נייד לחלקים lenovo y510 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לחלקים lenovo y510

jetman

Recommended Posts

הלןן חברים, לפני זמן מה קיבלתי את הדגם הזה מחשב, בלי יותר מידי פרטים, הגעתי למצב שמדפק הביוס תוך כדי עדכון, הזמנתי פלאשר וציפ ביוס חדש,

לצערי איכשהו הרסתי כמה מההלחמות, למרות הניסיון שלי, בכל מקרה המפרט שלו:

2GB 667

250 GB HDD

מעבד T5XXX, לא זוכר דגם מדוייק

כרטיס מסך 8600 או 8400

החלקים תקנים, פרט ללוח אם, אין לי כוח יותר להתעסק איתו, מעדיף פשוט למכור לחלקים, המסך תקין.

לא חושב שיש סיכוי למכור בארץ, אבל הוא בטוח שווה משהו, תמיד יש דרישה לחלקי חולוף לניידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא y510p אחי, אני יודע מה הדגם, אני כננרה אשב שוב על הלוח שלו, אחפש דרך להלחים חזרה את ציפ הביוס, הבעיה שאני לא מוצה סכמה לדגם הזה, הלוח אם שלו בעל חריץ mxm, לציפ הביוס שלו יש 8 נקודות הלחמה בלוח אם, מחימום יתר, לפחות 3 התפרקו, ודי קשה לאתר לאן הן מובילות, ללא סכמה, יותר בחיים אני לא יעבוד על תיקון, אחרי יום עבודה, מה אני יגיד לך, לפעמים קשה לעמוד בפיטוי, ברגע שאתה מקבל חלקי חילוף שכו חיקת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון, המעבד הוא t5450

כרטיס מסך nvidia 8400gs ddr2 128mb

דיסק קשיח 250gb Seagate

זכרון 2gb ddr2

בסופו של דבר הצלחתי להלחים לו ציפ ביוס חדש, שצרבתי דרך programmer, אך גיליתי שנשחק שם כבל המסך, ככה שהוא עובד כרגע רק אם חיצוני, כבל חדש הוזמן, ואמור להגיע עוד שבועיים, והוא יהיה תקין ב100 אחוז, חשבתי להזמין חלק תחתון חדש, אבל זה עוד בשקעה של 100 שקל, אני רוצה לבדוק כמה הוא יהיה שווה במצב הנוכחי אם מסך תקין. אה ו5 בנייד זה באמת נחמד מעוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...