מיני טיול תרמילאים באירופה - דעות ועצות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיני טיול תרמילאים באירופה - דעות ועצות

Ido.G

Recommended Posts

היי

אני מעוניין לטייל קצת באירופה בתקופת החגים. הטיול יהיה עוד חבר. הרעיון המקורי היה 4 - 7 ימים בעיר כלשהי, אבל "התרחבתי" לטיול רציני יותר של 16 - 18 ימים (מתחילת ראש השנה עד סיום הסופ"ש של סוכות א'). חשבתי על טיול שיהיה יותר "טיול תרמילאים". קרי:

• תכנון רק של יעד ההתחלה ואת יעד הסיום. ביניהם "נזרום".
  • לינה בהוסטלים. חלק מהזמן בחדרים משותפים (4 - 8), חלק בפרטיים (רק אני והחבר).
  • נסיעה בין הערים ברכבות. אולי רכבות לילה.
  • אולי חלק (לא גדול) מהזמן לעשות קצת טיולים באיזורים יותר כפריים.

למה?

• אני מתחיל להזדקן מדי בשביל זה (אפילו מסיים להזדקן מדי בשביל זה). אף פעם לא עשיתי את זה ואני מעוניין לנסות.
  • הבנתי שקל להכיר ככה אנשים (+ בנות... ;-) ) ואולי גם לטייל / לבלות איתם קצת.
  • אני מעוניין בטיול ארוך יחסית (כלומר, לא איזה סופש בברלין) וזה משעמם עם חבר + יקר רק במלונות.

חשבתי על הערים הבאות:

ברלין >> וינה/פראג >> ברטיסלבה / בודפשט

בהתחלה חשבתי להתחיל בקופנהגן (ממש בא לי להיות שם) או לסיים בבלגרד (זולה שזה טוב לסיום [קניות] + אחלה חי לילה). עכשיו הבנתי שרכבת אל בלגרד מבודפשט או ברטיסלבה זה המון זמן. לגבי קופנהגן, עדיין מתלבט. אשמח לעצות ודעות בעניין.

1. האם אתם חושבים שאורך טיול כזה מספיק לזה?
  2. האם למישהו פה יש ניסיון עם הוסטלים באירופה ויכול להביע את דעתו לגבי זה?
  3. כנ"ל לגבי רכבות (+רכבות לילה).
  4. אשמח להמלצות על ערים עם חי לילה טובים.

כמובן שכל דעה או עצה אחרות יתקבלו בברכה.

תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיי לילה טובים יש בסופי שבוע שזה שישי שבת

ראיתי פתרונות דיור ממש זולים במרכזי הערים הגדולות כמו אוניית הוסטל בשטוקהולם ועד חדרים זולים. היתרון בתקופה הזו שלא צריך להזמין כלום מראש

אבל גם עשוי להיות קר מאחר והקיץ כבר עבר.

לא ללכת רק על רכבות. יש הרבה אוטובוסים זולים בין מדינתיים

אתה גם יכול לשוט על הים הבלטי במעבורות נחמדות עם מועדונים צפים ולבקר במדינות כמו אסטוניה לטביה. אלה מדינות שמוצפות בצעירים שמדברים אנגלית חופשי וזו אירופה לכל דבר וכמובן הרבה יותר בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רכבות הן מאוד יקרות, ,תתנייד עם אוטובוסים וקאר פולינג.

לדעתי שבועיים וחצי זה יותר ממספיק לברלין - פראג - וינה - בודפשט כולל כמה עצירות קצרות בכמה ערים וכפרים בדרך.

חיי הלילה בברלין ופראג מצויינים, עוד לא הייתי בבודפשט ווינה, אבל אני מניח שבספטמבר עוד יהיה מה לעשות גם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...