מחשב חלומות ליום הולדת (איזור 10-12 אלף) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חלומות ליום הולדת (איזור 10-12 אלף)

pazlazar

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 12 אלף

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? אפשר לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עוד 3 אלף

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? שרת, עריכת אודיו + וידאו, אחסון.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא בהכרח אבל יש מקום בתקציב אז אני אשמח

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מסך

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? סופר שקט כי הוא צריך להקליט אודיו לכן עדיפות גדולה לקירור נוזלי

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? פחות קריטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא (גר בפתח תקווה) ואין לי בעיה לקנות חלקים מחו"ל

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בחודש הקרוב

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? בטח, למה לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

המטרה היא מחשב חלומות ליום הולדת. לא בהכרח לאיזה צורך שלא ניתן לעשות עם מחשב בינוני אבל בא לי פעם אחת להנות מהקנייה שלי.

לא קריטי לי שיוכל להפעיל משחקים מטורפים אבל זה יכול להיות נחמד. פחות קריטי לי OC.

שיהיה אמין, סופר מהיר ובעל אפשרות .

זה הכיוון שחשבתי עליו ואני אשמח לקבל את הצעותיכם.

מעבד: 5960X או 5930X

לוח: משהו חזק של 99X

זיכרון: 32GB

כרטיס מסך: אין לי מושג

קירור נוזלי

כוננים: 512SSD + 6TB Hard Drive

כרטיס קול: אם יישאר תקציב אני אקנה כבר משהו בעצמי או שאשתמש בזה שכבר יש לי.

מקלדת ועכבר: אני מוכן בלי אבל אם כן אז שיהיו ככה יפים.

ספק: אתם תגידו

מארז: שיהיה יעיל ועד כמה שניתן יפה לעין

המון תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא טיפש,

זה מחיר הגיוני למחשב ואני יכול לחשוב גם על מחיר הרבה יותר גבוהה.

לפני שאני מביא לך מפרט, אני רוצה להציע לך להשקיע חצי מהסכום, כ 6000 שקלים רק בציוד ההיקפי.

בסך הכל השמע ואיכות וגודל המסך קובעים יותר את ההנאה מהמחשב מאשר החומרה הפנימית. ב 6 אלף "עדיין" נרכיב מחשב שאוכל בלי בעיה הכל על הגדרות מקסימליות.

אפשר לשים מעבד אקסטרים בחריגה של 3000 כמה שציינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מחשב במחיר הזה צר לי אתה טיפש!!!

מחזק.

ממש לא טיפש,

זה מחיר הגיוני למחשב ואני יכול לחשוב גם על מחיר הרבה יותר גבוהה.

לפני שאני מביא לך מפרט, אני רוצה להציע לך להשקיע חצי מהסכום, כ 6000 שקלים רק בציוד ההיקפי.

בסך הכל השמע ואיכות וגודל המסך קובעים יותר את ההנאה מהמחשב מאשר החומרה הפנימית. ב 6 אלף "עדיין" נרכיב מחשב שאוכל בלי בעיה הכל על הגדרות מקסימליות.

אפשר לשים מעבד אקסטרים בחריגה של 3000 כמה שציינת.

זה מחיר לא הגיוני למחשב גיימינג, אם אתה מצליח לחשוב על מחיר יותר גבוה, כנראה שהתבלבלת בפורום, שים לב שרשום למעלה HWzone ולא FXP.

אם יתחילו לעוף פה מפרטים עם ציוד היקפי ב-6000 שקלים, אני פשוט אנעל את הדיון. בקיצור תחסוך מאיתנו את השטויות.

***פותח הדיון, לא ציינת באילו משחקים תשחק ועם אילו תוכנות תעבוד, נסה לנדב כמה שיותר פרטים לגבי אופי השימוש.

.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? סופר שקט כי הוא צריך להקליט אודיו לכן עדיפות גדולה לקירור נוזלי

כדאי שתדע שבהרבה מקרים קירור נוזלי רועש יותר מאשר קירור אוויר, על קירור אוויר יש מאוורר אחד או שניים, בקירור נוזלי יש משאבה שלא תמיד שקטה ויש עוד שני מאווררים שיושבים על הרדיאטור וגם מפיקים רעש.

