חוות דעת ו/או מידע על Asus Flip TP500LA? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת ו/או מידע על Asus Flip TP500LA?

yasha

Recommended Posts

תודה

א. מאיפה אתה יודע שהוא IPS?

ב. אילו שדרוגים קיימים למחשבים ניידים שיש לאחרים ואין לו?

מה שמצאתי בו זה:

1. אפשרי לסובב את המסך כך שיכול להוות בבית בצורה נוחה מסך ולעבוד עם מקלדת/עכבר אלחוטיים רגילים (כלומר הגוף והמקלדת שלו מאחוריו ולא לפניו כך שהמסך קרוב). וכאשר רוצים ניתן לנייד אותו.

2. היכולת שלו להיות במצב יכול להיות שימושי לעיתים.

3. מהמחשבים שהם עם מעבד i5, FHD, Touch הוא הכי זול והבאים אחריו במחיר גבוה יותר לא נראו לי עדיפים

אשמח לשמוע על חלופות טובות יותר. מה היית מציע לשקול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. גוגל.

ב. כוננים, זיכרון פנימי, כרטיס מסך מובנה בסיסי ועוד כמה מאפיינים.

ג. אפשרות - http://ksp.co.il/?uin=23798 אמנם לא הופך לטאבלט אבל מציע מפרט עדיף וניתן להוסיף לו בתוספת נניח 128GB שיהיה במקביל ל-HDD הקיים לביצועים מקסימליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

א. גוגל לא כ"כ אמין. ראיתי ש KSP מפרסמים את זה אבל לא ברור לי שזה מידיעה אמיתית. בשום מקום אחר לא ראיתי משהו מוחלט.

ג. מעניין שפספסתי אותו - מוזר, לא עלה בפילטרים של Zap...

ב יש דיסק 1TB עם 24GB SSD פנימי (אני מניח ש Cache) שאין ב הזה. עד כמה התצורה הזו משפרת ביצועים של הדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לומדים לסנן.

ב. בודקים במספר אתרים.

ג. אכן כ-Cache בלבד, משפר במעט מאשר כונן רגיל. יתכן וניתן לשים SSD בגודל נורמלי בכ-400 ש"ח באסוס - ראיתי איזו תמונה של המחשב מפורק אך ללא מידע מפורט על כך. בלנובו אני בטוח בכך 100%.

בלנובו יש גם מקלדת מוארת, כרטיס מסך חזק ועדכני (אם כי בחו"ל מוכרים את הגרסה של ה- עם כרטיס מסך 840M לא ראיתי כזה למכירה בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרקתי מהר מספר כתבות מחו"ל על ה Lenovo

אני רואה שהוא מקבל סיקורות לא נלהבות בעיקר בגלל שהוא כולו מפלסטיק ולא נוח לעבודה (מקלדת, Touchpad)

אתה מכיר אותו משימוש כלשהו או רק מהמפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...