מחשב חדש עד 3000 לסטודנט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש עד 3000 לסטודנט

IDAN AMRAM

Recommended Posts

שלום לכולם.

האמת הייתי צריך לקנות כבר מחשב לפני כמה חודשים אבל זה נדחה ועכשיו אני כבר חייב לקנות לפני תחילת השנה. ניסיתי לחפש פה בפורום כל מיני המלצות וכבר התבלבלתי.

בבקשה תעזרו לי המחשב צריך להרכש כבר השבוע או גג שבוע הבא. (אני לא קונה את המחשב באילת)

* מטרות המחשב? עבודה, גלישה, אולי קצת משחקים יהיה נחמד אם תהיה אפשרות אבל אם חורג מהתקציב אז להתפשר..

* גודל המסך? 15" נראה לי, מכיוון שזה המחשב היחידי בבית (אין נייח בנוסף) אז שיהיה נח לעבוד איתו (עדיף שיהיה יחסית קל משקל שיהיה נח גם לסחוב אותו בתיק)

* רזולוציית המסך? קבלו את ההחלטה בשבילי, אני לא מומחה לעניין.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* האם נדרש זמן ארוך? כן עדיף זמן עבודה כמה שיותר ארוך

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? כמובן USB3 יהיה נחמד

* Bluetooth? כן

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? אני לא מתכוון לפרק את המחשב ולהוסיף כוננים ונראה לי שSSD לא ייתן לי מספיק נפח אז נראה לי עדיף לקחת 1TB

* כונן אופטי? לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא חובה

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? סומך עליכם

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) אין לי ניסיון עם לפטופ מסך מגע ואני לא יודע כמה זה שימושי אם זה פרקטי ונכנס בתקציב אז סבבה אם לא אז פחות קריטי. אני מעדיף שהמחשב יהיה עם 8GB ראם.

תודה רבה לכולם!! :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

15", קל משקל ונייד זה לא הולך ביחד באותו משפט (לא בתקציב של 3000 שקל). הייתי ממליץ לך לרדת ל-13.3 או 14 - אז תקבל ניידות מקסימלית. אם עדיין המסך יהיה לך מעט קטן (ואחרי שבוע-שניים מתרגלים), אפשר לרכוש מסך חיצוני (23-24") בכ-600-700 שקל שיהיה הרבה יותר נוח ממסך 15".

במידה ואתה "מסכים" עם ההערה, יש לך את האופציה הזאת:

http://www.pc-online.co.il/item.php?ps=2868

למחשב יש זמן סוללה של 8-10 שעות, שאמור להחזיק יום שלם. הוא לא מאוד קל ביחס למחשבי 13.3", אבל 1.8 קילו צריך להספיק (מה גם שלא תצטרך לסחוב מטען). מגיע רק עם 4 ג'יגה ראם, ניתן לשדרג בעתיד בקלות ל-8 ע"י החלפת הסטיק הקיים בחדש.

עוד אופציה זה המחשב הזה:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=24469

+ הרחבה ל-3 שנים אחריות (300 שקל, לא לוותר) + סטיק 4 ג'יגה נוסף על ה-4 שיש (200 שקל ו-5 דקות עבודה) = 3000 שקל.

הוא שוקל רק 1.5 קילו אבל זמן הסוללה שלו לא מדהים (3-4 שעות). יש לו חריץ M2 שיאפשר הוספת ביתר קלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...