עזרה בבחירות מחשב נייד 6000ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירות מחשב נייד 6000ש"ח

stojakovic

Recommended Posts

תקציב 6000 ש"ח

מטרות המחשב? לדוגמה: עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים (קלים או כבדים?), צפיה בסרטים, עריכה גרפית (דו מימדית, סרטים, או תלת מימד? עבודה משרדית! (אולי קצת סרטים..)

* גודל המסך? האם חשוב מסך מבריק או מאט?15.6 ומטה..

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) FHD

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? לא

* משקל רצוי? לא קריטי

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם) לא קריטי

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות HDMI , VGA

* Bluetooth? לא קריטי

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata) לא קריטי

* כונן אופטי לא קריטי

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא אבל אחריות רגילה כמה שיותר ארוכה

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא קריטי

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? להימנע מHP וDELL

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) אין

העניין הוא שחבר מקבל מחשב מהעבודה, ויש לו לצורך העניין 6000 ש"ח מהחברה. בגלל זה התקציב הבזבזני... (אני יודע שלעבודה משרדית אפשר למצוא מחשב בהרבה פחות, אבל זה לא שמישהו יקבל את ההפרש במתנה)

הכי חשוב זה אמינות ואחריות. בגלל נסיון עבר לא טוב שלו, הוא ביקש להמנע מDELL וHP.. (אבל עדיין אם אתם חושבים שהמחשב הכי טוב שייך לאחת מאלה, תגידו..)

חשוב לציין שאפשר לקנות מכל חנות בארץ אבל עדיפות לאזור המרכז, כמו-כן אי אפשר לקנות חלקים כתוספות בנפרד (SSD , זכרונות , ... )

רוב הזמן העבודה מול המחשב היא כשהוא מחובר למסך וחשמל ולכן חוסר הקריטיות במשקל,מסך,סוללה וכו'.. אבל עדיין יהיו זמנים שיהיה שימוש "ניידי" במחשב.

אני מתאר לעצמי שקיימים הרבה דגמים מתאימים, ובגלל זה אני צריך פה את העזרה שלכם באמת למצוא את המחשב הכי מתאים.

תודה רבה!!

עריכה כנראה שבסוף הוא יצטרך לקחת DELL כי יש לו בעבודה כבר תחנת עגינה. אז אם אפשר גם להמליץ על דגם טוב שמתאים לתחנת עגינה-

http://www.technodirect.com/delle-portreplicatorpro3xpr03xt308da03.aspx

http://accessories.us.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=us&l=en&s=bsd&cs=04&sku=430-3113

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...