חיבור בין tcplistener ל tcpclient לא תקין - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור בין tcplistener ל tcpclient לא תקין

bdoron

Recommended Posts

אני מנסה לעשות תוכנה שמתקשרת עם שרת.. על 2 מחשבים שונים ולכן יצרתי על אותו מחשב 2 תוכנות קטנות שאחד מעביר לשני מידע

התוכנות באמת עובדות כל עוד אני עושה את זה על הכתובת הלוקלית שזה 127.0.0.1

עכשיו ניסיתי לעשות את זה ברמה אמיתית יותר ולכן שמתי בתוכנת השרת את כתובת הIP של המחשב, ( נכנסתי לcmd רשמתי ipconfig ולקחתי את הכתובת שרשומה שם שזה 10.195.32.231

ובתוכנת הקליינט הצבתי בדיוק את אותה כתובת גם כן

אבל אין תקשורת בין 2 התוכנות, תוכנת הקליינט קרסה

יש למישהו מושג למה לא מצליח לי? הבנתי שאני צריך לשים בכתובת הלקוח כתובת של המחשב שאני רוצה להתחבר אליו

שזה כתובת השרת

אינטרנט בשרת זה דרך סטיק כזה של אורנג ואת המחשב של הקליינט הוא מחובר דרך הפלאפון

אשמח לעזרה שזה יעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם השרת נמצא מאחורי ראוטר ו/או חומת אש? כי אם כן אז אתה צריך לעשות port forwarding ולפתוח את הפורט בחומת האש על מנת לאפשר את החיבור.

בשרת אתה לא צריך לתת כתובת IP, רק בלקוח. כתובת ה-IP בשרת צריכה להיות IPAddress.Any.

חוץ מזה תמיד יעזור לראות את הקוד ולדעת מה בדיוק הודעת השגיאה (יותר מ"תוכנת הקליינט קרסה").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה שיחקת אותה יואב! עשיתי מה שאמרת וזה עובד, השגיאה שלי הייתה שנתתי בTCPlistener את האייפי של המחשב, שיניתי את זה לany ופתחתי את הפורט של אותו מחשב דרך הרווטר , בנוסף פתחתי את אותו פורט דרך החומת אש

וזהו זה עובד

עשיתי סתם תוכנה קטנה בשביל לראות אם אני יכול לבצע את זה , אז הפעלתי את תוכנת השרת במחשב שנמצא ברשת הפנימית שלי בבית ואת תוכנת הקליינט הרצתי במחשב אחר אבל שמחובר לאינטרנט דרך הפלאפון

ובאמת הם תקשרו אחד עם השני

לקח אומנם קצת זמן בגלל החיבור מהטלפון לדעתי אבל תיקשרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...