הצורב משאיר את הדיסק ריק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצורב משאיר את הדיסק ריק

Mar1b0r0

Recommended Posts

שלום,

אני משתמש במחשב נייד של דגם Vostro 3460

יש לי בעייה בצריבה אני מכניס דיסק ריק וצורב אותו, הצריבה מסתיימת בהצלחה אבל הדיסק נשאר ריק! ממש ריק ואפשר לצרוב עליו שוב, גם כשאני מסתכל על הדיסק עצמו רואים שהוא לא נצרב.

ניסיתי לצרוב עם נרו הגרסא החדשה ביותר שהתקנתי הרגע, וגם עם התוכנת צריבה של וינדוס 7 . לא עוזר.

זה השם של הצורב שמופיע במנהל ההתקנים: TSSTcorp DVD+-RW SN208BB ATA Device

מחשב כאמור.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק שלא מוגדרת בנרו צריבה לקובץ. בעבר לפחות זאת היתה ברירת המחדל בהתקנה שלו.

(אם הצורב מקבל את התקליטור הריק זה סימן שהוא כן יכול לצרוב)

זה הנרו הכי חדש שיש 2015 גרסא מלאה, הצורב שלי מסומן ב Nero Buring ROM וזה משתמש בצורב, הוא גם מהבהב כל הצריבה והכונן נפתח בסיום הצריבה, הדיסק פשוט נשאר ריק.

זה קורה גם בתוכנת צריבה של הוינדוס 7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוהי אכן בעיה מוזרה. אבל עוד כמה אנשים נתקלו בה עם ניידים דומים וצורבים דומים.

תנסה את ההסבר והפתרון המוצע שפה:

http://forum.imgburn.com/index.php?/topic/16895-empty-disk-after-burn-with-tsstcorp-dvd-rw-ts-u633f/?p=127400

עשיתי כמו שהוא הסביר בתוכנה הזאת, צרבתי ב TEST MODE ואז במצב רגיל ועדיין הדיסק ריק, ניסיתי כמה פעמים אפילו..

הוא אומר שייתכן והכונן תקוע במצב TEST MODE , זה נשמע הגיוני לאור התוצאה אבל כנראה זה משהו פנימי הרי ולא הגדרה בתוכנה.

כעיקרון יש לי אחריות על המחשב עוד ואני יכול לשלוח טכנאי בחינם שיחליף לי את הצורב, אם אין פתרון אחר... כי זה באמת נראה לי משהו דפוק בצורב.

יש עוד עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תחליף צורבים אם מחשב אחר ותנסה לצרוב בכל מחשב

כמו כן תעלה מערכת הפעלה כמו לינוקס מ live , ותנסה לצרוב מתוך מערכת זאת בשביל לשלול בעיה אפשרית עמוק במערכת ההפעלה המותקנת. אני לא זוכר בעל פה באיזה מערכת live קיימת תוכנת צריבה מובנית, אם אני לא טועה יש ב chakra

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי תודה לכולם, הבעיה הייתה בצורב כמו שחשבתי.

היה אצלי היום הטכנאי של והחליף צורב לדגם אחר והבעייה נפתרה, הצריבות עכשיו לא משאירות את הדיסק ריק, היה לי גם בעיה שלפעמים זה אפילו היה נכשל בצריבה וגם זה הסתדר

אציין שפרמוט לא עזר וזה המשיך, אגב החלפתי גם כי היה לי בעיה בכרטיס מסך גם אבל זה לא קשור.

כמה טוב שיש אחריות של עד לבית בחינם :)

מקווה שעזרתי למי שייתקל בבעיה דומה בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...