Shadow of Mordor - דיון ראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Shadow of Mordor - דיון ראשי

Salwaby

Recommended Posts

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נראה לי שעשיתי טעות, במקום לגמור את העלילה הראשית ואז לעשות את המשימות צדדיות עשיתי את כל המשימות הצדדיות קודם (ב-UDUN) אחרי שסיימתי אותם העלילה הראשית קלה בצורת גיחוך.

אגב אני היחידי שכל קרב 6-8 קפטנים קופצים עליו בצורה רנדומלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ציפיתי למשחק הזה אבל הוא משעמם אותי שאחרי שעה כבר לא מתחשק לי לשחק בו.

הכל נראה אותו דבר,הקרבות קלים ומרגישים אותו דבר כל פעם,בקיצור ממש מבאס אותי שקניתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ציפיתי למשחק הזה אבל הוא משעמם אותי שאחרי שעה כבר לא מתחשק לי לשחק בו.

הכל נראה אותו דבר,הקרבות קלים ומרגישים אותו דבר כל פעם,בקיצור ממש מבאס אותי שקניתי אותו.

בטח שהמשחק יהיה קל - כי זורקים עליך אורקים ברמות נמוכות. בוא נראה אותך נלחם מול אורקים עם מגנים וWarchief רמה 20.

חוץ מזה כל הכיף מתחיל אחרי 3\4 משחק כשאתה מקבל את הכוח להשתלט על אורקים ולהפוך אותם לשלך.

חבל לי שאנשים שאומרים שהמשחק משעמם לא מעריכים כמה פ'יצרים חדשים דחפו למשחק הזה.

באיזה משחק עוד יתנו לך להשתלט על חיה ולהפוך אותה לשלך? בCastlevania למשל, כשנמאס לך מהmount שלך - הגיבור הראשי פשוט שחט אותה כשירד ממנה. פה אתה יכול לאסוף לך צבא קטן של חיות ואורקים ולצאת להלחם איתם נגד אורקים אחרים.

אם אנשים לא יעריכו את כל החידושים שהמשחק הזה מביא, נשאר עם משחקי COD, וASSASSINS CREED שעושים פשוט COPY PASTE כל שנה. והשנה אפילו יש לך 2 משחקי AC.

לא שBLACK FLAG היה משחק גרוע, הוא היה דוקא טוב. אבל ללא שום חידושים.

אתה אולי חושב עכשיו מה נפלתי עליך, אבל כמוך יש עוד הרבה בפורומים של .

ואנשים פשוט לא מבינים שהודעות כאלה הן הכי מאכזבות אם אתה נכנס לנעליים של יוצרי המשחק, שיכלו פשוט להוציא משחק COPY PASTE כמו ASSASSINS CREED בלי כל החידושים. ואנשים עדיין היו קונים את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שהמשחק יהיה קל - כי זורקים עליך אורקים ברמות נמוכות. בוא נראה אותך נלחם מול אורקים עם מגנים וWarchief רמה 20.

חוץ מזה כל הכיף מתחיל אחרי 3\4 משחק כשאתה מקבל את הכוח להשתלט על אורקים ולהפוך אותם לשלך.

חבל לי שאנשים שאומרים שהמשחק משעמם לא מעריכים כמה פ'יצרים חדשים דחפו למשחק הזה.

באיזה משחק עוד יתנו לך להשתלט על חיה ולהפוך אותה לשלך? בCastlevania למשל, כשנמאס לך מהmount שלך - הגיבור הראשי פשוט שחט אותה כשירד ממנה. פה אתה יכול לאסוף לך צבא קטן של חיות ואורקים ולצאת להלחם איתם נגד אורקים אחרים.

אם אנשים לא יעריכו את כל החידושים שהמשחק הזה מביא, נשאר עם משחקי COD, וASSASSINS CREED שעושים פשוט COPY PASTE כל שנה. והשנה אפילו יש לך 2 משחקי AC.

לא שBLACK FLAG היה משחק גרוע, הוא היה דוקא טוב. אבל ללא שום חידושים.

אתה אולי חושב עכשיו מה נפלתי עליך, אבל כמוך יש עוד הרבה בפורומים של STEAM.

ואנשים פשוט לא מבינים שהודעות כאלה הן הכי מאכזבות אם אתה נכנס לנעליים של יוצרי המשחק, שיכלו פשוט להוציא משחק COPY PASTE כמו ASSASSINS CREED בלי כל החידושים. ואנשים עדיין היו קונים את המשחק.

העובדה היא שאני משחק כבר למעלה משעתיים נכון לעכשיו וכל מקום נראה אותו דבר וכל הזמן אני לוחץ את אותו קומבו.... פשוט משעמם.

אז נכון שיש דברים חדשים ופיצ'רים שלא נראו עוד אבל זה לא עושה את המשחק לכל כך מיוחד ופחות משעמם.

אחרי ששיחקתי בבטמן וקצת assassin creed (שנהנתי רק מהשני והראשון) המשחק הזה לא מביא לא משהו שתופס אותי מרותק אליו (מה שעשה לי למשל המשחק dark souls הראשון והשני)

ותאמין לי שכל כך חיכיתי לו ואולי בגלל זה האכזבה כי פשוט ציפיתי ליותר....(עולם בסדר גודל של The Elder Scrolls V: או חצי ממנו למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רושם פה הרבה...

אבל חיפשתי את הדיון על המשחק במיוחד כדי להגיב...

אחרי כמה שעות, מעט התייאשתי.

המשחק מזכיר את AC בצורה גסה מידי, כמעט כל מהלך שעשיתי הרגשתי ב AC. מגדלים, התגנבות, טיפוס בין בניינים ועוד.

מודה שלא הבנתי איך קיבל ציונים גבוהים מידי...אולי פספסתי משהו, עוד לא התייאשתי לגמרי...

התחלתי דווקא מהמשימות בצד ולא העלילה. המפקדים שם לא כאלה חלשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...