מפרט לגיימינג ועבודה משרדית ב3.5K ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לגיימינג ועבודה משרדית ב3.5K ללא מסך

Earphoned

Recommended Posts

אז אחרי ששיחקתם אותה עם המפרט שבניתם לי לפני 7 שנים, החלטתי שהגיע הזמן לחזור לפה :)

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 500 שח, במידה וזה ממש יהיה שווה את זה

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים, עבודה על עם הרבה טאבים פתוחים, סרטים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). לא

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. GTA V ו-AC: Unity כשיצאו, Watch Dogs, Saints Row IV, Skirim, Dishonored, Crysis 3, Mass Effect 3... בקיצור, משחקים חדשים ומ4 השנים האחרונות

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920x1200 על 22 אינץ'

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות למשחקים ישנים יותר, אסתפק בבינוניות לחדשים אבל לא אתנגד לגבוהות גם שם

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 3, אני עם רוב הזמן

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? אולי בעוד כמה שנים, לא קריטי

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? מערכת הפעלה כבר יש לי, אבל כן ארצה לאסוף את המחשב בנוי כבר בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא, אבל שתהיה מאזור חיפה והקריות

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בימים הקרובים, מוכן לחכות עד חודש בשביל ירידת מחירים או חומרה חדשה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אפשרות להתקנת מערכת הפעלה דרך בBIOS, אם זה לא קיים כבר בכל לוח אם

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אולי להתקין בעוד כ4 שנים כרטיס מסך חדש, ועוד סטיק של . לא להתעסק עם ולוחות אם

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני מתלבט אם במקום לקנות צורב שמחובר למחשב בSATA, אני אקנה שמתחבר בUSB בשביל להשתמש בו בעתיד בלפטופים או מחשבים ישנים שנהרס בהם הכונן. מה דעתכם, והאם ניתן להתקין דרכו מערכות הפעלה דרך הBIOS כרגיל? אני מוכן להקפיץ את המפרט בהפרש בשביל זה

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תזמין מ TMS תוכל לקבל תמורה הרבה יותר טובה לכסף שתשקיע וגם לא תצטרך לבוא לחנות לאסוף את המחשב. ישנו שירות מישלוחים חינם וגם איסוף והחזרה במקרה תקלה בכל תקופת האחריות.

המפרט כולל כ. מסך חזק למשחקים, משופץ ע''י היצרן עם אחריות לשנתיים.

לא כולל SSD כי הבנתי שאתה מתכנן להשלים אותו בהמשך.

כולל גם צורב רגיל לשיקולך.

מעבד:

Intel Core i5-4690 LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1036

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪140

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪295

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד SilverStone Redline 04 Black USB3.0 + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪520

קירור למארז:

EVERCOOL EC-EGF-14 140mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪37

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 280X BULK OC 3GB - תקינים לאחר החלפת יצרן - אחריות לשנתיים

כמות: 1 - מחיר: ₪899

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪283

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪99

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3658

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3585 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/dzw7c5yb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה רבה על העזרה!

העניין הוא שאני לא אוהב להתעסק ככה עם שליחים ומעדיף חנות בחיפה ללכת אליה וממנה עם המחשב, אז קפצתי לKSP וקיבלתי את אותו המפרט רק עם הרכיבים האלו במקום:

ספק: http://ksp.co.il/?uin=14241

מארז: http://ksp.co.il/?uin=24398

דיסק קשיח (שאני מניח שאין באמת הבדל): http://ksp.co.il/?uin=18367

העסק עצמו יצא כמעט 4100 כי גם כרטיס המסך חדש ולא מחודש כמו במפרט למעלה... אבל בגדול, כדאי ללכת על הרכיבים החלופיים שהם רשמו לי או שיש רכיבים מומלצים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק והמארז בסדר גמור אבל הקשיח של סיגייט עדיין מומלץ יותר.

