אפל 2014: אייפון 6 מעתיק מכולם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפל 2014: אייפון 6 מעתיק מכולם

taltarablus

Recommended Posts

עם האירוע המתקרב ובא של אפל החלטנו לאסוף את גל השמועות, ההדלפות וההשערות - מה אפל תראה לנו, מה היא לא ואיפה המקוריות?

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%90%d7%a4%d7%9c-2014-%d7%9c%d7%9e%d7%94-%d7%90%d7%a4%d7%a9%d7%a8-%d7%9c%d7%a6%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2-%d7%94%d7%94%d7%a9%d7%a7%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי אפל מפרסמים פרטים כאלה? מעבר לשם המעבד A8 במקרה הזה, הם לא מפרסמים כלום.

רק אחרי שהטלפון מגיע לכל מיני אנשים הם פותחים אותו ורואים מה יש בפנים.

ובטכלס למי אכפת? זה גם ככה יריץ יותר טוב או לפחות באותה מידה כל דבר כמו גם אם יהיה לו רק 1GB מול 3GB באנדרואיד זה מה שגאוני באפל, אולי זה הדבר היחיד אבל עדיין פלוס גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי שזה גאוני שאפל יודעים לנצל את החומרה בצורה טובה יותר על ידי תוכנה יעילה יותר, כן זה גאוני מה לעשות.

חלאס עם השטויות? תבדוק את עצמך קודם..

גם מחשב לא משנה כמה טוב הוא יהיה אחרי שנתיים יתפקד פחות טוב ... על מה אתה מדבר? אתה לא מדבר בהגיון בכלל.

אתה אשקרה מדבר איתי על ה4S ? אתה מודע לזה שזה טלפון שכבר 3 שנים בשוק נכון ?

לא קשור אבל לי יש את ה-4 והוא עדיין עובד סבבה גם אחרי 4 שנים.. אז דיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שאתה פשוט לא מבין אותי

אני אתן לך דוג':

נניח ויש מכשיר אנדרואיד שיש לו 3GB ראם, ויש מכשיר שיש לו 1GB ראם, המכשיר של אנדרואיד יריץ משחק מסוים על 60 FPS וגם המכשיר של יצליח להריץ על 60FPS למרות שיש לו פחות ראם

אני התייחסתי להבדלים האלה.. מה לעשות שיעילות זה דבר חשוב, זה אחד הדברים החשובים כשכותבים קוד.

אתה כנראה מצפה שייצרו מכשיר שיעבוד לנצח ללא שדרוגים, אז מצטער לבשר לך, זה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ל"גאוניות", זה קשור למערכת הפעלה שעובדת על היצע חומרה מצומצם ביותר. גם WP8 עובדת "חלק" מאוד על מכשירים חלשים (מעבד, RAM) - מאותה הסיבה בדיוק.

לכמות ה כן יש חשיבות, עם כל הכבוד ליעילות מערכת ההפעלה. אתרים כבדים + מולטיטאקינג, משחקים כבדים - אלו דורשים . גם אם מערכת ההפעלה קצת יותר יעילה ויש יותר בסיס פנוי, בטח ובטח שההבדל הוא לא 1GB - ההבדל בין האייפון 6 למכשירי דגל אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרשה לעצמי להשתמש במילה גאונות כי בפעם האחרונה שבדקתי לא כתבתי מערכת הפעלה משל עצמי ובטח ובטח לא אחת שלפי דעתי גם טובה במידה רבה משל אחרים..

לא צריך להכנס פה לדיון של אנדרואיד מול זאת דעתי האישית, גם לאנדרואיד יש יתרונות רק שהם לא מתאימים לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שעידו ציין, לא משנה כמה מערכת ההפעלה של אפל יעילה וחסכונית. בסופו של דבר את האפליקציות ואת האתרים כותבים מפתחים צד ג'.

לשימושים מסויימים 1GB של RAM זה חיסרון, לא משנה כמה מוצלחת או לא.

אגב, בוא נראה את זמן הסוללה של האייפון החדש ואיך הוא מתמודד עם מפלצות כמו ה-G2 שבעלי מסך גדול יותר ועם זמן ארוך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בוא נראה את זמן הסוללה של האייפון החדש ואיך הוא מתמודד עם מפלצות כמו ה-G2 שבעלי מסך גדול יותר ועם זמן ארוך מאוד.

באמת מסקרן... ככה באמת יהיה אפשר סוף סוף לבדוק אם הבטריה שלהם מחזיקה מעמד עם מסך כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...