LG 34UC97 34" **Curved** LCD Monitor - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG 34UC97 34" **Curved** LCD Monitor

klayton

Recommended Posts

אני לא אוהב סרטונים כאלה. זה כמו לקבל המלצה מערוץ הקניות.

חסר המון מידע, גם בסרטון וגם באתר הראשי (למשל איזו גרסת מותקנת, איזו גרסת dp ועוד)

מי שרוצה להוציא הרבה כסף על המסך הזה, שיהיה לכם לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב סרטונים כאלה. זה כמו לקבל המלצה מערוץ הקניות.

חסר המון מידע, גם בסרטון וגם באתר הראשי (למשל איזו גרסת מותקנת, איזו גרסת dp ועוד)

זה כי סרטונים כאלה לא מיועדים לבילבולי שכל משעממים על "גרסת hdmi" (למי אכפת??), וטוב שהם לא מכילים אותם כי זה סתם היה גורם ל-99% מהצופים להשתעמם.

מי שזה כלכך מעניין אותו יכול למצוא את המידע הזה אני מניח באתר היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4K?

זה לא מסך 4K, זה לא מסך שמתקרב ל-4K.

אשים דברים בפרופורציה.

1920X1080 או FullHD נותן שטח עבודה של 2.07 מגה-פיקסל

2560X1440 או QuadHD נותן שטח עבודה של 3.6 מגה-פיקסל

3440X1440 של ה-LG הזה נותן שטח עבודה של 4.95 מגה-פיקסל

ואז, יש את רזולוציית ה-4K במסכי מחשב, 3840X2160 שנותן שטח עבודה של 8.29 מגה-פיקסל.

4K זה לא כמו או לייד 1440P, זה לא קצת מעל למסך ה-LG. רזולוציית 4K היא מפלצתית, מעבר לכל פרופורציה למשתמש הממוצע. היא נותנת שטח עבודה מפלצתי ששקול לארבעה מסכי FullHD ולא שניים או שניים וחצי (כמו ה-LG).

http://i.imgur.com/jQlEEH1.png

לכן, מי שהעבודה שלו תלויה בעיקר בשימוש בחלונות רבים ושטח עבודה הוא דבר יקר לו - לא נופלת מהפרק, בטח לא כשהיא מכילה שטח שגדול יותר ב-67%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן..

צודק זה לא K4 לא דייקתי מסכים איתך שהפער מטורף.

אבל התכוונתי שבהתחשב בזה שהמסך הזה מגיע ברזלוציה פרופורציונלית לגודלו (בשונה מאחרים שרק מורחים את ה 1920X1080 על יותר שטח) ובאמת שווה במקום מערך מסכים ויכול להחליף אותם מבלי לוותר על איכות תמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי סרטונים כאלה לא מיועדים לבילבולי שכל משעממים על "גרסת hdmi" (למי אכפת??), וטוב שהם לא מכילים אותם כי זה סתם היה גורם ל-99% מהצופים להשתעמם.

מי שזה כלכך מעניין אותו יכול למצוא את המידע הזה אני מניח באתר היצרן.

כמו שאמרתי, אני לא אוהב סרטונים כאלה. הם מיועדים למשוך אנשים לקנות דברים בלי לתת פרטים טכניים.

ואני מעדיף לדעת את גרסת הhdmi לגדלי מסכים כאלה (מעל ה28 אינץ') כי יש לזה משמעות.

נכון שפרטים טכניים יכולים לשעמם. אבל אם אתה קונה משהו, אתה לא מעדיף לדעת מה אתה קונה ואיך זה מתפקד?

פרטים כגון input lag, ghosting, screen uniformity, pmw dimming, לא מופיעים באתר היצרן או בסרטונים כאלה.

4K?

זה לא מסך 4K, זה לא מסך שמתקרב ל-4K.

אשים דברים בפרופורציה.

1920X1080 או FullHD נותן שטח עבודה של 2.07 מגה-פיקסל

2560X1440 או QuadHD נותן שטח עבודה של 3.6 מגה-פיקסל

3440X1440 של ה-LG הזה נותן שטח עבודה של 4.95 מגה-פיקסל

ואז, יש את רזולוציית ה-4K במסכי מחשב, 3840X2160 שנותן שטח עבודה של 8.29 מגה-פיקסל.

4K זה לא כמו או לייד 1440P, זה לא קצת מעל למסך ה-LG. רזולוציית 4K היא מפלצתית, מעבר לכל פרופורציה למשתמש הממוצע. היא נותנת שטח עבודה מפלצתי ששקול לארבעה מסכי FullHD ולא שניים או שניים וחצי (כמו ה-LG).

http://i.imgur.com/jQlEEH1.png

לכן, מי שהעבודה שלו תלויה בעיקר בשימוש בחלונות רבים ושטח עבודה הוא דבר יקר לו - לא נופלת מהפרק, בטח לא כשהיא מכילה שטח שגדול יותר ב-67%.

אם אתה חושב ש4k הוא מפלצתי, יצא לך לראות טלוויזיית 8k?

7680x4320, 10bit, 60hz.

16 כניסות 1.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא פשוט מציג חווית משתמש ממוצע וזה מה שרוב הצופים שלו מעויינים.

ביקורות אפשר למצוא במקום אחר(TFTCENTRAL יותר מאוחר ואולי מתישהו PRAD).

אפשר למצוא ביקורות בונות גם בyoutube.

לגבי החווית משתמש הממוצע, זה גם כן נתון לוויכוח. נכון שלכל אחד יש את הטעם שלו, אבל מבחינת ההמלצות שלו, הן רובן חיוביות ברמה של פרסומת. וכשאתה מסתכל על חוות דעת של משתמשים אחרים, אתה מתחיל לראות שלא הכל דבש.

בכל מקרה, תודה על השיתוף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...