Shadow of Mordor - דיון ראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shadow of Mordor - דיון ראשי

Salwaby

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממש נהנה מהמשחק, סיימתי ועברתי למשימות הצדדיות. הוא קל מדיי בברירת המחדל ובאמת הרבה יותר כיף ומאתגר ברגע שמכבים את כל האפשרויות המקלות (אני מודה שהשארתי FX בלבד בהתראה על קאונטרים אבל בהמשך אנסה לגמרי בלי התראה), ברור לי שלהרבה אנשים הכל חוזר על עצמו מהר מאוד מבחינת המשחקיות אבל זה היה אמור להיות ברור מההתחלה ומי שלא מתאים לו אז חבל שיבזבז את הזמן על משהו כזה. בתור טיפוס שנהנה מרפטטיביות אני אישית נהנה, מה שמבחינתי משאיר את המשחק דינמי מספיק זו מערכת הנמסיס! בואו נקווה שכמו שמערכת הקרב הזורמת של באטמן שהפכה לסטנדרט אז כך כך תהפוך גם המערכת הזו ואז באמת יהיו דברים דינמיים יותר בעוד משחקים. אהבתי מאוד את האפשרויות למשימות וונדטה, מרגיש שיש חובה לשחקנים אחרים עכשיו לנקום את מותם ;)

המשחק הזה הוא הראשון ובתקווה גם האחרון שגרם לי להזניח את העקרונות שלי לקנייה מוקדמת של משחקים (דבר שבד"כ אני עושה רק מהאתר בד"כ, לא מסטים) ואפילו רכישת SEASON PASS (דבר שמעולם לא עשיתי ואני בש ונכלם :( ). ה-DLC של BRIGHT LORD מבטיחה "שעות נוספות של משימות ראשיות" בואו נקווה שהשעות האלה הן יותר משעתיים...

אפילו קניתי כבר I5 עם GTX 970 בשביל המשחק הזה (היה לי תירוץ טוב כי הספק גסס והזיכרון נפגם) אז גם החלפתי וזיכרון... בקיצור קניתי לי מחשב חדש P: מוכן ומזומן בשביל WITCHER 3...

מונולית' ירוויחו לא מעט לדעתי מהמשחק הזה ואם יש צדק ביקום אולי יחזירו לחיים את סדרת NOLF. מותר לחלום, לא? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה היא שאני משחק כבר למעלה משעתיים נכון לעכשיו וכל מקום נראה אותו דבר וכל הזמן אני לוחץ את אותו קומבו.... פשוט משעמם.

אז נכון שיש דברים חדשים ופיצ'רים שלא נראו עוד אבל זה לא עושה את המשחק לכל כך מיוחד ופחות משעמם.

אחרי ששיחקתי בבטמן וקצת assassin creed (שנהנתי רק מהשני והראשון) המשחק הזה לא מביא לא משהו שתופס אותי מרותק אליו (מה שעשה לי למשל המשחק dark souls הראשון והשני)

ותאמין לי שכל כך חיכיתי לו ואולי בגלל זה האכזבה כי פשוט ציפיתי ליותר....(עולם בסדר גודל של The Elder Scrolls V: או חצי ממנו למשל).

אתה שיחקת שעתיים. מה אתה מצפה בדיוק? באטמן היה יותר משעמם עם אותם מקומות רפטטיביים. אבל זה לא מנע ממנו להיות משחק מעולה.

אתה תחליף מקום לאחר 10 משימות באיזור חדש. ושם ייפתחו לך רוב הדברים הבאמת מגניבים. תן לזה צ'אנס.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני ממש נהנה מהמשחק, סיימתי ועברתי למשימות הצדדיות. הוא קל מדיי בברירת המחדל ובאמת הרבה יותר כיף ומאתגר ברגע שמכבים את כל האפשרויות המקלות (אני מודה שהשארתי FX בלבד בהתראה על קאונטרים אבל בהמשך אנסה לגמרי בלי התראה), ברור לי שלהרבה אנשים הכל חוזר על עצמו מהר מאוד מבחינת המשחקיות אבל זה היה אמור להיות ברור מההתחלה ומי שלא מתאים לו אז חבל שיבזבז את הזמן על משהו כזה. בתור טיפוס שנהנה מרפטטיביות אני אישית נהנה, מה שמבחינתי משאיר את המשחק דינמי מספיק זו מערכת הנמסיס! בואו נקווה שכמו שמערכת הקרב הזורמת של באטמן שהפכה לסטנדרט אז כך כך תהפוך גם המערכת הזו ואז באמת יהיו דברים דינמיים יותר בעוד משחקים. אהבתי מאוד את האפשרויות למשימות וונדטה, מרגיש שיש חובה לשחקנים אחרים עכשיו לנקום את מותם ;)

