מחשב בהזמנה אישית [בניה] - האם ניתן לבטל עסקה? - עמוד 5 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב בהזמנה אישית [בניה] - האם ניתן לבטל עסקה?

newguy13

Recommended Posts

אתה חי בסרט.

ושוב אני אומר - אם זה "מחשב שהורכב בהתאמה אישית" - אוקיי אז אחלה. סבבה.

הם סיפקו לו מחשב לא תקין, שלא ניתן להפעלה, מכיוון שהוא לא כולל גוף למעבד. האחריות על זה היא שלהם מכיוון שהם סיפקו לו (לטענתך!) "מחשב שלם" ולא "חלקים".

אין לי בעיה עם הטענה הזאת. הם רוצים לקרוא לזה מחשב בהתאמה אישית? סבבה. אז הם אחראים עליו. וזה שהוא יצא בלי זו אחריות שלהם.

אבל אתה לא יכול לטעון את זה, בו בזמן שלפני כמה עמודים בדיון הצדקת את חוסר האחריות שלהם לגבי הקירור בכך שהעלאת (או מישהו אחר) את הטענה שלא מדובר במחשב אלא ב"חלקים שהוזמנו בנפרד על ידי הלקוח". :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

לרקוד על שתי חתונות.... לאחוז במקל משתי קצותיו... וואלה יופי.

תחליט.

או שזה מחשב.

או שזה חלקים.

אין גם וגם לפי איך שנוח לך באותו רגע + שינוי עמדה בהתאם לדרישה בכל רגע נתון.

או זה או זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי קבע שזה חייב להיות מחשב שהותאם אישית? זו מערכת חלקית שהורכבה אישית, ואין שום הכרח שזה יהיה או מחשב שלם או חלקים כאמור.

לדעתי לא ניתן להחזיר אותו כיוון שהוא משומש, ללא קשר לכך שאריזות החלקים נפתחו.

גם אם לא שומש ורק נפתח והורכב עדיין זכות העסק לדרוש מהצרכן מעבר לדמי הביטול את הנזק שנגרם לו בעקבות ביטול העסקה וכי הרכיבים באריזה פתוחה.

בכל מקרה, זאת נראית לי פינה שכלל אין מקום להכנס אליה, שכן האשמה היא על פותח השרשור ב-95%. יש לשלוח את המחשב לבדיקה, החלפת החלק התקול ובא לציון גואל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש דיון פורה התפתח פה, אני שמח לראות שאתם חלוקים בדעותיכם. תארו לכם באיזה ברוך נמצא מי שאינו בקיא בפרטים.

אני לא ממש יודע איך זה קרה שהדיון הפך למין נסיונות האשמה, המטרה לא הייתה למצוא אשמים אלא למצוא פיתרון.

היום ביקרתי במעבדה בחולון, קיבלתי שם עזרה ענקית ופתרון מיידי. [בשביל להאכיל את הרעבים- כרטיס המסך היה תקול]

מפה הייתי רוצה לצטט שוב את ההודעה הארוכה הקודמת שכתבתי [כמובן שלא אעשה זאת] ואציין כי אני עומד מאחורי כל מילה.

איכשהו הגעתם פה להשוואות על מסעדה, איך אני אסביר לכם את זה.... זה לא בדיוק שאנדי בלי דובדבן.

יש פה איזה משתמש [סלחו לי שלא התעמקתי בו] שפתח את דבריו ב-"איך אפשר להתייחס ברצינות"- אתה מעפן, ספאמר ויצור בלי חיים ובלי טיפת מוסר.

מילפורד, אני אוהב אותך! תפתח עסק ואני אהיה הלקוח הראשון שלך, מבטיח לא לעשות לך חיים קשים!

לסיכום, כרגע אני כותב מהמחשב הנ"ל ולא מהגלקסי, עוד לא התקנתי משחקים אז זה לא 100% אבל עושה רושם של 95% שזה מעל ומעבר מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה לא הייתה למצוא אשמים אלא למצוא פיתרון.
זה לא בדיוק נראה ככה. זה יותר נראה כמו "הוצע לי פתרון שלא לטעמי, אז אפתח דיון להוציא קיטור ולהתנגח בחנות, כדי להעניש אותה ולהרחיק מהם לקוחות פוטנציאליים".
לסיכום, כרגע אני כותב מהמחשב הנ"ל ולא מהגלקסי, עוד לא התקנתי משחקים אז זה לא 100% אבל עושה רושם של 95% שזה מעל ומעבר מבחינתי.
אבל סוף טוב - הכל טוב. שמח שסודרה הבעיה שלך במהירות וביעילות. תהנה מהמחשב, ואל תדאג בגלל מה שקרה. :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה איזה משתמש [סלחו לי שלא התעמקתי בו] שפתח את דבריו ב-"איך אפשר להתייחס ברצינות"- אתה מעפן, ספאמר ויצור בלי חיים ובלי טיפת מוסר.

ובהודעה זו הראת שכל מה שכתבתי נכון, ברגע שאומרים לך מילה אחת שלא נראית לך אתה עובר לקללות, מתיחס בזלזול ומתנהג בצורה שאמורה לבייש כל בן אדם בוגר. אני שמח שבסופו של דבר ירדת מהעץ שלך ולפחות מול החנות התנהלת בצורה הגיונית יותר וזכית לשירות הולם, חבל שמהר מאוד חזרת לאותה התנהגות שגרמה לי להגיד שאין מה להתיחס אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה קללות, מאחל לך שכל השונאים שלך יקללו אותך ככה.

סה"כ הסברתי לך את דעתי עליך, כמו שאתה טרחת לעשות.

אני מניח שאתה לא מצליח להבין שאתה לא הראשון שכתב מילים ש"לא נראות לי"... אבל הכל טוב, תגיע לעוד 10000 הודעות של כלום- אין לך מושג כמה זה מעיד עליך.

לצערי הרב, משום מה בחרת להתייחס אלי פעמיים, ואני בכלל רציתי שמישהו מTMS ייתיחס אלי....

שוב חברים, תודה על התשובות, העזרה וההכוונה ובתור פורום תוקיעו רוע מתוככם, אתם מסוגלים לזה

אם אתם לא יודעים איך- עקבו אחרי הפורומים של רוטר, שם יש כמה חבר'ה שמזכירים את הייצור מעלי וכל הודעה סתמית שלהם שאר החברים גורמים להם להצטער

[וכן, בפורום לכתוב שאתה לא מבין למה צריך להתייחס- זו הודעה סתמית]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...