מפרט כללי-גיימינג-תכנות 4K-5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט כללי-גיימינג-תכנות 4K-5K

infrequent

Recommended Posts

שלום לכולם ! ותודה מראש על עזרתכם !

1. מה התקציב המקסימאלי

5K

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

לנסות לחסוך אלא אם כן יש צורך ממשי לצרכים, לשמור על עלות-תועלת גבוה

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

1K

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

שימוש כבד 24\7 עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, תכנות, VM, אינטרנט.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

אני מתחיל לימודי מדעי-המחשב אז יתווספו בהמשך עוד תוכנות וסביבות עבודה.

, Eclipse (PyDev) , VMWare, אני כרגע לומד על הרבה מהסביבות עבודה והשימוש רק יעלה בהמשך ויהווה גם מקור פרנסה, בכל אופן השימוש בתוכנות ובסביבות עבודה יעלה ויכלול עוד.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

משחקים חדשים, אבל אני לא משחק כל-כך הרבה אז לא היתי אומר שזה שימוש עיקרי וכבד ואין לי בעיה גם לרדת בהגדרות אם יש צורך, בכל אופן אני מעוניין שהוא יהיה כרטיס מסך טוב שיספיק מינימום ל-3 שנים הקרובות (הסתדרתי עם HD5770 6 שנים) אני אישית חשבתי על GTX760, אבל אתם תמליצו מה שנראה לכם נכון בכל אופן אני מחפש כרטיס מסך עם קירור סביר שיתן את התמורה הטובה ביותר למחיר שלו ויחזיק ב-3 שנים הקרובות את כל המשחקים ברמה טובה אין צורך בהגדרות אולטרה ופילטרים.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

למחשב יחוברו 3 מסכים כשהרזולוציה של כולם היא 1920X1080

שני מסכי דל (P2414H, U2312HM) אחד "מרחיב" את השני, ומסך טלוויזיה 50Inch שיעתיק את התצוגה מהמסך העיקרי

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

בהתחלה אני מצפה שהכרטיס יריץ את כל המשחקים על הגדרות גבוהות ובאופן חלק אין צורך בהגדרות אולטרה ופילטרים.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא, לציוד היקפי אני אתן תקציב משלו, כל התקציב הזה יהיה על המחשב עצמו

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

אין צורך לכלול SSD יש לי Samsung 840EVO 256GB, כוננים קשיחים וכונן אופטי

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?

המחשב בחדר ופועל 24\7 חשוב לשמור על שקט אבל לא להגזים מארז שקט ומבודד רעש יהיה מספיק אני כרגע מסתדר עם 300 וכמות מאווררים.

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?

זו שאלה גדולה שאני מתלבט בה, בהתחשב במעבד שתמליצו לי עליו לצרכים שלי ולתקציב i7 או i5, האם יהיה כדאיי ושווה לעשות ומה ההשלכות מבחינת אחריות. אני לא מתכוון לשבור שיאים וזה יהיה יציב במתח נמוך לפי מה שראיתי אפשר בקלות להביא אותם ל4.3-4.5

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך לכלול אף תוכנה, ההרכבה תתבצע בחנות.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אני דורש שהמפרט יהיה מאייבורי\KSP בבקשה לא לרשום לי מפרטים מחנויות אחרות ובמחירים אחרים ! אני דורש שזה יהיה מהחנויות האלה עקב הנוחות, אחריות, תשלום.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

בשבוע שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

מארז מאוורר, שקט וטוב עם מינימום מקום לשישה כוננים קשיחים

לוח אם ATX עם מקום ל4 סטיקים של , שיהיה 16GB מינימום של איכותי עם אופציה לעוד 16 בעתיד.

ספק כוח אני לא מתפשר שיהיה סופר איכותי עם מינימום 5 שנים אחריות ולא פחות ושיהיה לו מרווח נשימה (750W) חברות כמו SeaSonic ו Corsair

קירור טוב למעבד, לוח אם איכותי, בכלל לדאוג שלכל הרכיבים יהיה מינימום 3 שנים אחריות בבקשה.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד?

שיהיה לספק כוח מרווח נשימה, ושהמארז לא יגביל במקרה שארצה להחליף כרטיס מסך או להוסיף אם יש אפשרות לכך ....

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

המחשב עובד 24\7 ויהיה המחשב העיקרי שלי במינימום 3 שנים הקרובות בבקשה לקנות את מה שצריך באמת ומביא יחס עלות-תועלת גבוה ולא רכיבים יקרים בשביל שדרוג זניח.

תודה רבה לכולם מראש על העזרה ! מעריך את זה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כדאי לך לשקול גם חנויות אחרות, יש חנויות אחרות עם שירות, אחריות ומחירים טובים יותר מהשתיים שציינת.

2. ספק הכח מוגזם, תוכל לקחת ספק של 650W למרות שגם 550W יהיה מעל ומעבר לכל מערכת, חבל סתם לבזבז את הכסף.

3. כרטיס המסך לא הכי משתלם.

שים לב מה תוכל לקבל למשל ב-TMS, חנות אמינה מאוד עם שירות ואחריות מעולים, מבצעים משלוחים חינם עד בית הלקוח ובמידה ויש תקלה או בעיה, יאספו את המחשב מביתך בחינם בכל תקופת האחריות.

המפרט כולל: מעבד i7 מותאם לאוברקלוק, לוח אם מעולה ומותאם לאוברקלוק, כמו כן קירור שקט ויעיל(מותאם לאוברקלוק), באנדל מארז וספק עם מארז מבודד רעשים וספק איכותי 650W עם אחריות ל-5 שנים, כרטיס מסך משומש וחזק תקין

עם אחריות לעוד שנתיים:

מעבד:

Intel i7-4790K Quad core CPU - LGA1150 - 4.0 GHz - 8MB cache

כמות: 1 - מחיר: ₪1669

קירור למעבד:

Scythe MUGEN 3 REV B

כמות: 1 - מחיר: ₪198

לוח אם:

Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3

כמות: 1 - מחיר: ₪711

מארז:

באנדל - Fractal Design Define R4 + FSP RAIDER 650W - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪825

זיכרון:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪699

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 280X BULK OC 3GB - תקינים לאחר החלפת יצרן - אחריות לשנתיים

כמות: 1 - מחיר: ₪899

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪5001

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4901 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/sfxtq19y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין הi7 4790k לעומת הi5 4690k תכלס והאם זה מצדיק את ההפרש לשימוש שלי ?

שנית, בקשר לכרטיס מסך יומיים אחרי שפירסמתי את המפרט היתה ההכרזה על ה970 החדש שיושק עוד שבועיים, אז אני אחכה לו ולעדכון מחירים שהוא יגרור אחריו.

תודה רבה לך והמפרט בהחלט הרבה יותר משתלם אני כנראה יעשה את המאמץ ואקנה מהם.

שאלה נוספת היא בקשר לספק, אתה בטוח שהספק הזה מספיק איכותי ואמין ? לא עדיף לקחת Seasonic או בנפרד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...