שדרוג מפרט קיים ב2700~ ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מפרט קיים ב2700~ ש"ח

gad57

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 2700

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100-300 , רק אם יש הצדקה ממשית

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? שימושים כללים(אינטרנט,סרטים,עבודה עם ,,וכד'), גימיינג בינוני+.

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. אין משהו ספיציפי, גם לא כ"כ רלוונטי כי כ.מסך לא יוחלף במפרט הנוכחי

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 23" 1650X1050

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?בינוני+

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כ.מסך, HDD, RAM , מעבד

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 5-6 , יש עדיפות למארז שקט פירוט דרישות בהמשך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.לא משנה, ניתן גם לרכוש ממס' חנויות אם יש הצדקה במחיר/תמורה

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע-שבועיים הקרובים

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אם אפשרי, זה אף פעם לא מזיק. מתוכנן להחליף כ.מסך ברגע שהנוכחי לא ייספק את מטרתו

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

בגדול, למחשב יחובר בשלך הזה 8GB KINGSTON BLU, כ.מסך 5850 , 2 HDD , שכבר קיימים .

מארז- המחשב ימוקם בחדר שינה, עדיפות למארז מושתק, שיתאים למידות הבאות: גובה 51 רוחב 24 עומק 55, ויהיה עם יציאות קידמיות, עדיף עליונות ( P100 לדוג')

במידה ותהיה הצדקה, ניתן לרכוש את המחשב בחלקים, אין לי בעיה להרכיב לבד...(גם ככה חצי מהמחשב יורכב לבד).

מצורף מפרט שבניתי בPLONTER, אשמח לקרוא חוו"ד/הצעות לשיפור במידה וקיים.

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560615 - Intel - i5-4590 Quad core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 845/828

לוחות אם - LGA1150

Fatal1ty-B85-Killer - ASRock - Fatal1ty B85 Killer - Socket LGA1150 CPU - Intel B85 chipset - DDR3 1600MHz memory support - VGA, DV...

כמות: - 1 - 445/436

דיסקים קשיחים ו - - SATA

MZ-7TE250BW - Samsung - 250GB Samsung 840 EVO 2.5 inch SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s Retail...

כמות: - 1 - 654/641

מארזי מחשב - ATX מארז

P100 - Antec - P100 Advanced Super Mid Tower - 2x USB3.0 and 2 x USB2.0 ports - 2x 5.25 inch tool-less drive bays -...

כמות: - 1 - 403/395

ספקי כח - ATX

RA-550 - FSP - RAIDER 550 - RAIDER Series, 80 PLUS Silver certified, it comes with the +12V single rail and SATA ar...

כמות: - 1 - 293/287

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פ...

כמות: - 1 - 1/1

2641.00 / 2588

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=7993

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט לי נראה סבבה...יחס עלות תועלת מצויין... אם תרצה הצעות בכל מקרה

מכיוון שנשאר לך בתקציב אז אולי תיקח מעבד 4690 במקום 4590 לא שההבדל משמעותי אבל עוד 200MHZ

אולי לוח H97 בשביל שיהיה הכי חדיש אבל הלוח שבחרת עדיף על ה 97 בטווח המחירים הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה צורך להחליף לוח, אין לי שימוש במה שמציע H87/H97, ולא מצאתי לוח עם תמורה טובה יותר עד 450 ש"ח.

בנוגע למעבד, אני עדיין שוקל אם זה כדאי להשקיע עוד 100 ש"ח על 200MHZ.

בגדול, ההתלבטות הכי גדולה היא על המארז, שלא ממש אהבתי חיצונית, אבל לא מצאתי משתיק אחר שיתאים לדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח שבחרת נראה טוב אך לא הכי משתלם, אפשר לחסוך בו ואולי אפילו ללכת על לוח בעל ערכת השבבים H97.

יכולת לקחת ספק שקט יותר בתוספת קטנה של כסף, למשל זה:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=S12G-550

מה שכן הייתי עושה הוא למכור את הכרטיס שלך ולקנות אחד מהמשומשים המשתלמים שקיימים כרגע בחנויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal

אין לי שימוש במה שמציע לוח H97 או H87 , הן ברמת החיבורים שהוא מציע והן ברמת הפיצרים הנוספים. אתה יותר ממוזמן לתקן אותי אם אני טועה.

הספק באמת נראה עדיף, אני חושב שאקח אותו. רק מהיכן גזרת את נתוני הרעש?

כרגע אין לי צורך בכרטיס חזק יותר, אז חשבתי לדחות את שדרוגו עד שיפסיק לסחוב...

shgec

מדובר בלוח MATX, ואני מעוניין רק בלוח ATX מלא.

white_rider

שקלתי אותו בתור אופציה, הוא נמכר בעוד מקום מלבד KSP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ לצורך עצה...

מצאתי את המארז הבא:

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=VP700M1N2N

אבל לא מצאתי פורום שעשה סיקור עליו וגם על הP100 או על ה CROSAIR

מישהו אולי מכיר ויכול לתת קישור? או לחילופין יכול לתת חוו"ד אם המארז מצדיק את מחירו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...