מפרט בתקציב 2000-2500 לגיימר מיושן - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בתקציב 2000-2500 לגיימר מיושן

kayben

Recommended Posts

היי,

לפני השאלון קצת רקע כללי:

אני בן 30 ונשוי ללא ילדים. המחשב משמש אותי בערבים רגילים בעיקר לגלישה באינטרנט, צפיה בסרטים.

בסופי שבוע אני נוהג לשחק משחקים בני 3-4 שנים. דוגמאות: civilaztion 5, GTA4, convicition, Assassin Creed1-3

lara craft,

בדרך כלל בהגדרות בינוניות-נמוכות. גרפיקה זה פרמטר פחות חשוב לי, יותר חשובה לי המשחקיות.

ב3 שנים האחרונות שירת אותי מחשב: Pentium Dual E5500 2.8GHZ

GeForce GTS 450 Gainard 1GB Edition

3GB משני סטיקים

ולוח אם של , לא יודע איזה דגם. מארז גדול עם מאוורר גדול מאחורה.

השבוע הלך הלוח אם והחלטתי לקנות חדש.

אני גם בקושי מצליח להריץ משחקים... ישנים :)

לשאלון:

1. מה התקציב המקסימאלי? 2000-2500

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לא לחרוג מ 2,500 לא פחות מ 2000

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

תיארתי מקודם את השימושים, משחקים בני 3-4

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. ציינתי מקודם

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יש לי מסך 21', אני ברזולוציה של 900-1400 לזכרוני

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

כן, , דגש הוא לנוחות של הכריות על האוזניים ולא לאיכות קול

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אני מעוניין לשמור על הכרטיס מסך שלי, אלא אם כן תגידו לי שהוא דרק

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? לא חשוב, 1

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רק הרכבת מחשב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מעדיף מ KSP כי החנות ליד הבית שלי. אבל זה לא עקרוני.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? מחר (יום שישי) או יום שישי הבא.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא, המחשב מיוחד לשרת אותי לשנתיים-שלוש הבאות.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: כן, אני רוצה 8GB , מספיק לי 500GB הארד דיסק, ורצוי משמעותי. המחשב נמצא בחדר ללא מיזוג שצובר יחסית חום רב

תודה רבה, אני פתוח לשינויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום.

כעיקרון אין בעיה לבנות מחשב בתקציב הזה שימלא את בקשותיך, אבל אם אתה שואל אותי - הייתי עושה משהו אחר.

אל תקנה מחשב שיחזיק לך משחקים על הגדרות בינוניות וגם לא מערכת שהבסיס שלה חלש מדי שיגביל אותך בעתיד הלא רחוק - זה מה שקורה אצלך עכשיו.

השאלה שלי היא כזו - באיזור ה-3 אלף, ניתן להרכיב מחשב עם מעבד i5 (מרובע ליבה) וכן כרטיס מסך יד שניה מחנות (אמור להיות עדיין בפלונטר) אך עם שנתיים אחריות באחלה מחיר. המחשב הזה יהיה די חזק לגיימינג ולא אמור להגביל אותך בזמן הקרוב בכלל. את אותם ה-500 ש"ח חריגה (מהחריגה), ניתן להשלם ע"י מכירה של המחשב הנוכחי שלך למשל. השאלה האם אתה רוצה/יכול לעשות זאת או שאתה מעדיף לרכוש מחשב חלש יותר באיזור ה-2500 ש"ח?

* לגבי האוזניות, פנה בבקשה לפורום האודיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם יד2, אדרבא.

מסיור במפרטים המומלצים, ההגדרה של מקסימום גיימינג במינימום מחיר היא בדיוק אני.

אני לא רוצה להוציא 3,000. אני בסך הכל לא משחק כזה הרבה וגם לא משחקים חדשים.

ראיתי שמפרט מס' 17 מציע ב 2,200 ש"ח, מחשב שאני מניח שהוא מאוזן. אמנם רק i3. אבל לי אין בעיה עם זה.

אגב, האם אני יכול להבין מזה שהכרטיס מסך הנוכחי יהפוך להיות צוואר הבקבוק וכדאי להתחדש?

חבר פורום הציע פה הצעה למכור את המחשב שלו:

CPU: Phenom II x4 955 3.2Ghz @ 4.0Ghz

CPU Cooler: Scythe Mugen 3 Rev. B

MoBo: GA-880GM-UD2H

RAM: Kingston 8GB (4GBx2) 1600Mhz HyperX

GPU: HD6950 2GB Dual-Fan

SSD: 120GB

HDD: Toshiba 1TB

CASE: Raidmax Enzo Black

PSU: SeaSonic 600W

מחיר: 1750

איזה מההצעות המחשב חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהתקציב שלך הוא "תקוע", יש חומרה ספציפית שהיא משתלמת, והיא נכנסת עם חריגה לתקציב של 2500 ש"ח. ואם כבר חריגה, עדיף לשלם עוד קצת כדי לקבל משהו חזק יותר. (מעל זה, זה כבר לא רלוונטי עבורך).

אם אתה כבר קונה מחשב, תקנה משהו טוב. אל תקנה מחשב שהוא על ההתחלה נחשב לבינוני מינוס - אתה סתם מקצר את החיים שלו ותצטרך לרכוש מחשב חדש בעתיד מהר יותר.

בנוגע להצעת יד שניה - זה מחשב נחמד - מעבדלפני משהו כמו 6 שנים שחלש יותר מ-i3 וכרטיס מסך חמוד שיספיק לך למשחקים (הייתי אישית הייתי משלם עליו פחות מ-1500 ש"ח). ההצעות במאגר מפרטי המחשב כוללים חומרה ומחירים כלליים, לכן ישנה שם הגבלה - כלומר מי שמבקש פה מפרט, ברוב המוחלט של המקרים מקבל אחד טוב יותר משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לרכוש מפרט ללא כ. מסך אבל עם מעבד טוב וכשתחליט שהכ. מסך לא מספק אותך תוכל להחליף לכ. מסך אחר מבלי שהמעבד יגרום לצוואר בקבוק.

מעבדים - Intel Socket LGA1150

CM8064601560615 - Intel - i5-4590 Quad core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 872/855

לוחות אם - Intel LGA1150

GA-H81M-HD3 - Gigabyte - Socket LGA1150 cpu support- Intel H81 chipset - Dual channel DDR3 1600MHz memory - Integrated Graphi...

כמות: - 1 - 288/282

זכרונות - DDR3 - לנייח

AM2U16BC8R2-B - ADATA - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 359/352

דיסקים קשיחים ו SSD - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

כמות: - 1 - 267/262

מארזי מחשב - מארז עם ספק

GX500-550 - Antec - GX500 With 550W Antec VP-550 - Window...

כמות: - 1 - 476/466

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...

כמות: - 1 - 139/136

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פ...

כמות: - 1 - 1/1

2402.00 / 2354

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=8995

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...