elephone p10c ב400 ש"ח או סמארטפון אחר עד 1000 +- - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

elephone p10c ב400 ש"ח או סמארטפון אחר עד 1000 +-

Tov_Tov

Recommended Posts

^לMi3 יש תמיכה בLTE(דור רביעי) רק אני לא יודע אם הוא קיבל עדכון תוכנה בשביל לאפשר את זה .

http://www.devicespecifications.com/en/model/eb822c63

את הMoto G לדעתי עדיף לך להזמין מהארץ וזהו בגרסת ה16GB או שיש לך ב1200ש"ח את גרסת ה8GB עם תמיכה בדור רביעי ואז יש אפשרות להרחבה עם כרטיס עד 32GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
^לMi3 יש תמיכה בLTE(דור רביעי) רק אני לא יודע אם הוא קיבל עדכון תוכנה בשביל לאפשר את זה .

http://www.devicespecifications.com/en/model/eb822c63

את הMoto G לדעתי עדיף לך להזמין מהארץ וזהו בגרסת ה16GB או שיש לך ב1200ש"ח את גרסת ה8GB עם תמיכה בדור רביעי ואז יש אפשרות להרחבה עם כרטיס עד 32GB .

לגבי הLTE בmi3 לא הצלחתי למצוא מידע בעניין, אבל גיליתי שיש גרסה משופרת בשם mi3 S שהיא כוללת LTE ועוד שלל שיפורים, לא הצלחתי למצוא מחיר או אתר שמוכר את המכשיר.

דרך אגב מה אתם אומרים לגבי 1+1 שווה את הטרחה? לקנות הזמנה? ההזמנה תקפה גם ל16GB או רק לגרסה של ה64? באתר שלהם רשום רק 64, לא כל כך הבנתי מה הסיפור .. מבחינת מפרט טכני המכשיר ממש זהה לmi3s

דבר נוסף שמישהו רשם בפורום אחר לגבי הLTE בmi3

alexandrenin said:

Hi all!

my phone is starting to slowly die... and I will need a replacement sooner or later :-/ since the situation with the OPO is completely uncertain, I am starting to consider buying the Xiaomi Mi3 but, it has a big issue: it has no 4G support!! :-/ Snapdragon 8xx chipsets support 4G, so it would not be weird that they announced a new 4G version. Does somebody know if that version is scheduled or heard something about?

Common misconception.

Qualcomm Snapdragon 800 comes in 4 different hardware versions.

MSM8074 which does not come with any integrated modem. (Mostly for use in WiFi only tablets or dedicated music/video players)

MSM8274 which comes with integrated HSPA+ modem (3G only)

MSM8674 which comes with CDMA and HSPA+ modem

MSM8974 which is what we are used to seeing and comes with modem.

Then there are AA, and AB variants with AB being slightly faster of the two.

Mi3 has Qualcomm Snapdragon 800 MSM8274AB which is 3G only chipset. It does not support 4G, Xiaomi has no plans to make Mi3 with support.

Mi4 has limited 4G support.

Hopefully that clears up things.

It is a speedy phone, but Mi3 will not have 4G now or in the future

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ירדתי מעניין ה1+1 בחישוב גס זה יוצא בסביבות 2000 שקל לגרסה של ה64GB והגרסה של ה16GB כרגע לא מוצעת למכירה, וזה כבר ממש חורג מהתקציב אלא אם כן אמצא מישהו שיביא את זה מארה"ב.

חבל שהMI3 S עוד לא יצא הוא נראה כמו הפתרון המושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לשאול שאלה נוספת לגבי הMI3

נגיד ואני מזמין אותו מסין, האם אני צריך לעשות משהו כשהוא מגיע ? או פשוט להכניס כרטיס סים ונגמר הסיפור ?

יש תמיכה בעברית? הבנתי שיש גרסאות ללא Play?

כמה זה חשוב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להכניס את הSIM ולהוסיף את חשבון הGoogle ואז ולהגדיר אותו לפי המפעילה הסלולרית או להוריד APN Israel - Google Play ואם יש לך Root אז רק תבחר את המפעילה וזה יגדיר ואם אין לך Root אז זה ידריך אותך איך להגדיר.

