האם זה אפשרי להפוך שני מחשבים לאחד ? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם זה אפשרי להפוך שני מחשבים לאחד ?

digitalseeker

Recommended Posts

היי

בעבודה יש לי LAPTOP שמשמש גם כDESKTOP.

הוא LAPTOP כדי שאוכל לקחת אותו לבית או ללקוחות בחו"ל.

ובמשרד הוא מחובר לשני מסכים ואני משתמש בו כ"DESKTOP".

הייתי רוצה לעבוד על DESKTOP (ככה גם אוכל לחבר יותר משני מסכים) אבל אני מעוניין שהLAPTOP יסתנכרן ויהיה העתק של הDESKTOP.

ככה שכאשר אני אלך ללקוח אני לא אצטרך להתקין תוכנות מחדש וכו'.

יש איזה פתרון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור NETWORK ENGINEER שעובד צמוד לאנשי הSYSTEM אין שום בעיה לקבל אישור.

אפשר רק קצת יותר פרטים על מה זה האפשרות סנכרון שאתה מדבר עליה ?

אני מתכוון שיהיה לי ממש מראה דרך אגב....אם אני מתקין תוכנה בDESKTOP - אני רוצה שהיא תהיה מותקנת בLAPTOP.

האפשרות היחידה שאני מכיר זה או VM (שממש לא מוצא חן בעיני) והשנייה זה לעשות CLONE לHDD אבל בעיני זה לא כל כך פרקטי.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לגבי 2GO

זה עובד עם BITLOCKER ? כי אני חייב להפעיל BITLOCKER

ועוד שאלה....אני יכול לעשות את זה עם HDD פנימי (חיבור SATA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון יותר פשוט - וגם לדעתי הרבה יותר קל ליישום

אתה עובד רק על המחשב השולחני - מהמחשב הנייד אתה רק מתחבר אליו (RDP האו כה כל כך פשוט וחופשי במערכת ההפעלה חלונות)

היישום של RDP בגרסאותיו האחרונות מסוגל להעביר ומה לא כמעט בזמן אמת וללא גימגומים (הכל תלוי רוחב פס - שאני מעריך שבחברה גדולה "לא חסר")

פשוט מאוד תבקש להתחבר למכונה הזו מרחוק - אתה גם יכול לעבור דרך TUNNEL כדי שזה יהיה קצת יותר מאובטח אבל זה עובד מאוד יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני לא מבין את הכוונה - אבל על פניו כן -http://www.techrepublic.com/blog/windows-and-office/use-multiple-monitors-with--7s-remote-desktop-connection/

תסביר - אתה במחשב הנייח עם 3 מסכים ורוצה להתחבר מנייד עם מסך אחד (אם הבנתי נכון) - עד כמה שאני מכיר את ה-RDP הוא פשוט יראה לך מה שקורה על מסך אחד (שזה גם מאוד הגיוני) - אם מחובר לנייד עוד מסך אתה כמובן יכול להתשמש גם בו

אגב - להתשלטות מרחוק (אני יותר בקטע של שרתים) אני שנים משתמש ב-VISIONAPP שהיא תוכנה מעולה וכוללת אפשרויות מרובות בריבוי מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לך חיבור בתחתית המחשב לתחנת עגינה רשמית של , מה הבעיה...

57365.jpg

http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-Lenovo-ThinkPad-Mini-Dock-3-4337-45n5887-T410-T420-T510-T520-X220-/321400414742?pt=DE_Computing_Notebook_Dockingstationen&hash=item4ad4f52216

למוצר בעמוד המכירה יש להוסיף ספק כח 90W. (יעלה 50-100 ש"ח)

תחנת העגינה תאפשר לך לחבר 2 מסכים גדולים במקביל ותוסיף לך שלל יציאות שונות בעמדה.

Lenovo-dockingstation-4337.jpg

יש גם Docking שמכיל צורב מובנה אם זה משהו שמעניין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...