אם כי אני מעדיף את הספק הזה:

http://ksp.co.il/?uin=9815

ממה שאני רואה ב KSP זה יוצא בערך 4300 שקל. יכול להיות שעשו לך הנחה מסוימת או שהציעו רכיבים אחרים.. אם תוכל תעלה את כל המפרט.

אתה רוצה לחסוך לכן האופציה של TMS נראית לי עדיפה. שירות המשלוחים שלהם נוח מאוד ואני לא רואה בעיה בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על TMS, יש להם שירות שליחים ואיסוף מהיר בחינם במקרה של תקלה.

הנה מפרט משתלם העונה על הדרישות, עם כרטיס מעט חלש מה-280X אך בהמהרה יתקרב אליו, הכרטיס משומש עם שנתיים אחריות, כללתי גם SSD כדי שלא תצטרך להוסיף אחר כך ולהתעסק שוב עם התקנה:

אם תרצה, אפשר לנצל את החריגה ולהכניס את הכרטיס ש-

Syszone הציע.

מעבד:

Intel Core i5-4690 LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪1036

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪140

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪295

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד SilverStone Redline 04 Black USB3.0 + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪520

קירור למארז:

EVERCOOL EC-EGF-14 140mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪37

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

משומש אחריות שנתיים - Sapphire 7950 3GB GDDR5 Retail BULK DUAL X

כמות: 1 - מחיר: ₪600

קשיח למחשב שולחני:

Samsung SSD 840 EVO 120GB SATA3 2.5 inch

כמות: 1 - מחיר: ₪397

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪283

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪99

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3756

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3681 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/12v5q3gc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המפרט המלא שהם הביאו לי ב4100 ש"ח:

jb1xxx.jpg

הם אמרו ששני סטיקים של 4GB עדיפים אבל הבנתי שזה לא רלוונטי כבר כמה שנים טובות, בטח לא כשהם באותו מחיר בדיוק...

בכל מקרה, העניין עם TMS עדיין קצת מלחיץ אותי. אני בקושי שומע על אנשים מאזור הצפון שהזמינו משם... אין שום חנויות טובות אחרות בצפון, כמו פנדה או אייבורי?

ובקשר למפרט עצמו גם יש לי כמה שאלות:

1. המעבד הוא לא קצת OVERKILL? אין דגמים זולים יותר של i5?

2. איך ה280X וה7950 יריצו כל אחד את המשחקים שציינתי למעלה?

3. כמה באמת יתרום לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 זכרונות של 4GB סתם חוסם לך חריצים מהלוח לשדרוג עתידי וניצול כל הזיכרון שהלוח תומך בו ואאל"ט הלוח תומך עד 16GB ככה שבכלל עדיף שיהיה זיכרון אחד של 8GB .

הקירור למעבד ששמו לך לא מספיק טוב.

לגבי הדיסק הקשיח גם לדעתי הסיגייט עדיף כמו שSyszone אמר.

ספק הכוח עם שנתיים אחריות וגם תקן 80 פלוס סטנדרטי לעומת ספק הכוח מהמפרטים של TMS שהוא עם 5 שנות אחריות ותקן 80 פלוס כסף.

לTMS יש שירות מצוין כמו שאמרו לפני אז אין לך מה להיות לחוץ וגם את כרטיס מסך הם לא מרכיבים ושולחים בנפרד כדי שלא יינזק במשלוח ולהרכיב אותו זה דיי פשוט.

המעבד לא OverKill והוא מגיע עם תדר גבוהה 3.5GHz ועם Turbo Boost זה 3.9GHz .

חוץ מGTA V שלא יצא אני מניח שהוא יריץ לך על הגדרות גבוהות למרות שבעניין הפילטרים זה תלוי אני מניח גם בהגדרה שתספק אותך ותכביד כמה שפחות כדי לקבל כמה שיותר קרוב ל60FPS ואל תשכח שאתה יכול להמהיר את כרטיס המסך כמו שעידן אמר.

הSamsung EVO 840 מגיע עם תוכנה שנקראת Samsung Magician ואיתה אתה יכול להשתמש ב1GB בשביל מצב הRAPID כדי להנות מSSD מהיר יותר.

