כמה זיכרון אפשר להתקין במחשב ואיך???? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה זיכרון אפשר להתקין במחשב ואיך????

barakdavid

Recommended Posts

שלום כמה זיכרון אפשר להתקין במחשב ???

אני יודע שזה קשור לאיזה לוח אם יש לך .

אך אני שואל לדוגמא

יש לי לוח אם מסוג 667 MHz

הזיכרון הפנימי שלי הוא 512 כל אחד 2 זיכרונות

כמה אני יכול להוסיף? האם יש מגבלה?? מצד המהירות של הזיכרון??? והכמות???

ואותה שאלה ביחס לספק הכוח אם אני משנה את הזיכרון האם הוא צורך יותר כוח המספק??? או רכיב אחר אם שניתי איך אני מוצא את החישוב הזה כשמחליפים רכיב ביחס לרכיבים האחרים

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נא לשנות את הכותרת בהתאם לחוקי הפורום.

2. תוריד גם את סימני השאלה המיותרים מההודעה עצמה.

3. המגבלה על כמות הזיכרון נובעת מלוח האם עצמו (מספר חריצי ההרחבה שיש בו) ומערכת השבבים או המעבד - תלוי היכן נמצא בקר הזיכרון (בקר הזיכרון קובע את נפח הזיכרון הנתמך, סוגו וכן את תדר העבודה המקסימלי).

4. צריכת ההספק של הזיכרון היא קטנה ביחס לשאר המחשב (ובפרט ביחס למעבד ולכרטיס המסך), כך שהוספת עוד מודול זיכרון או שניים לא ממש אמור להכביד על ספק הכח. במקרה שלך - זיכרון דורש בערך 5W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אתרים שמחשבים לך את הצריכה עבור כל רכיב ואז אתה יודע איזה ספק אתה פחות או יותר צריך

אם אתה חושב שתהיה בעיה עם הספק שלך תרשום פה את הדגם שלו או שתעלה תמונה עם הנתונים שרשומים עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם להתעלם לשניה מכך שלא שאלת - הכדאיות של השדרוג מאוד מוטלת בספק - מדובר בלוח ישן ומיושן ובזכרונות שלמצוא במחיר שפוי קצת קשה

כמו כן להשקיע כסף בדבר כזה לא נראה לי כדאי - אלא אם אתה נתקל במשהו "מציאה" או "בחינם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא שאלת למה משמש המחשב, מכאן שאין לך בסיס לקבוע ש "שדרוג המחשב אינו כדאי"

מחשב שיש בו לוח כזה (וכנראה מעבד כפול ליבה כלשהוא) + 3G RAM יעבוד ללא כל בעיה כמחשב ביתי או משרדי פשוט, לא למשחקים

סטיק מתאים של 1GB ניתן למצוא ב ב 25 ש"ח. קנה 2 סטיקים ותשדרג אותו ל 3GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה זה??

ולגבי ספק הכוח

איך מחשבים את הדברים האלה???

חיפשתי בגוגל לפי הדגם של הלוח שלך.

צריכת חשמל של נוסף היא ממש מזערית. ואם אתה כל כך קרוב לגבול של הספק אז גם ככה אתה צריך להחליף אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...