קניית מחשב לסטודנט עד 2500 ש"ח עם אופציית רכישה בארה"ב - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב לסטודנט עד 2500 ש"ח עם אופציית רכישה בארה"ב

efialon

Recommended Posts

* מטרות המחשב? בעיקר אופיס ואינטרנט ותוכנות כמו visual studio

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט? לא רוצה גדול מדי כדי שיהיה נוח להסתובב איתו. 13.3-14 אינצ'

* רזולוציית המסך? לא חשוב

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין דרישות מיוחדות

* משקל רצוי? עדיפות לנמוך אבל לא כולכך קריטי

* האם נדרש זמן סוללה ארוך?כן, לפחות 4 ומעלה

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? סטנדרטיים אמורים להספיק

* Bluetooth? חשוב שיהיה

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? לפחות 500GB

* כונן אופטי? לא חובה

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? אני מעוניין לקנות את המחשב בארה"ב אם זה ישתלם כמובן, לכן חשוב מאוד הרחבת אחריות גם לארץ

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם: נוח לניוד, שקט, RAM 8GB , ואמין

אני כרגע בארה"ב ולכן שוקל לקנות את המחשב פה, במידה וזה צפוי לחסוך הרבה כסף. חשוב שלמחשב תהיה אחריות בארץ

חשבתי על lenovo ideapad u430

או על inspirion 13z

אשמח לחוות דעת נוספת מכם.

תודה רבה, ושנה טובה לכולם!

אפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלנובו עדיף, אבל בארץ לא תשיג אותו ב-2500 שקל במפרט מומלץ (רק עם I3 חסכוני ומסורס, 4 ג'יגה ראם ושנת אחריות בודדת).

אם אתה מצליח להשיג אותו בארה"ב בסכום הזה - תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרסה עם ה-i3 פחות מומלצת בגלל המעבד החלש. בשביל שימושים משרדיים נטו ואולי קצת יותר הוא יספיק - אני לא אומר שלא, אבל מאוד מומלץ לשרד ל-I5. גם ככה מדובר במעבדים חסכוניים ומסורסים. לגבי 4GB ראם - לא ISSUE, סטיק של 4 ג'יגה עולה 200 שקל ולהכניס אותו בנוסף לקיים זה 5 דקות עבודה.

2.אחריות - לא יודע. אם זה אחריות בינ"ל אז כנראה שהיא תופסת. שווה להתקשר לנותני השרות בארץ, CPM, ולברר.

3. אם זה refurbished (מחודש) ע"י היצרן ועם אחריות שלו - לא רק שאין מה לחשוש, זה מומלץ. לרוב זה מחשבים עם פגם ייצור קליל שהוחזרו, תוקנו ועברו בקרת איכות ע"י היצרן, או לחילופין, מחשבים שאנשים רכשו, פתחו ואז החליטו להחזיר - וגם אז הם נבדקו ועברו בקרת איכות. שוב - אם זה מחודש ע"י היצרן ובאחריות שלו - אין מה לחשוש ואפילו אפשר לחסוך ככה המון כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הגרסה עם ה-i3 פחות מומלצת בגלל המעבד החלש. בשביל שימושים משרדיים נטו ואולי קצת יותר הוא יספיק - אני לא אומר שלא, אבל מאוד מומלץ לשרד ל-I5. גם ככה מדובר במעבדים חסכוניים ומסורסים. לגבי 4GB ראם - לא ISSUE, סטיק של 4 ג'יגה עולה 200 שקל ולהכניס אותו בנוסף לקיים זה 5 דקות עבודה.

2.אחריות - לא יודע. אם זה אחריות בינ"ל אז כנראה שהיא תופסת. שווה להתקשר לנותני השרות בארץ, CPM, ולברר.

3. אם זה refurbished (מחודש) ע"י היצרן ועם אחריות שלו - לא רק שאין מה לחשוש, זה מומלץ. לרוב זה מחשבים עם פגם ייצור קליל שהוחזרו, תוקנו ועברו בקרת איכות ע"י היצרן, או לחילופין, מחשבים שאנשים רכשו, פתחו ואז החליטו להחזיר - וגם אז הם נבדקו ועברו בקרת איכות. שוב - אם זה מחודש ע"י היצרן ובאחריות שלו - אין מה לחשוש ואפילו אפשר לחסוך ככה המון כסף.

הבנתי, תודה לך.

יש עוד דגמים מומלצים שכדי לשקול במסגרת התקציב?? כי u430 עם 8gb וגם i5 יחגור לגמרי מהתקציב שלי.

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי גם באתר של שבטווח המחירים הזה ממוקם גם flex 2 14 inch איך הוא לעומת u430 שניהם סביב אותו טווח מחירים.

איך ה flex מבחינת שימושיות וביצועים האם כדאי לי לשקול אותו גם כן? או משהו אחר לגמרי שיענה לדרישות שלי?

תודה רבה לעוזרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...