מחשבי NUC למיניהם עד 2500 שקל , להזרמת וידאו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי NUC למיניהם עד 2500 שקל , להזרמת וידאו

madror

Recommended Posts

חברים יקרים ,

מחפש מחשב קטן , ממש קטן , להזרמת וידאו בטלויזה .

חשבתי על מחשבי ה NUC למיניהם , ראיתי את הדגם 54250WYK שכולל גם כרטיס רשת אלחוטי (חשוב לי לוודא שזה אכן כך) ובתוספת זיכרון ודיסק קשיח לא יחרוג את התקציב שעומד על 2500 שקל.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=BOXD54250WYKH-4-500&cart=140856260527292311〈=heb

מלאיתי גם את השאלון ליתר בטחון , אשמח לשמוע את חברי המלומדים האים זה הפתרון האידאלי או שיש אפשריות אחרון (זולות יותר ?).

תודה מראש, דרור.

1. מה התקציב המקסימאלי?

2500 שקל

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?

כן

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?

10 %

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

הזרמת וידאו/סטרימינג

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

אין

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

לא..

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.

לא וכך גם על כל יתר השאלות ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוק הזה אוברקיל

בימינו לא צריך לשלם 2500 ש"ח עבור ווידאו וקצת אינטרנט

יכול להיות שפאי-פטל(או מוצר דומה) יספק את הדרישות הנל

זה מוצר בסיסי וזול

בכל מקרה, אם מחשב זאת הפלטפורמה המתאימה לך, אפשר ללכת על נוק פשוט וזול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי , אם אתה רוצה מחשב כזה מבחינת עלות תועלת עדיף לקחת את הBRIC של ג'יגה בייט.

לנוק , כמה שאני זוכר אין WIFI או BT ופחות יציאות USB.

כמו כן , במה שצירפת י HD 2.5 - לדעתי עדיף .

לי יש את הבריק שקניתי בהרבה פחות עם יותר דברים והוא מדהים - משתמש בו לראות לגלוש והרבה אקסלים ....

לי יש את ה i3 וזה מספיק לי .

אתה יכול לדבר איתי בפרטי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערונת ברשותכם.

1. לנוק אין WIFI/BT אבל יש כרטיסים של אינטל שעולים 100-200 שח בשבילו מסדרת 2xxx, 6xxx ו 7xxx שבאחרונה זה Dual Band

2. אפשר גם לחבר כמובן מתאם שעולה 40-60 שח.

3. נוק I5 ממש ממש מיותר לישומי מדיה. מספיק לגמרי I3 וכמובן שהסלרון עושה את זה גם יפה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינו מיותר ללכת על אחד מהNUC הגבוהים בסדרה, אני משתמש בNUC "ישן" יותר D33217GKE והוא עובד בלי בעיה בכל משימה (מחשב סלוני).

תרד ברמת המעבד ותוכל להכניס בתקציב הרבה יותר לדוגמאת זיכרון יותר גדול כונן וכו, כנ"ל לגבי הBRIX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...