SSD יתרום לך המון מבחינת קיצור זמני הטעינה של המערכת והעבודה עצמה במחשב ובכלל משחקים שיש להם זמני טעינה ארוכים אתה יכול להתקין על הSSD ואי אפשר להשוות את זה בכלל לדיסק קשיח רגיל שהוא הרבה יותר איטי ועד כמה אי אפשר בלי היום אבל למה לדבר יותר מידי שאתה פשוט יכול לראות מה זה ייתן לך

כל הבדיקות שהוא עשה הם בדיקות די לינאריות.

הם לא באמת מדגימים את היתרון החזק של הSSD, היכולת לבצע פעולות מקבילות ללא עיקובים הולכים וגדלים, או במילים אחרות: להחליק מצבים מורכבים כאילו הם כלום ולייצר תגובתיות מעולה בכל סיטואציה מורכבת ככל שתהיה.

https://www.youtube.com/watch?v=quZrknZZQVQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שיש פה מלא משתמשים מאיזור הצפון שרכשו שם ומימשו אחריות, אני מכיר כמה מהם אישית, אני גר בקריות(ביאליק) והזמנתי מהם לא מעט, אפילו לפני כמה ימים הזמנתי ספק כח איכותי שלמחרת הגיע אלי לעבודה עם שליח.

בקיצור אין לך מה לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא של הזמנה של מחשב שבונים לי בלי שאראה אותו מראש עדיין מלחיצה אותי, וממש אין לי כוח למשחקי רדיפה ובמקרה ויהיו לי בעיות... בניתי לפי מה שקראתי פה ובאינטרנט מפרט דומה בKSP, מה דעתכם? והאם אני באמת צריך את הקירור ההוא למארז?

שם המוצר: הרכבה עצמית של מחשב נייח Intel

מספר מוצר: B001

22-09-2014 :תוקף תאריך

מחיר: 4050 ₪ | מחיר מזומן: 3995 ₪ (מחיר מזומן אינו תקף באילת)

עסקת כרטיס אשראי תבוצע אך ורק בכרטיסי אשראי ישראלים ובנוכחות בעל הכרטיס עצמו בצירוף תעודת

זהות וחתימה.

* ברכישת מוצרים מעל 1400 שקלים ישנה הנחה למזומן שטרות

** ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 12 תשלומים ללא ריבית כשכל תשלום לפחות 250 שקל.

*** מקבלים את כל סוגי כרטיסי האשראי שהונפקו בישראל למעט אמריקן אקספרס ודיינרס.

.

מקט קטגוריה פריט כמות

1 אינטל מעבד Intel Core i5 4690 3.5Ghz 6MB L3 Cache s1150 - Tray אינטל מעבד 31000

1 למעבד קירור Arctic Freezer i11 למעבד מאוורר 29794

27698

לוחות אם למעבדי

אינטל

אם לוח Gigabyte GA-B85M-HD3 LGA1150, Intel B85, DDR3 1600, PCI-E, VGA, DVI,

HDMI

1

1 למחשב זיכרון G.Skill 1x8GB DDR3 1333Mhz Ripjaws X Edition CL9-9-9-24 זכרונות 22788

1 מסך כרטיס Gigabyte Radeon R9 270X OC 2GB GDDR5 2xDVI HDMI DP PCI-E מסך כרטיסי 28753

1 קשיח כונן Seagate 2TB Barracuda Sata III ST2000DM001 קשיחים דיסקים 23805

1 פנימי צורב Samsung SH-224DB/BSBS DVD±RW x24 Sata - שחור צבע צורבי DVD 29579

1 ומודולארי אקטיבי כח ספק SeaSonic 620W 80+ Bronze M12II-620 כוח ספקי 19655

1 ספק ללא מארז One Hundred ATX Mid Tower Gaming Black מארזים 21437

1 למארז מאורר TriCool B-LED 120mm Case Fan וגופי מאווררים 22371

2581 הרכבה הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...