המשחק הזה הוא הראשון ובתקווה גם האחרון שגרם לי להזניח את העקרונות שלי לקנייה מוקדמת של משחקים (דבר שבד"כ אני עושה רק מהאתר בד"כ, לא מסטים) ואפילו רכישת SEASON PASS (דבר שמעולם לא עשיתי ואני בש ונכלם :( ). ה-DLC של BRIGHT LORD מבטיחה "שעות נוספות של משימות ראשיות" בואו נקווה שהשעות האלה הן יותר משעתיים...

אפילו קניתי כבר I5 עם GTX 970 בשביל המשחק הזה (היה לי תירוץ טוב כי הספק גסס והזיכרון נפגם) אז גם החלפתי וזיכרון... בקיצור קניתי לי מחשב חדש P: מוכן ומזומן בשביל WITCHER 3...

מונולית' ירוויחו לא מעט לדעתי מהמשחק הזה ואם יש צדק ביקום אולי יחזירו לחיים את סדרת NOLF. מותר לחלום, לא? :)

אני לא עושה את אותה הטעות כמו עם WITCHER 2. אמרו שהמשחק השלישי יהיה תואם גראפית לקונסולות החדשות. את המשחק הבא אני קונה רק לPS4. המשחק השני היה כבד יותר מדי.. אפילו היום אם אני מפעיל הכל על מקסימום המשחק מקרטע, כשהמחשב שלי מריץ את SHADOW OF MORDOR הכל על ULTRA חוץ מהטקסטורות (אבל עם חבילת HD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה את אותה הטעות כמו עם WITCHER 2. אמרו שהמשחק השלישי יהיה תואם גראפית לקונסולות החדשות. את המשחק הבא אני קונה רק לPS4. המשחק השני היה כבד יותר מדי.. אפילו היום אם אני מפעיל הכל על מקסימום המשחק מקרטע, כשהמחשב שלי מריץ את SHADOW OF MORDOR הכל על ULTRA חוץ מהטקסטורות (אבל עם חבילת HD).

לא הבנתי מה הטעות שעשית...

אתה בעצם אומר שלא כדאי לקנות משחקים ל-, אלא לקונסולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא הבנתי על איזו טעות מדובר. אתה מתכוון בקטע של ביצועים? בנתיים 2 המשחקים בסדרה לא עשו לי בעיות גם על מערכת פחות חזקה. חוץ מזה לא לא לתמוך בחברה שמעודדת משחקים חופשיים משלשלאות של DRM? דווקא לקנות לקונסולה (לא משנה איזו) שגם יעבור יותר זמן עד שיגיע אליה העידכון הסדרתי (enchanted edition)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי במשחק בערך 6 שעות. השגתי המון שדרוגים לדמות. כבר אחרי שעתיים המשחק מרגיש שחוזר על עצמו, משכתי 4 שעות במחשבה שהשדרוגים וכל הקומבואים יוסיפו טוויסט מעניין אבל לא.

הסרתי אותו אחרי 6 שעות משחק חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני נהנה ונראה לי תמיד יהיה אפשר לחזור למשחק וסתם לרוץ בשטח ולהכנס לקרבות מול עשרות אורקים זה כיף

כרגע סיימתי את כל המשימות באזור הראשון ואני רק הולך ורוצח וארציפים

קודם מאיים עלייהם דרך קפטן אחרי זה הולך ומטפל בהם כדי לקבל משהו EPIC

אחרי שיהיו לי 5 EPIC בכל לפחות נתקדם בעלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...