בקשר לכרטיס המסך, אני מציע שתמתין להגעתה לארץ של סדרת הכרטיסים החדשה של שהושקה ממש עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם יתחילו לעוף פה מפרטים עם ציוד היקפי ב-6000 שקלים, אני פשוט אנעל את הדיון. בקיצור תחסוך מאיתנו את השטויות."

ואם יבוא לפה מישהוא שרוצה מחשב ב 40 אלף עם ומערכת ביתית ובנה חדר רק בשביל זה, מה, תנעל לו את הדיון רק כי זה לא מסתדר עם האג'נדה שלך שמחשב חייב להיסגר ב 7000 שקל? בונא אתה הזוי

כן, זו הגישה ב HW.

הם חושבים שהם חכמים כי הם מצליחים להוציא FPS מספק בפחות מ 7000 שקל. זה מבחינת ה"מומחים" מפרט טוב לגיימינג.

ואם הם עוברים את הסכום הזה מבחינתם זו טיפשות.

כמה צרות אופקים, כמה.

מה לגבי סופר איכותיים ?

מסך מחשב 32 אינצ'?

כורסא סופר נוחה?

גם את זה תכניס במחשב 7000 שקל ?

יש אנשים שיש להם כסף בכמויות והם רוצים עמדה מטורפת, ולדעת שיש להם במחשב חומרה סופר חזקה למרות שלא צריך אותה כי זה עושה להם טוב לחשוב על זה.

מי אתה שתפסול את זה? למה זה הכסף שלך? הוא ביקש שתעזור לו להרכיב מפרט לא שתשפוט את הגישה הצרכנית שלו.

אתם לא מומחים בשיט HWZONE.

כי אתם לא מבינים באנשים, אתם מבינים רק באיפה הכי הברה FPS במינימום כסף. זו לא עזרה.

אל תדאג אחי אני תכף ארכיב לך משו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם יתחילו לעוף פה מפרטים עם ציוד היקפי ב-6000 שקלים, אני פשוט אנעל את הדיון. בקיצור תחסוך מאיתנו את השטויות."

ואם יבוא לפה מישהוא שרוצה מחשב ב 40 אלף עם ומערכת ביתית ובנה חדר רק בשביל זה, מה, תנעל לו את הדיון רק כי זה לא מסתדר עם האג'נדה שלך שמחשב חייב להיסגר ב 7000 שקל? בונא אתה הזוי

כן, זו הגישה ב HW.

הם חושבים שהם חכמים כי הם מצליחים להוציא FPS מספק בפחות מ 7000 שקל. זה מבחינת ה"מומחים" מפרט טוב לגיימינג.

ואם הם עוברים את הסכום הזה מבחינתם זו טיפשות.

כמה צרות אופקים, כמה.

מה לגבי סופר איכותיים ?

מסך מחשב 32 אינצ'?

כורסא סופר נוחה?

גם את זה תכניס במחשב 7000 שקל ?

יש אנשים שיש להם כסף בכמויות והם רוצים עמדה מטורפת, ולדעת שיש להם במחשב חומרה סופר חזקה למרות שלא צריך אותה כי זה עושה להם טוב לחשוב על זה.

מי אתה שתפסול את זה? למה זה הכסף שלך? הוא ביקש שתעזור לו להרכיב מפרט לא שתשפוט את הגישה הצרכנית שלו.

אתם לא מומחים בשיט HWZONE.

כי אתם לא מבינים באנשים, אתם מבינים רק באיפה הכי הברה FPS במינימום כסף. זו לא עזרה.

אל תדאג אחי אני תכף ארכיב לך משו טוב.

אז טוב שיש כאן אנשים עם ראש על הכתפיים שיודעים להבדיל בין צורך וכוונה אמיתיים לבין מגלומניה וטרולינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא פיספסתי את זה:

***פותח הדיון נסה לנדב כמה שיותר פרטים לגבי אופי השימוש.

אני לא יכול לבנות מפרט על סמך הפרטים הדלים שפותח הדיון הציג ולכן לא מיהרתי לשחרר מפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...