שיחזור מערכת הפעלה לאחר פעולת WIPE - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחזור מערכת הפעלה לאחר פעולת WIPE

DannyX

Recommended Posts

טוב אז אני לא יודע מה זה ביוס..

ניסיתי לערוך את הקובץ התקנה של הדיסק בתור מנהל וזה אפשר לי להתקין את הווינדוס על המחשב שעליו אני עובד ולא על המחשב שעליו צריך להתקין

- - - תגובה אוחדה: - - -

הצלחתי! סתם הצלחתי לגרום ללפטופ להבין שזה התקנה

עכשיו אני רק צריך לראות שזה מתקין את זה על הלפטופ.. יש לי מין מסך כחול של הקנה ישנה

- - - תגובה אוחדה: - - -

במסך שיש עכשיו בלפטו כתוב:

automatic boot in 10 seconds

והלופ נמשך די הרבה זמן אז אני לא בטוח שההתקנה פועלת..

יש במסך אפשרות ללחוץ על טאב לעשות שינויים.

בינתיים אני בלופ של הברירת מחדל.

אשמח אם מישהו יודע מה לעשות.. אני לא חשוב שזה בעיה בווינדוס שהורדתי כי זה נותן אפשרות להתקין אותו על מחשב אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c02724687.pdf

בעמוד 58 רשום לך איך להכנס לביוס , אחרי שנכנסת תשנה את סדר הבוט ותבחר בדיסק און קי שחיברת , שמור שינויים והמחשב יתחיל מחדש ויעלה את ההתקנה מהדיסק און קי.

אל תערוך שום דבר בקובץ ה-IMAGE שהורדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תודה ח'ברה על כל העזרה אבל אני לגמרי מיואש כי לא רואה שזה עובד.

הכנסתי לביוס להגדרות של הבוט ובחרתי כל אפשרות שהייתה וזה עדיין לא מתקין לאף אחת. אלא מגיע למסך של UNetbootin כמו בתמונה שהעליתי ופשוט ממשך בלופ. אם אני לוחץ esc עולה שורה של boot:_ מקף מהבהב. שום דבר שאני מקליד שם לא עושה משהו.

בנוסף המחשב עכשיו לא מגיב ולא נכבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להעתיק וווינדוס לדיסקאוןקי אז עשיתי לפי המדריך הזה, בזמן 2:22 הוא מדבר על מה שהורדתי :

והורדתי את הכלי הזה: http://unetbootin.sourceforge.net/ לווינדוס כי חשבתי שזה הכלי שצורב מערכות הפעלה על דיסקאוןקי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בסופו של דבר התקנתי את אותה מערכת הפעלה שהייתה לי (windows 7 home premium 64) בעזרת דיסק התקנה של חבר שקנה מחשב. הזנתי את המספר רשיון שלי וזה התקין.

אבל, אני לא מצליח להתחבר לאף רשת (המחשב לא מראה שום רשת אינטרנט אלחוטי למרות שיש הרבה שאמורות להופיע..) התקשרתי לתמיכה של אבל הם לא יודעים לעזור.. גם לא הצלחתי למצוא את המספר דגם בעזרת fn+esc

מה אני יכול לעשות כדי להתחבר לאינטרנט? האם זה אומר שהווינדוס לא חוקי? למרות שהשתמשתי במספר הרשיון הקודם לאותה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לי הייתה בעיה דומה לאחר שפרמטתי את המחשב הנייד שלי. אתה צריך להפעיל את השבב של הרשת האלחוטית לפעיל דרך מקשי הפונקציות, f2 f3 f4 וכו וכו. המופעלים על ידי מקש הFN

בדרך כלל המקש שהופך את הרשתות אלחוטיות לזמינות זה הF2.

לפעמים יש בעיה, שאחרי שמפרמטים אז יש צורך להיכנס לBIOS ולאפשר את מקשי הפונקציה. אז כנס לBIOS אם המקשים לא עובדים לך חלק. ותחפש שם באחד הטאבים:

action keys mode

או

function keys

ותשנה את זה לENABLE

לי זה פתר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...