מחפש מחשב נייד לסטודנטית עד 2,500ש"ח (אילת) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מחשב נייד לסטודנטית עד 2,500ש"ח (אילת)

LazyCat

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני צריך המלצה למחשב נייד לסטודנטית, בתקציב עד 2,500ש"ח, יקנה מאייבורי או KSP אילת. עדיפות ל- .

* מטרות המחשב? סטודנטית, עבודה משרדית+אינטרנט+סרטים.

* גודל המסך? 15.6 אינצ'.

* רזולוציית המסך? לא עקרוני.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? אין.

* משקל רצוי? כמה שפחות.

* האם נדרש זמן ארוך? כמה שיותר.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? HDMI (או מיני).

* Bluetooth? לא עקרוני.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? 500GB, סוג ושילוב לא עקרוני.

* כונן אופטי? צורב .

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? כן.

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? DELL.

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם. כמה שיותר זמן אחריות (כלומר 3 שנים ומעלה).

תודה :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדל אין במחירים האלה אופציות עדיפות על פני יצרנים אחרים (אם כבר אז להיפך). אפשר לתת המלצות על מחשבים של יצרנים אחרים מבחינתך?

אפשר, אבל אשמח גם לאופציות מדל (מדובר במישהי ש"תקועה" על כמה חברות שיש לה ניסיון איתן).

איך בדיוק 15.6" מסתדר יחד עם הדרישה למחשב לסטודנטית וגם למשקל נמוך וזמן ארוך. :nixweiss:

הנייד ישמש גם במקום מחשב שולחני, לכן גודל המסך. משקל נמוך כמה שיותר נמוך בהתחשב במגבלות, כנ"ל הסוללה (סוללה של 6 תאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תסביר לאותה מישהי שיש עוד חברות נהדרות בשוק, ולמרות שלדל יש מחשבים נהדרים - יש מחשבים טובים גם ליצרנים אחרים.

לגבי גודל המסך - אז שתשקיע עוד 500 שקל ותקנה בעתיד מסך חיצוני, אם זה עד כדי כך מפריע לה.

מאז שאני התחלתי את הלימודים ועד היום (עברו כבר 6 שנים, אני כבר מזמן לא סטודנט) עם מחשב 13.3 בתור המחשב היחיד שלי ואפילו בלי מסך חיצוני. פעם שמתרגלים לגודל - פשוט קשה לחזור למחשבים גדולים יותר, בטח בתור מחשבים אישיים.. ואת זה אומר לך מישהו שבעבודה יש לו זוג מסכי FHD בגודל 23" ו-24"...

אני אישית חושב שהגודל האידיאלי הוא 14" (מספיק גדול יותר מ-13.3" כדי שירגישו בהבדל, אבל לא מספיק גדול כדי שהוא יהיה כבד וגדול יותר במימדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...