תמליצו לי על מדקלדת בסביבות ה 500ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמליצו לי על מדקלדת בסביבות ה 500ש"ח

1stcowgirl

Recommended Posts

הי,

אני צריכה מקלדת גם לגיימין וגם להקלדה.

לפני הכל, ראיתי את פרוייקט החלפת סוויצ'ים במקלדת Blackwidow Ultimate וזה ממש מדאיג אותי לרכוש מקלדת שתרעיש.

אז חשוב לי מאד הרעש.

אני לא ממש מבינה בזה ומה שהבנתי מהפרוייקט, עדיף סוויטצ'ים בשחור?

אני ממש לא מבינה בזה אז תעזרו לי בבקשה?

דרושה מקלדת מכאנית שקטה שתהיה מוארת. _ (הייתה לי את LYCOSA והיא הייתה זוועה! היה לי מאד קשה להקליד עליה, מקלדת של 20ש"ח הייתה יותר טובה להקלדה)

תקציב של 500 אפשר מעט יותר.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקלדות הכי שקטות הן מקלדות הlow profile (השטוחות של הלאפ טופ).

אחר כך הן המקלדות הממברנה (20 שקל) והמתגים השחורים. הבעיה עם המתגים השחורים היא שהם דורשים יותר כוח ללחיצה. זה עלול להזכיר לך את הlycosaׂ).

מקלדות מכניות הן עניין של נוחות בזמן ההקלדה, ויש כמה סוגים של מתגים שנותנים הרגשה שונה. את מוזמנת לקרוא את אשכולות המידע בנעוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון.

המקלדת בלפטופ הדקיק שלי עושה יותר רעש ממקלדות ממברנה, שם זה כמו ללחוץ על ספוג.

הייתי ממליץ על סוויצ'ים חומים ולהוסיף O ring מאיביי, זה מרכך את הלחיצה ועושה פחות רעש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה לי את הגרסה הישנה שלה (לא מוארת), בהחלט מומלץ. אני עדיין משתמש בה בעבודה.

רק כמה דברים לשים לב אליהם:

כפתורי - אין שמאלי יש רק ימני. במקומו יש כפתור FN בשביל להשתמש בכפתורי המולטימדיה (FN + כפתורי ה- F). אם את משתמשת בכפתור הווינדוס צריך לשים לב. אבל סה"כ עניין של להתרגל להשתמש בימני.

הכבל זה וואחד כבל, לא סתם הם כותבים "MILITARY-GRADE CABLE" :P הכבל עצמו כולל 4 חיבורים למחשב. 2 חיבורי , חיבור לרמקולים/אוזניות וחיבור למיקרופון (לא חייב לחבר את כולם, זה רק בשביל החיבורים במקלדת - HUB וחיבורי מיקרופון ואוזניות)

המקלדת עצמה די גבוהה. בהשוואה לנוכחית שלי - cm storm trigger הG1 בלי סטנדים באותו הגובה כמו הטריגר שלי עם הסטנדים

אם את רוצה אני אעלה מחר צילום להשוואה מול מקלדת רגילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשקניתי את הטריגר מכרו כמה דגמים שלה. אני קניתי את הדגם עם הסוויצ'ים החומים, אבל ראיתי אותה גם עם שחורים. לדעתי שווה לשאול אם יש במלאי.

מה שכן יש 2 דגמים של הטריגר: ה- trigger וה- trigger z. ה- Z חדשה יותר ולפי מה שאני רואה אין לה דגם עם סוויצים שחורים - לישנה יש. ב- Z אני גם רואה הצבע של התאורה משתנה בין סוגי הסוויצ'ים בעוד שבגרסה הישנה התאורה היא אדומה בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתברר שיש לי פה גם טריגר להשוות אליה...

אלבום Imgur

תודה,

לקחתי את ה MEKA.

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12270

ממש חששתי שמא אני לא אוהב את המקשים, אז הלכתי קצת לפני הסגירה והמוכר באייבורי היה סופר נחמד, הוא הלך למחסן ופתח את המקלדת בכדי שאוכל להרגיש את המקשים.

MX BLACK, וממש ממש אהבתי את המקשים .

אז תודה על התמונות (שגם עזרו בהחלטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתברר שיש לי פה גם טריגר להשוות אליה...

אלבום Imgur

רכשתי את זו

לדעתי כמו בתמונות שלך, אולם האותיות בעברית לא מוארות, רק באנגלית.

האם גם אצלך זה כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקשים השחורים מרגישים כמו ממברנה.

לי יש כחולים, האמת אהבתי את הקליקים.

הייתי אצל עידן לפני כשבועיים, הרגשתי את ההבדל במקלדת שלו (במספרים בצד הוא לא החליף), הרגשתי את השחורים ליד הכחולים, לא הרגיש לי נוח, במיוחד חוסר הפידבק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקשים השחורים מרגישים כמו ממברנה.

לי יש כחולים, האמת אהבתי את הקליקים.

הייתי אצל עידן לפני כשבועיים, הרגשתי את ההבדל במקלדת שלו (במספרים בצד הוא לא החליף), הרגשתי את השחורים ליד הכחולים, לא הרגיש לי נוח, במיוחד חוסר הפידבק.

איפה.........

הלוואי הייתה לי הפריוילגיה ללכת עם הרגש ......

אין מצב שאני יתעלל ביושבי הבית עם הרעש.

אני ממש מרוצה מהשחורים. איזו הרגשה מהממת ההקלדה עליהם.

רק האותיות בעברית לא מוארות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי את זו

לדעתי כמו בתמונות שלך, אולם האותיות בעברית לא מוארות, רק באנגלית.

האם גם אצלך זה כך?

ב- G1 שבתמונות אצלי אין תאורה, אבל בטריגר גם אצלי האותיות בעברית לא מוארות. יש קצת זליגה של האור על האותיות בעברית, אבל בגדול לא.

זה יכול להיות או בגלל המיקום של הלד מאחורי המקשים (נמצא בחלק העליון של הסוויץ'), או בגלל אופן החריטה של האותיות שלא מאפשר לאור לעבור, או בגלל שניהם יחד.

מקסימום אפשר אולי להחליף למקשים שקופים, שם זה בטח יאיר יותר טוב (אבל אם להזמין מחו"ל זה ידרוש חריטה של אותיות בעברית על המקשים)

5b5YVc8.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- G1 שבתמונות אצלי אין תאורה, אבל בטריגר גם אצלי האותיות בעברית לא מוארות. יש קצת זליגה של האור על האותיות בעברית, אבל בגדול לא.

זה יכול להיות או בגלל המיקום של הלד מאחורי המקשים (נמצא בחלק העליון של הסוויץ'), או בגלל אופן החריטה של האותיות שלא מאפשר לאור לעבור, או בגלל שניהם יחד.

מקסימום אפשר אולי להחליף למקשים שקופים, שם זה בטח יאיר יותר טוב (אבל אם להזמין מחו"ל זה ידרוש חריטה של אותיות בעברית על המקשים)

כן בדיוק כמו אצלי.. איזה פספוס מעצבן _ (דווקא לחושך זה ממש נדרש.)

ואני מתה על המקשים השחורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...