לגבי הGoogle Play גם זה לא בעיה להוריד ולהתקין.

LTE(דור רביעי) משפר לך את מהירות הגלישה/הורדה אבל ההגבלה על נפח חבילת הגלישה נשאר אותו הדבר וזה תלוי בחבילה שלך(1GB/2GB/3GB/5GB...), וזה משפר גם את איכות השיחה אבל כנראה רק אם הצד שאתה מדבר איתו גם משתמש במכשיר תומך בנוסף גם גומר את הסוללה מהר יותר, ואם למישהו יש מה להוסיף בנושא הוא מוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה

שאלות נוספות -

1) כשאני מזמין את הmi3 מ

To2c אז לבחור בגרסה של הMulti Language נכון ?

2) יש לי אופציה גם להזמין מאמזון וכד' לארה"ב וחבר יביא לי את הטלפון משם, האם קיימת אלטרנטיבה בשוק המערבי עד 350 +- שתהיה עדיפה?

3) ואם ונגיד אני מזמין משם את הmoto g ? האם עלי לוודא שהוא אכן תומך ברשתות בארץ, כדוגמה זה

http://www.amazon.com/Motorola-Moto-Universal-Unlocked-White/dp/B00K0NS0P4/ref=sr_1_6?s=wireless&ie=UTF8&qid=1409657882&sr=1-6&keywords=moto+g

האם הוא תומך ? ואין מה לדאוג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן, לבחור Multi Language אחר כך אתה יכול לראות מדריכים בשביל Root אם אתה מעוניין.

2. אין לי ממש מושג לגבי אלטרנטיבה עדיפה בשוק המערבי.

3. הMoto G LTE תומך בכל התדרים בארץ

Motorola Moto G 4G - GSMArena

Moto G vs Moto G 4G/LTE - comparison chart - Motorola Official Forum

בכל מקרה תדרי דור שלישי זה 850/2100 ובו משתמשות כמעט כל המפעילות הסלולריות חוץ מOrange ושאר החברות שרוכבות עליה כמו YouPhone ואצלהם התדרים 900/2100 ולגבי דור רביעי התדר הוא 1800 אאל"ט ואותו יש רק לחברות הגדולות עד כמה שאני יודע ולא לחברות שמשתמשות בתשתיות שלהן כמו YouPhone/HotMobile... אבל גם להן יהיה.

לגבי הMoto G LTE בAmazon אני מבין שזה דגם אמריקאי ככה שהוא לא תומך בתדר הדור הרביעי של הארץ שהוא בעצם תדר אירופאי בנוסף אתה יכול לקרוא גם בקישור הבא לגבי ה"Universal"

Is this a global or a U.S. variant? The use of the word "universal" is confusing people

אז כנראה שאין טעם לקנות את גרסת ה4G מAmazon .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ההחלטה נפלה, החלטתי לקנות דווקא את המוטו G בגלל שיקול האמינות והעובדה שהטלפון הזה הרבה פחות שביר, אם זה היה טלפון בשבילי כנראה שהייתי לוקח את MI3

אני אשמח לעזרה לבחור מאיפה לקנות את המוטו G LTE מחיפוש בזאפ עולות לי כל מיני חנויות שלא שמעתי עליהם שבכלל נמצאות במרכז (אני מירושלים) המחיר הוא 1200 ש"ח, אני בספק כמה יעילה תהיה האחריות.

מחיפוש באינטרנט מצאתי שני אופציות זולות יותר.

1)http://www.handtec.co.uk/motorola-moto-g-4g-lte-8gb-black.html

לא מכיר את האתר אבל מישהו רכש משם וגם למזלו זה לא עבר במכס, המחיר הוא 844 ש"ח ללא מיסים ובמקרה ויתפס 1140 כבר מתקרב למחיר של הארץ.

2) אופציה שנייה והיא הבטוחה ביותר היא אמזון UK

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00KB0YDBG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE

המחיר הסופי עד הבית כולל הכל הוא 970 שקל והבונוס הוא שמקבלים אחריות של .

ד"א המכשיר שנתתי בקישור של תומך ברשתות של נכון?

