FORMAT. בMANAGE הדיסק מופיע כדיסק "בריא". לעומת זאת, כשאני מנסה לפתוח אותו מ-My Computer - אותה הודעה שמציעה לי לפרמט את הדיסק.

לאחר שאני מסרב לפרמט את הדיסק, מופיעה הודעת שגיאה "Data error - cyclic redundancy check"

האם יש דרך להציל את המידע שעל הדיסק? איזשהי תוכנה? תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שתוכנות שחזור יוכלו לקרוא את הדאטה RAW ולהציל משם משהו.

Recuva זו הצעה טובה, ממליץ להתקין ווינדווס על דיסק חדש (דא!) ולעבוד עם הHDD הדפוק כדיסק משני.

עוד דבר שטוב לעשות זה ליצור Image מדוייק של כל הדיסק הדפוק, ביט לביט ולעבוד על הImage.

נסה גם להשתמש בתוכנה הזו http://www.minitool-partitionrecovery.com/recoverymore.html היא מנסה לשחזר מחיצות שלמות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים השתמשתי בPhotorec והצלתי איזה 3000 קבצים. אנסה גם את התוכנות שלכם כדי להיות בטוח ש100% מידע (שיכולתי להציל) ניצל. תודה!

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, אם בMANAGE רשום שהדיסק בריא, איך זה שאי אפשר לקרוא אותו? אני שואל סתם לידע כללי בשביל מה המחשב מודי שהדיסק בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש מלא PDF ויש מלא קבצי אקסס. (הדיסק של איזה מרצה הוא לא שלי).

הבעיה שזה שומר לי בתיקיות ממוספרות כך שלא חושב שאציל ככה קבצי התקנה כי הכל בתיקיה אחת.

אחרי שאבדוק עם עוד תוכנה אני בהחלט אחפש את השגיאה בגוגל.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא נחסוך לך ( או שלא ) -

תריץ CHKDSK /F /R על הקשיח, ייקח זמן, אבל שווה.

זה אמור לקחת הרבה זמן? כי אני צריך להחזיר את הדיסק מחר על הבוקר.

הדיסק בגודל 500 ג'יגה אגב

ועוד דבר. שמתי לב עכשיו שעם Photorec נותר לי עוד 280 שעות לסיום הבדיקה :S

האם עם התוכנה שהצאתם זה יהיה מהיר יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...