בעייה בשמירת תמונות מהאינטרנט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בשמירת תמונות מהאינטרנט

dalittz

Recommended Posts

שלום,

במחשב

בדפדפן אקספלורר 11

אני מחפשת תמונה בגוגל, לוחצת על התמונה הרצוייה , נפתח חלון מלבני שחור כשבצד ימין שלו מופיעה התמונה בגדול וצד שמאל מופיעה הרזלוציה + קישור לדף ממנו נלקחה התמונה, אני לוחצת על תמונה המוגדלת שבצד ימין מקש ימני ו"שמור תמונה בשם", ניגשת לספריה שאני רוצה לשמור את התמונה ושומרת שם. בספריה בה נשמרה התמונה הרזולוציה נמוכה. זה אף פעם לא קרה לי, לא שיניתי שום דבר במחשב.... אין לי מושג למה זה ככה. אשמח לקבל עזרה.

צירפתי קבצי תמונה

(הרזולוציות קצת שונות מאלו שפרסמתי בהודעה הראשנה, אבל העיקרון מובן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסי ללחוץ על הצג תמונה, כדי לראות בטאב נפרד בגודל מלא, ואז לשמור.

נסי באתרים אחרים.

אם זה לא עובד תורידי portable (במקרה שאין לך ואינך רוצה להתקין) מ portableapps.com ותראי אם הבעיה קיימת גם שם.

בנוסף נסי בשני הדפדפנים פשוט לגרור את התמונה מהדפדפן לתיקיה שתפתחי לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחכי שהתמונה תוצג באיכותה המלאה ולא רק בתצוגה מקדימה מפוקסלת (שכיח בעיקר באינטרנט איטי אבל לא רק).

כל עוד היא מוצגת מפוקסל את מעתיקה את תמונת התצלום (כלומר התצוגה מקדימה של התמונה ולא את התמונה עצמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכות יוצרים ?.

אני לא עושה שום שימוש בתמונה חוץ מליהנות ולקבל השראה.

- - - תגובה אוחדה: - - -

נסי ללחוץ על הצג תמונה, כדי לראות בטאב נפרד בגודל מלא, ואז לשמור.

נסי באתרים אחרים.

אם זה לא עובד תורידי portable (במקרה שאין לך ואינך רוצה להתקין) מ portableapps.com ותראי אם הבעיה קיימת גם שם.

בנוסף נסי בשני הדפדפנים פשוט לגרור את התמונה מהדפדפן לתיקיה שתפתחי לידו.

אין לי אפשרות "הצג תמונה" . יש "פתח קישור".

הבעיה קיימת גם באתרים אחרים וגם בגגל .

כשאני גורת את התמונה זה מופיע כקיצור דרך לאתר שבו מופיעה התמונה במקור.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תחכי שהתמונה תוצג באיכותה המלאה ולא רק בתצוגה מקדימה מפוקסלת (שכיח בעיקר באינטרנט איטי אבל לא רק).

כל עוד היא מוצגת מפוקסל את מעתיקה את תמונת התצלום (כלומר התצוגה מקדימה של התמונה ולא את התמונה עצמה)

אני מחכה והתמונה נראית די חדה כשאני שומרת אותה.... אבל שמתי לב שכאשר אני שומרת , ברירת המחדל של שם הקובץ מופיע: IMAGES . כשאני

נכנסת לקישור לאתר שבו מופיעה התמונה במקור , לחצת על התמונה מקש ימני ושומרת, השם שמופיע בקובץ הוא השם שנתן לה בעל התמונה וזה נשמר לי כמו שצריך.

פשוט פעם זה היה שומר לי מצויין גם מבלי שנכנסתי לאתר עצמו.... לא יודעת מה קרה?

תודה לכם על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה שום שימוש בתמונה חוץ מליהנות ולקבל השראה.

את אולי לא, אני פשוט העלתי השערה שכדי שלא יעשה שימוש הפוגע בזכויות יוצרים, הם פשוט לא מאפשרים להוריד תמונה עם רזולוציה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה והתמונה נראית די חדה כשאני שומרת אותה.... אבל שמתי לב שכאשר אני שומרת , ברירת המחדל של שם הקובץ מופיע: IMAGES . כשאני

נכנסת לקישור לאתר שבו מופיעה התמונה במקור , לחצת על התמונה מקש ימני ושומרת, השם שמופיע בקובץ הוא השם שנתן לה בעל התמונה וזה נשמר לי כמו שצריך.

פשוט פעם זה היה שומר לי מצויין גם מבלי שנכנסתי לאתר עצמו.... לא יודעת מה קרה?

תודה לכם על העזרה

:)
אל תשמרי , פשוט תגררי את התמונה לשולחן עבודה (או לחצן ימני 'פתח תמונה בחלון חדש' כדי לראות את הגודל המלא של התמונה ואז תגררי)

אגב בתמונה ששמת אפשר לראות שהפס האפור בתחתית התמונה עדיין קיים - משמע התמונה לא נטענה בצורה מלאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשמרי , פשוט תגררי את התמונה לשולחן עבודה (או לחצן ימני 'פתח תמונה בחלון חדש' כדי לראות את הגודל המלא של התמונה ואז תגררי)

אגב בתמונה ששמת אפשר לראות שהפס האפור בתחתית התמונה עדיין קיים - משמע התמונה לא נטענה בצורה מלאה

אנסה. פעם ראשונה שאני שמה לב לפס האפור הזה בתחתית התמונה. החכמתי.

תודה רבה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...