מי אמר אני ולא קיבל ? מסך 4K למחשב ב-2500 ש"ח . - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי אמר אני ולא קיבל ? מסך 4K למחשב ב-2500 ש"ח .

swg

Recommended Posts

מסכי גדולים הם בהחלט כבר חלק מהשוק. מסך SEIKI 50 אינץ' עולה כולל משלוח מאמזון באזור 4000 שח, וזה מסך מלא.

אמנם הוא עובד ב 30HZ אבל לעבודה רגילה וסרטים זה מספק. מי שרוצה לשחק עליו יכול להוריד רזולוציה ולשחק ב 120HZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי גדולים הם בהחלט כבר חלק מהשוק. מסך SEIKI 50 אינץ' עולה כולל משלוח מאמזון באזור 4000 שח, וזה מסך מלא.

אמנם הוא עובד ב 30HZ אבל לעבודה רגילה וסרטים זה מספק. מי שרוצה לשחק עליו יכול להוריד רזולוציה ולשחק ב 120HZ

30hz זה כמו לראות בyoutube.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
מסך גרוע ביותר.

לא סתם הוא זול ככה.

תראו ביקורות פשוט ביזיון.

גרוע גרוע, אבל לא גרוע כמו [h=3]Dell P2815Q

ה-SAMSUNG לא מתקרב לקרסוליים של , מבחינת הזוועתיות .[/h]תאמין לי , ה- זו חוויה מאד לא נעימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך גרוע ביותר. לא סתם הוא זול ככה. תראו ביקורות פשוט ביזיון.

הסמסונג נהדר , השאלה אם קראת ביקורות בכלל כי חבל לזרוק סתם השמצות לאוויר , אני קניתי , ניסיתי ואני לא מחליף אותו , אני אוהב שהפונטים קטנים אבל תמיד אפשר לשחק עם גודל הפונטים במערכת ההפעלה וCTRL+גלגת העכבר הופכים לחברים הכי טובים שלך ונכון זוויות הצפייה מהצד ומלמעלה/למטה לא משהו אבל מי בכלל יושב ומסתכל על המסך מהצד ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמסונג נהדר , השאלה אם קראת ביקורות בכלל כי חבל לזרוק סתם השמצות לאוויר , אני קניתי , ניסיתי ואני לא מחליף אותו , אני אוהב שהפונטים קטנים אבל תמיד אפשר לשחק עם גודל הפונטים במערכת ההפעלה וCTRL+גלגת העכבר הופכים לחברים הכי טובים שלך ונכון זוויות הצפייה מהצד ומלמעלה/למטה לא משהו אבל מי בכלל יושב ומסתכל על המסך מהצד ???

אני מניח שאין לך INPUT-LAG מורגש .

האם אני צודק ?

ומה השימושים שלך במסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאין לך INPUT-LAG מורגש .

האם אני צודק ?

ומה השימושים שלך במסך ?

לא מורגש עד לא קיים ....

השימושים הם יומיומיים , , , משחקים .

חבל שהוא כבר לא ב2500 ש"ח ( המחיר שלהם עלה ל2800 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לשמוע. באמת. הדל פשוט קליפת השום ליד הסמסונג. אני חייב לציין זאת.

אני מניח שהמחיר לא עלה סתם.

יש לציין שהמחיר היה 2500 ש"ח למשך זמן לא קצר - כך שטעות זו בטוח לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתם צריכים מסך 4K? אפילו עם FHD קשה לקרוא את הטקסט וצריך כל הזמן להתעסק עם זום. עם 4K זה יהיה פשוט זוועה.

עריכה: המצב אפילו יותר גרוע משחשבתי:

http://us.hardware.info/reviews/5178/8/hidpi-test-high-resolution-windows-a-complete-nightmare-conclusion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...