מצטער על כל החפירות, ותודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי זאפ כל החנויות מציעות את המכשיר ב1199/1200 וכולן עם משלוח חינם כולן עם 4.5/5 כוכבים אבל לSmilePhone יש הכי הרבה חוות דעת + זמן האספקה שלהם הוא 5 ימים ולא 7 .

1. את Handtec אני מכיר מחבר שקנה דרכם אבל לא מימש אחריות כי אין צורך מאחר ולא קרה כלום ככה שלגבי זה אני לא יודע.

2. אני לא מבין איך אתה מחשב זה ייצא יותר יקר, בAmazon UK וגם בHandtec מאחר והמחיר כמעט אותו הדבר המכשיר עולה £154.48(908.86ש"ח) לא כולל משלוח אלא אם אתה בUK אז המשלוח חינם + 35.7% מערך המוצר כולל משלוח ואני בספק לגבי זה שלא ייתפס, למרות שהפעם הזאת אני אחשב בלי משלוח אז זה עוד £55.14(324.41ש"ח) ואני חוזר שוב חסר עוד למשלוח כי לא לקחתי בחשבון והגענו בלי משלוח ל£209.62(1233.26ש"ח) ועברנו את המחיר של הארץ וזה בכלל לא שווה את הזמן שתחכה ותקווה שיעבור במכס פשוט תזמין מהארץ וזהו.

בכל מקרה איך ייצא לך יותר זול מהארץ אם תביא את המכשיר מחו"ל? הרי זה מכשיר מוכר גם לא בעיה לחפש בזאפ ולראות שהוא עולה 1200ש"ח ככה שלא נראה לי שזה פשוט יעבור וייצא שתשלם פחות .

מה זה ה"רשתות של אמזון"? המכשיר מAmazon UK וכמו שאמרתי בתגובה הקודמת אצלנו תדר דור רביעי של התדר שיש באירופה ככה שזה יעבוד כי לא נראה לי הגיוני שיימכרו לך בAmazon UK את הגרסה האמריקאית.

Which LTE bands does the device sold by Amazon UK support? The bands should be displayed on the bottom of the package.

The package label gives the following information: GSM 850/900/1800/1900 Band 03/07/20 WCDMA 850/900/1900/2100.

לגבי התדרים של דור רביעי פה בארץ

Pelephone/Cellcom משתמשים בתדר 1800 .

Orange גם ב1800 וגם ב2600 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר בHandTec הוא 128 פאונד + 15 פאונד משלוח (אל תשכח שהמס המקומי יורד) סה"כ 143 פאונד שהם 842 ש"ח, כמובן שיש את הסיכון שזה יתפס במכס ואז המחיר קופץ ל1142 ואז המחיר ממש קרוב לארץ..

המחיר באמזון הוא 165 פאונד כלומר 971 ש"ח צירפתי תמונה, השאלה האם שווה להשקיע עוד 230 שקל בשביל אחריות של הארץ שלמיטב ידעתי האחריות של חנויות בארץ לא באמת אחריות ומנסיון אישי אחריות של היא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאמזון כולל משלוח + מכס יוצא 224.7£(1323.23ש"ח).

אם לקחת משלוח מהיר את המכס זה לא יעבור ואז אני אולי צריך לצפות להפתעות ושטויות כמו נתקע במכס לא יודע מאיזו סיבה ולכמה ימים ואז דיי אחסנה + עוד סיבות שונות ומשונות כל זה בשביל לחסוך קצת למרות שזה עולה לך בזמן כמובן אז לא בדיוק חסכת כי בסוף זה עלול לצאת לך יותר, בכל מקרה ההחלטה היא שלך למרות שנראה שאתה נעול על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מאיפה אתה מביא את הסכומים האלה :\

באמזון יוצא 165 פאונד צירפתי תמונה .. עד הבית כולל מיסים + משלוח, אולי אתה לא מכיר את השירות Global ופה הבלבול, מחשבים לך את העלות הסופית עד לבית כולל כל המיסים ומשלוח ככה שאתה יודע את הסכום הסופי כבר לפני הקנייה.. במקרה של המוטו G זה יוצא 165 פאונד, לא יהיה שום תשלום מעבר.

בקיצור בוא נתעלם מהמחיר לרגע, ההפרש של 250 שקל שווה את האחריות של החנויות בארץ מול האחריות של אמזון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...