מהמימנות נמוכה מאוד יחסית של כונני SEAGATE למה ממליצים עליהם פה ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהמימנות נמוכה מאוד יחסית של כונני SEAGATE למה ממליצים עליהם פה ?

needacomp

Recommended Posts

הופ, סתכלו על פוסט שעלה עכשיו על כונן סייגייט (לא שמפוסט אחד צריכה לצאת מסקנה):

http://hwzone.co.il/community/threads/468215-%D7%AA-%D7%A8%D7%93-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%AA-%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-2013?p=4940697&viewfull=1#post4940697

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לאלה שמתקשים להפעיל חיפוש על התביעה הייצוגית, הרי לכם כאן

ב. לא הבנתי מה הקשר לשכל או מזל בעניני אמינות של דיסקים. הגיון ונתונים מאתרים/פורומים לא משוחדים, זה כל הסיפור. אגב, מזל צריך בכל החיים (חוץ מדיסקים).

ג. מענין איך מקבלים הקוראים כאן תגובות כגון: "לי אישית יש דיסק כזה והוא נפלא.."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, אףחד עד עכשיו לא התיחס לשאלה שהופנתה באופן ישיר: למה לא מתיחסים בפורום המכובד הזה, שקיים שנים, לאמינות של דיסקי סיגייט וגרוע מכך, משום מה ממשיכים להמליץ עליהם למרות הפאדיחות שהם עושים לקהל גדול של משתמשים/צרכנים.
כי כל יצרן דיסקים (וזה לא נשארו הרבה בשוק כרגע) עשה בתקופה כזו או אחרת פאדיחות כאלה או אחרות. אם תזכור את זה לכולם לא תוכל להמליץ על אף מוצר בכלל.

זה לא שמישהו ממליץ ספציפית על כי חושב שהם טובים. הלך המחשבה הוא "כולם פחות או יותר אותו חרא, אבל צריך דיסק, אז בוא ניקח את הכי זול / עם אחריות הכי ארוכה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבדוק את הסטיקי הראשון בפורום כאן על המלצות דיסקים, כנראה תצטרך לחזור מדבריך. רוב ההמלצות שם הן על .

מסכים איתך שכל יצרני הדיסקים פחות או יותר אותו חרא ובכ"ז הייתי מעדיף לקנות את אלה עם האמינות הגבוהה יותר לאורך זמן ואפילו לשלם קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עדיין שווים הרבה יותר מכלום. אבל כל המלצה צריך לקחת בעירבון מוגבל, וקריאה של סטיקי מוצרים מומלצים לא מהווה תחליף ראוי לביצוע מחקר אמיתי בנוגע למוצרים שאתה קונה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד ממליץ במקביל על הטושיבה.

עולה טיפה פחות מהסיגייט.

טיפ טיפה פחות מהיר מהסיגייט, אבל עדיין יותר מהיר מכל דבר אחר.

אם הטושיבה לא במומלצים, הוא צריך להיות שם.

כי הוא מעולה בכל קטגוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...