מחפש מחשב נייד 15 למטרת לימודים. מתלבט בין כמה דגמים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד 15 למטרת לימודים. מתלבט בין כמה דגמים

asi1989

Recommended Posts

אוקיי אז לאחר שעברתי על כמה דגמים ובחנויות השונות החלטתי ללכת על מסך 15 אינץ' מכיוון שזה יהיה המחשב היחידי בבית ולא ניראלי שיהיה נוח לעבוד עם 14 בתור מחשב ראשי. מה גם שהבנתי שמחשב בזמן השיעור לא כזה פרקטי בתואר אותו אלמד. מטרת המחשב תהיה ללימודים לאינטרנט ועבודות משרדיות.

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות ואינטרנט

* גודל המסך? 15 אינץ', עדיף מסך שיהיה נוח ללמוד איתו בבית.

* רזולוציית המסך? עדיף כמה שיותר גבוה לא?

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? לא

* משקל רצוי? לא יודע עד כמה זה רלבנטי בגודל הזה

* האם נדרש זמן ארוך? עדיף כמה שאפשר

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? hdmi

* Bluetooth? לא

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? ניראלי שיהיה הכי טוב ללכת על שילוב של וכונן רגיל.

* כונן אופטי? לא

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית?לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם - לא קריטי אבל במה שבדקתי הם כן מגיעים.

אוקיי, אז בעיקרון אני מחפש מחשב מהיר ונוח ללימודים שיש עליו ביקורות טובות, מה שנקרא קנייה בטוחה. התקציב לא מהווה מגבלה אבל לא ניראלי שזה אמור לעבור את ה5 אלף. הנה הדגמים שאני מתלבט ביניהם, אם יש המלצה אחרת אשמח לשמוע.

http://ksp.co.il/?select=.268..271..159..211..347..432.&list=1&sort=3&glist=1&uin=23438&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0 - יש לו גם כונן היברידי וגם ssd להאצה, נשמע טוב אבל הוא מגיע עם כונן , דבר שאני לא חושב שאני אצטרך אבל לא יודע אם זה מזיק.

http://ksp.co.il/?select=.268..271..159..211..347..432.&list=1&sort=3&glist=1&uin=23591&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0 - אותו מחשב בדיוק (אני חושב) פשוט פה אין ssd מוטמן, וגם אין לו כונן .

עד כמה זה קריטי ההוספה של הssd והכונן היברידי במחשב הראשון שהצגתי? אם המחשב יותר מהיר וטוב אז זה משתלם, אם לא אז עדיף את הגרסה רק עם ה-1 טרה בייט באופציה השנייה.

דרך אגב- האם הביקורות על הפלקס 2 טובות?

בכל אופן אשמח לשמוע איזה מהדגמים הנ"ל יותר מומלץ ואם יש לכם המלצה יותר טובה בשבילי:) תודה רבה וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להסתכל על הפלקס הראשון, המסך שלו פשוט, הכרטיס מסך חלש מאד וכו'...

במחשב הראשון אם אתה לא צריך צורב, אז בתקציב הנותר אתה יכול לקנות של 256GB ב-560 ש"ח ולשים אותו במקום הצורב. ואז יהיה לך 256GB +1TB במחשב.

הצורב יהיה חיצוני במארז - לשימושך פעם ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונת שאין מה לשים לב למחשב השני כן? :)

קיים פלקס 2 כמו שבקישור הראשון ללא צורב? דרך אגב, ראיתי שדיברו הרבה על הפלקס 2 פה בפורום. הביקורות עליו טובות? הוא שווה קנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי פלקס גרסה 1.

הוא מציע מסך טוב וכ.מסך חזק, ביחס למחיר שלו הוא בסדר.

מה הבעיה שהוא עם צורב או בלי, כמו שרשמתי בתגובה הקודמת - שים במקום הצורב וסגור עניין וגם הביצועים ישתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...