שדרוג מפרט מעבד+כרטיס מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מפרט מעבד+כרטיס מסך

yoni8866

Recommended Posts

שלום,

לפני כמה חודשים קניתי ב-TMS מחשב, שנועד בעיקר לעריכת וידיאו ואנימציה, אבל גם לגיימינג.

המעבד שכרגע יושב לי הוא Intel i5 - 4570 CPU

כרטיס המסך:

sapphire 7870 xt 2gb gddr5

ו:

AMD HD 7800 series

כשאני משתמש בתוכנת כמו Premire וAfter Effects. לפעמים זה קצת מקרטע, לא שזה לא יכול להריץ, פשוט לפעמים קבצים כבדים ובאיכות גבוהה מאוד מקרטעים וקצת נתקעים, כמובן שזה אומר שאני צריך לעשות הרבה יותר רינדורים.

הייתי ב-TMS ואמרו לי שאפשר לשדרג למעבד i7 ב-1400 ש"ח, אבל מישהו שאני מכיר שמבין במחשבים אמר לי שזה לא בעיה במעבד אלא בכרטיס מסך, וזה יעלה הרבה יותר.

אז רציתי לדעת מה דעתכם, והאם כדאי לעשות את השדרוג הזה. המחשב בקושי בן שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי עם אילו תוכנות אתה משתמש.

בכללי, רינדורים סופיים אכן מתבצעים על המעבד, אבל בחלק ממנועי הרינדור, הוא מתבצע גם על כרטיס המסך, וכן הכרטיס משפיע גם על רצף עבודה חלק.

יש לך כרטיס מסך טוב, אבל לגיימינג. לרוב כרטיסי מסך של הם אלה שנותנים האצה בתוכנות תומכות.

לכן אוכל לעזור לך יותר אם תפרט יותר לגבי שימושיך - על אילו תוכנות מדובר וכיצד אתה משתמש בהן (סרטונים קצרים/ארוכים, איזו רזולוציה, מה סוג הקבצים, מה ההגדרות ההחלקה והאפקטים שאתה קובע, עם איזה מנוע רינדור אתה משתמש וכדומה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-Adobe Premiere Pro CC 7.0.0 וב-Adobe After Effects CS6 11.0.0.378 LS7 c בעיקר.

אני עושה גם סרטונים קצרים וגם ארוכים, רובם באיכות די גבוהה, לרב 1080P ואפילו . בדרך כלל סוג הקבצים הוא MP4. לגבי השאר לא כזה ברור, כי זה משתנה מפרויקט לפרויקט.

בכל מקרה, למרות שזה אולי לא קשור למפרט, הייתי שמח אם תוכל להמליץ לי על מסך טוב. המליצו לי על [h=1]Dell Professional P2414H 23.8'' LED IPS[/h]

ורציתי לדעת אם כדאי לקנות אותו, או שיש משהו טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...