HP Pavilion dv6-3136ej - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP Pavilion dv6-3136ej

Romeoo

Recommended Posts

שלום,

פירסמתי בקשת הערכה ללפטופ שהמפרט שלו נמצא בלינק הבא:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&dlc=en&docname=c02522764&lc=en&jumpid=reg_r1002_usen_c-001_title_r0001

לבסוף מכרתי אותו ב1000 ש"ח, יש לציין שהייתה לו בעיית התחממות קטנה והסוללה שלו החזיקה שעה, אני חושב שאילו בעיות שנוצרו בגלל גילו המופלג (3)

מה דעתכם?

מוזמנים להגיב רק תנסו לא לבאס אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחיר במעט נמוך ממה שהייתי דורש אבל עם זאת, המחשב הזה הוא סוג של "פצצה מתקתקת" כך שטוב שנפטרת ממנו.

היה לחבר את הדגם הזה (עם מפרט דומה) והוא חווה קריסות קבועות, מע' קירור בעייתית, חימום יתר ברמה שהמחשב נכבה וממש שורף. פישלו קצת עם זה. גם המעבד הזה ידוע בהיותו מתחמם.

העיקר שמכרת אותו, לא הצרה שלך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין

גם הAsus G51J סבל מחום יתר ששרף לעצמו חלקים בלוח האם.

כנראה הi7-720. היה הפתעה ליצרניות המחשבים מבחינת פליטת החום שלו כי הרבה מחשבים עם אותו מעבד סבלו מחימום יתר ובעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים לגמרי, היו לו בעיות התחממות אבל זה לא הגיע לכדי קריסות, פעם אחת החליפו לי מאוורר במסגרת האחריות.

סה"כ המחשב עבד לא רע בכלל בהתחשב שהוא היה מתחמם בצורה שאי אפשר לגעת בו בלי שהוא יושב על משטח קירור.

אגב, בגלל החוויה הזאת אני לא אקנה לעולם יותר כנראה... ממש מאוכזב מהחברה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזו גם "אשמת" שהוציאה מעבד חם מדי והיצרנים שהכניסו אותו במערכות שמע' הקירור הבסיסית יחסית עם חום שהן לא מסוגלות להתמודד איתו.

כפי שאתה רואה מהתגובה של דובי770, גם מחשבי "גיימינג" נחשבים מחברות נוספות סבלו מבעיה דומה עם המעבד הזה.

לא הייתי פוסל לחלוטין את בגלל עניין זה לחלוטין.

בקיצור - תהנה מהכסף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...