בעיות לאחר פירמוט ווינדוז 7 - הaero לא פועל ועוד שלל דברים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות לאחר פירמוט ווינדוז 7 - הaero לא פועל ועוד שלל דברים

weissby

Recommended Posts

אהלן,

חבר עזר לי עם פירמוט המחשב

עכשיו מותקן לי 7 ultimate

מאיזשהי סיבה מספר דברים לא פועלים כראוי/שונים ממה שהיכרתי קודם

ובינהם:

1. כפי שכבר ציינתי בכותרת - תצוגת הaero לא עובדת לי, אין לי מושג מאיפה אמורים להפעיל אותה, הלכתי לpersonalize ובחרתי כל theme אפשרי..

2. בתפריט "התחל" שלי אין כפתורי sleep ו-hibernate, עם זאת התווסף לי כפתור log off שהוא לא מועיל לי במיוחד.

3. פחות קשור לענייני ווינדוז - התלבש לי על המחשב מן וירוס כתוצאה מהתקנת daemon tools, העונה לשם istartsurf, הצלחתי להעיף כל זכר ממנו במהלך גלישה בכרום, אבל ב-add/remove programs אני לא מצליח להסיר אתו, אשמח לעזרה בנידון.

אני לא בטוח שאני מדייק כרגע אבל במהלך ההתקנה חבר שלי משום מה החליט למחוק איזשהו יוזר כך שעכשיו שאני מפעיל את המחשב יש לי אפשרות להיות רק administrator (ולא יוזר עם השם הפרטי כמו שבדרך כלל אנשים עושים לרוב..)

מקווה שנתתי את כל האינפורמציה שצריך כדי לעזור

תודה מראש :)

***טעות שלי, התכוונתי לפרסם בפורום ווינדוז***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל חבר שלי נעזר בdriver pack

אני די בטוח שהותקן בהצלחה הדרייבר לכ.מסך, חוץ מזה, אני חושב שהעובדה שהמערכת פועלת ברזולוציה של 1366X768 מעידה שהותקן דרייבר לכ.מסך לא?

בכל מקרה, יש דרך לבדוק בוודאות אם הותקן או לא הותקן דרייבר לכ.מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי ככל הנראה כבר כל עדכון אפשרי של ווינדוז

כשאני לוחץ חיפוש לעדכונים הוא רושם שלא קיימים עדכונים נוספים.

הלפטופ שלי הוא של .. להוריד מהאתר שלהם את הדרייברולהתקין אותו יהיה חכם? כאילו, בהנחה שכן מותקן לי דרייבר לכ.מסך, לא אמורה להיווצר איזשהי בעיה בגלל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...